6:3
    Martin BLAŽEK
    ()

Spartak Pelhřimov - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:3
branky: 9. Marek Švrkala, 12. Jan Zábrana, 40. Vít Papež, 51. Matěj Kutílek, 58. Vojtěch Papež, 60. Martin Blažek - 4. Daniel Dolejš, 7. Jan Tomaško, 57. Daniel Dolejš; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Libor Domkář 20 - Miloš Kahoun 17; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Pro nás dnes důležité vítězství, které věříme, že je na začátku cesty tabulkou vzhůru. Dokázali jsme ubránit individuality soupeře a odehrát tvrdé utkání. Nebáli jsme soubojů, nepoložil nás ani hororový vstup do zápasu. V přechodu do útoku stále hodně nepřesností, stejně tak i v zakončení, dnes rozhodoval výkon v obraně. Díky soupeři za utkání a divákům za perfektní atmosféru.
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Co bych tu tak dneska napsal. Písek nás proklel a od té doby se do toho nemůžeme dostat. Chybí nám sebevědomí a řešit situace na hřišti jednoduše. Nedokážeme přenést věci z tréninku do zápasu. No nic. Dneska dobrej vstup do utkání a pak přišel útlum. Soupeř nás začal přehrávat a hlavně vyhrál 90% osobních soubojů kde se pak lámal chleba. No nic. Jedeme dál, my tohle nevzdáme a to Play off uděláme!!! Přeji všem šťastnou cestu domů a děkuji za skvělou diváckou kulisu. DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:30 Martin Blažek trefuje ze své poloviny prázdnou branku Milevska a v Poutník aréně se může definitivně slavit.
59:29 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek bez asistence (6:3)
59:04 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #17 Jan Knězů.
59:04 Pelhřimov pojede trestné střílení, když soupeř odhlavičkoval míček letící do prázdné branky.
58:00 Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:46 Využitá přesilová hra po ose Martin Blažek - Vojtěch Papež. Druhý jmenovaný bez přípravy trefuje z úhlu přesně.
57:45 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #10 Martin Blažek (5:3)
57:25 Pelhřimov nikam nespěchá, zároveň by jim jeden gól pomohl.
56:39 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
56:00 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (4:3)
56:00 Daniel Dolejš nedal svojí nekompromisní střelou Domkářovi šanci.
55:12 Mynařík sám před brankou, brankář hostí chytá.
52:25 Na hřišti padají trash talky mezi hráči Pelhřimova a Milevska.
50:55 Situaci 2 na 1 řeší učebnicově nahrávající Jan Zábrana i střílející Matěj Kutílek. Hodně důležitá branka pro Pelhřimov, který odskakuje na rozdíl dvou gólů.
50:54 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #87 Jan Zábrana (4:2)
49:57 Domácí Jan Zábrana dnes nedá nikomu ani metr prostoru zadarmo.
48:13 Běhounek sám před brankou. Trefuje pouze brankáře.
46:19 Milevsko začíná tlačit na Pelhřimov a chce zápas vyrovnat.
45:04 Domkář drží Pelhřimov ve vedení.
44:12 Na hřišti to začíná být ostré.
43:12 Domkářův další zákrok do sbírky.
41:12 Brankář hostí vyráží střelu domácího Kutílka.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Milevsko.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:01 Smejkalovu vyraženou střelu doráží do branky Vít Papež.
39:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:2)
38:25 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
38:25 Knězů zkouší zoro, které se mu nepovedlo ale vybojoval přesilovku.
37:44 Pelhřimov má v oslabení rozehru před brankou hostí.
37:35 Domkář chytá jednu střelu za druhou.
36:25 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za opakované přestupky
36:25 Hosté mají svojí první přesilovku v tomto utkání.
33:30 Domkář má další důležitý zákrok.
31:32 Běhounkova střela, kterou chytá Kahoun.
30:53 Domkař opět v brankovišti bezchybný.
30:01 Smejkalova střela z výběhu končí za mantinelem.
26:32 Spartak je ve druhé třetině mnohem lepší než hostí.
25:27 Smejkal sám před brankou, balonek mu bohužel sjel z čepele.
24:52 Blažkovu střelu vyráží gólman hostí do rohu hřiště.
23:41 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
23:41 Pelhřimov má první přesilovku v tomto utkání.
23:07 Spartak zatím nechce Milevsko k ničemu pustit.
20:01 První buly v druhé třetině vyhrává Pelhřimov.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35 Pelhřimov se na konci první třetiny snaží dostat do vedení, Milevsko blokuje všechny střely.
14:02 MiIevsko na začátku utkání bylo lepší, ale Pelhřimov se postupně dostal do tempa.
11:46 Zábrana se obtočil okolo dvou hráčů za bránou hostí a dává gól z poza branky.
11:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #87 Jan Zábrana, asistoval #9 Marek Švrkala (2:2)
08:55 Pelhřimov se snaží o postupný útok, ale Milevsko je nechce k ničemu pustit.
08:32 Švrkala si kličkou položil brankáře a zkušeně poslal míček nad jeho nohu.
08:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #43 Martin David (1:2)
06:38 Tomaško využívá dalšího zmatku před domácí brankou a trefuje skákající balonek do odkryté brány Domkáře.
06:37 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #82 Martin Dolejš (0:2)
04:45 Zábranova střela byla zblokována a končí za mantinelem.
03:11 Nedůslednosti v obraně využívají hosté a otevírají skóre utkání.
03:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #23 Jakub Kotrba (0:1)
01:08 Papežova střela bekendem, kterou chytá brankář hostí.
00:01 Úvodní buly vyhrává Pelhřimov.