(Lazar)
  • 43 42:20
    2

FBK URUZ Valašské Meziříčí B - FBC Slušovice 11:2
branky: 2. Ondřej Fuchs, 3. Alexandr Studeník, 6. Daniel Hás, 10. Vítězslav Lazar, 10. Jiří Kloss, 12. Jan Kramář, 21. Dominik Volek, 24. Alexandr Studeník, 25. Jakub Svatoň, 40. Vítězslav Lazar, 43. Alexandr Studeník - 11. Tomáš Sousedík, 38. Milan Sousedík; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Denis Bija -2 - Radek Valla ?; po třetinách: 6:1, 3:0, 2:1
42:40 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 11:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #33 Alexandr Studeník, asistoval #66 Vítězslav Lazar (11:2)
42:20 Vyloučen hráč #15 Milan Sousedík družstva FBC Slušovice na 2 minuty za blokování florbalky
39:07 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 10:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #8 Jakub Svatoň (10:2)
37:13 GÓL FBC Slušovice! 9:2
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #15 Milan Sousedík, asistoval #9 Michal Řezník (9:2)
32:03 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kapusta družstva FBC Slušovice na 2 minuty za špatné střídání
24:15 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 9:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #8 Jakub Svatoň, asistoval #98 Jiří Kloss (9:1)
23:19 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 8:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #33 Alexandr Studeník, asistoval #8 Jakub Svatoň (8:1)
20:34 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 7:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #55 Dominik Volek, asistoval #2 Jan Kramář (7:1)
16:04 Vyloučen hráč #33 Alexandr Studeník družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za sekání
11:23 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #2 Jan Kramář, asistoval #55 Dominik Volek (6:1)
10:38 GÓL FBC Slušovice! 5:1
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #69 Tomáš Sousedík, asistoval #15 Milan Sousedík (5:1)
09:23 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 5:0
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #98 Jiří Kloss, asistoval #8 Jakub Svatoň (5:0)
09:11 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 4:0
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar, asistoval #33 Alexandr Studeník (4:0)
05:12 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 3:0
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #29 Daniel Hás, asistoval #8 Jakub Svatoň (3:0)
02:58 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 2:0
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #33 Alexandr Studeník bez asistence (2:0)
01:06 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 1:0
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #71 Ondřej Fuchs, asistoval #18 Petr Pernický (1:0)