• 36 35:52
    2:13
    (Konior)

FBK Spartak Hluk - PANTHERS OTROKOVICE black 2:13
branky: 31. Michaela Kočicová, 35. Milan Lavička - 4. Štěpán Orel, 8. Štěpán Orel, 11. Tadeáš Fojtík, 11. Tadeáš Fojtík, 14. Jonáš Konior, 19. Tadeáš Fojtík, 21. Jakub Zdráhal, 23. Tadeáš Fojtík, 24. Marek Hanousek, 27. Tadeáš Fojtík, 28. Lukáš Zelík, 29. Jakub Vaňhara, 36. Tadeáš Fojtík; rozhodčí: Petr Pagáč - Alexandr Studeník; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Dvořáček ? - Patrik Silný ?; po třetinách: 0:4, 0:5, 2:4
35:52 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 2:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #24 Tadeáš Fojtík, asistoval #7 Jonáš Konior (2:13)
34:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #10 Milan Lavička, asistoval #29 Michaela Kočicová (2:12)
30:35 Vyloučen hráč #24 Michal Kebrle družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
30:11 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #29 Michaela Kočicová, asistoval #10 Milan Lavička (1:12)
30:11 Mysleli jsme že v tomto zápase nedá Hluk ani jeden gól , ale Hlucká mladá krev to zachránila
28:51 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #35 Jakub Vaňhara bez asistence (0:12)
27:34 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:11
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #22 Lukáš Zelík, asistoval #5 Lukáš Polster (0:11)
26:00 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:10
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #24 Tadeáš Fojtík, asistoval #22 Lukáš Zelík (0:10)
23:13 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:9
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #50 Marek Hanousek, asistoval #17 Jakub Zdráhal (0:9)
22:43 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:8
22:02 Vyloučen hráč #9 Adam Krátký družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání
20:05 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #17 Jakub Zdráhal, asistoval #50 Marek Hanousek (0:7)
18:48 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:6
13:19 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #7 Jonáš Konior, asistoval #24 Tadeáš Fojtík (0:5)
10:56 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:4
10:44 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:3
07:36 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #88 Štěpán Orel bez asistence (0:2)
06:26 Vyloučen hráč #33 David Vocásek družstva PANTHERS OTROKOVICE black na 2 minuty za špatné střídání
03:45 GÓL PANTHERS OTROKOVICE black! 0:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE black vstřelil #88 Štěpán Orel, asistoval #22 Lukáš Zelík (0:1)