6:10
    Adam ČERNÝ
    ()

SK Florbal Benešov - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:10
branky: 9. Ladislav Vorel, 17. Kryštof Garreis, 22. Ladislav Vorel, 46. Adam Balík, 57. Martin Šimek, 59. Miloš Vojtíšek - 24. Daniel Dolejš, 30. Jakub Loskot, 40. Daniel Dolejš, 40. Martin Dolejš, 44. Daniel Dolejš, 48. Jakub Trojáček, 52. Adam Dvořák, 58. Adam Dvořák, 59. Adam Dvořák, 60. Adam Černý; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Zídek 27 - Miloš Kahoun 33; po třetinách: 2:0, 1:4, 3:6
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Do zápasu jsme chtěli opět vztoupit aktivně a soupeři narušovat rozehrávku ,což se nám dařilo. Díky tomu jsme získávali hodně balonků a dá se říct i snadné goly. Mrzí mě zase naše koncovka kdy  děláme zbytečně hvězdu ze soupeřevo golmana. Děkuji soupeři za utkání a děkuji fanouškům za podporu i pře venkovním utkání.
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Bohužel opět body nezískáváme. Třetí třetina byla za našeho pohledu dobrá, ale i díkym hloupým gólům dnešní zápas prohráváme. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům, kteří dorazili.
60:00 Střely ve 3. části: 23:11
59:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý bez asistence (6:10)
58:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #17 Jakub Trojáček (6:9)
58:22 GÓL SK Florbal Benešov! 6:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (6:8)
57:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:8
56:44 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (5:7)
54:41 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
54:21 Timeout SK Florbal Benešov
52:43 Celá hra začíná být velice napjatá.
51:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #66 Jan Loskot (4:7)
50:22 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
48:49 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
47:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček, asistoval #32 Adam Dvořák (4:6)
45:38 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #37 Adam Balík bez asistence (4:5)
45:38 Balíkova plachtivá střela končí v bráně, kde prolítla pod nohou Kahouna.
43:47 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (3:5)
43:47 D.Dolejš je v dnešní hře opravdu neúprosný a vstřeluje v dnešním utkání již svoji třetí branku.
42:09 Neuvěřitelná střela Marka Vachouška končí v držení Kahouna.
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
39:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš bez asistence (3:4)
39:29 Benešov podléhá hned dvakrát v rozmezí 4 sekund, kde se ve dvouch brankových situací ocitá vždy jeden z bratrů Dolejšů.
39:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (3:3)
35:40 Balíkova střela z poloviny hřiště trefuje pouze Fortelného, který čekal na dorážku před brankou hostí.
33:59 Střelu hostí blokuje před bránou Pulpán, který v těchto situacích je pomalu, jako druhý brankář Benešova.
31:09 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #22 Petr Dolejš (3:2)
28:27 Kotrba se snaží motivovat tým již na začátku hry ,,Pojdmě něco vymyslet".
28:23 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost
28:23 První přesilová hra hostujícího celku.
26:32 Dolejš M. ke konci oslabení sebral balonek domácím, ale jeho střela končí mimo bránu.
24:27 První přesilová hra pro domácí tým.
24:26 Vyloučen hráč #32 Adam Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
23:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
23:14 Prvním vstřelená branka Milevska ze standartní situace z rohu domácích, kde Černý našel D.Dolejše na středu před bránou.
21:36 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel bez asistence (3:0)
21:36 Tahaná bekendová střela Vorla končí v pavém horním rohu brány Milevska.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:38 Tomaško a Trojáček P. se ocitli ve výhodné situaci před bránou domácíh, ale situaci nepřehlédl v obraně Poláček, který přihrávku zneškodnil a poslal balonek do již založeného útoku Benešova.
16:42 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #7 Martin Šimek (2:0)
15:52 Dvořák prověřuje dorážkou na Zídka, tato situace končí v jeho rukou.
13:48 Poláček zkouší lepenou střelu od mantynelu, která však trefila pouze vnější konstrukci brány hostí.
09:45 Fortelný nahrává od mantynelu před bránu Houšteckému, ale dorážka končí v rukou Kahouna.
08:15 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #16 Albert Půlpán (1:0)
03:27 Střela z poloviny hřiště hostí, kde střela Černého skončila před bránou domácích, kteří tuto nebezpečnou akci uklidnili.
00:01 Benešov vybojoval prvotní bule.