• 39 38:12
    2:5
    ()

T.J. Sokol Břeclav - FbC Panthers Pohořelice 2:5
branky: 34. Roman Martinka, 37. Marek Myslík - 4. Martin Mlýnek, 8. Martin Mlýnek, 20. Martin Mlýnek, 29. Jakub Hanák, 39. Martin Mlýnek; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Daniel Kříčka ? - Petr Brabač ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:2
39:00 Střely ve 3. části: 19:17
39:00 Ukončení 3. části
38:12 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 2:5
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #11 Martin Mlýnek bez asistence (2:5)
38:12 Mlýnek kompletuje hattrick a naplochu létají čepice. Vypadá to slibně
36:55 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:4
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #14 Marek Myslík, asistoval #9 Martin Furiš (2:4)
36:55 Myslík z osy trefuje a Břeclav ještě může se zápasem něco udělat
36:45 Haman trefil jen železo
36:24 Dlouho nebyla žádná šance, ale utkání stále v tempu
33:31 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:4
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #39 Roman Martinka, asistoval #5 Jaroslav Válka (1:4)
33:31 Martinka jen tak hlídkoval před Brabačovou brankou, míček ho trefil do nohy a odrazil se do brány. Šťastný gól Břeclavi
32:11 Panthers to ve třech zvládli
31:24 Vyloučen hráč #61 Tomáš Skoupý družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za nesportovní chování
31:03 Brabač dnes drží svůj tým jako nikdy, jde vypadá to že pobyt na Maledivách mu prospěl
29:58 Vyloučen hráč #26 Petr Macků družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za hra bez florbalky
29:46 Hanák už vypadá jako po dvou kolech v ringu s Mikem Tysonem
28:48 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 0:4
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #41 Jakub Hanák, asistoval #10 Nicolas Vicente Marquez (0:4)
28:48 Hanák vyslal svůj klasický padáček od půlky hřiště a nějak to zapadlo za tyčku. Panthers vedou 4:0
26:58 Vypadá to že Vicente a Myslík si po zápase zajdou na pivíčko do místní taverny
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 19:15
26:00 Ukončení 2. části
23:24 Po dlouhé pauze se opět hraje, rozhodčí odvolali nájezd
22:03 Jakub Hanák za námi přišel s tvrzením, že prý umírá hlady, tak mu náš pomocníček musel hned skočit do bufetu pro párek
21:36 Mlýnek provětral obranu Břeclavi
19:57 Vicente se asi vsadil s Veskernou o to kdo zahodí větší šanci
19:23 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 0:3
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #11 Martin Mlýnek, asistoval #13 Tibor Pecha (0:3)
19:23 Pecha trefil přesně na bližší a Panthers mají 3gólový náskok.
15:43 Mlýnek a Válka na středu hřiště provozovali podivné klaunské aktivity
11:25 Výborně si počínal Vicente ve velkém brankovišti a nepustil nikoho k dorážce
10:13 Brabač se vyznamenal vzdušným zákrokem
09:48 Veskerna předvedl klíčový obranný zákrok tělem a holí
07:39 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 0:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #11 Martin Mlýnek, asistoval #8 Aleš Haman (0:2)
07:39 Mlýnek všem připomněl zápas s FInskem z Nagana a zasunul míček za tyč velmi lišácky.
07:25 Pohořelicím se nedaří prolomit čtveřici ve žlutých trikotech
05:51 Vyloučen hráč #5 Jaroslav Válka družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za bránění ve hře
04:41 Vicente to chtěl narvat vedle helmy ale ten trojuhelníček u šibenice netrefil tak jak by si představoval
03:29 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 0:1
03:29 Mlýnek se na ten přesilovkový zmar nemohl dívat, tak to všechno vzal na sebe a trefil neskutečný víko
03:13 Vyloučen hráč #17 Jakub Uher družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:14 Haman teď omylem přiťukl balonek protihráči do brejku, ten selhal
01:44 Vyloučen hráč #28 Vít Kolář družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za špatné střídání
01:25 Brabač musel být klinický hned z kraje utkání - to byl zákrok hodný reprezentačního brankáře.
01:14 Zatím se nehraje žádný sexy florbal, ale Břeclav o něco lepší