2
  • 59 58:35
    Pelhřimov

TJ Sokol Jaroměř - Spartak Pelhřimov 2:1
branky: 31. Jiří Hofman, 39. Michal Nožička - 41. Martin Blažek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5 + Michal Janeček OS:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 23 - Libor Domkář 17; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:1
60:00 Komentář domácích Klapka Martin (Trenér): Úvod zápasu se nemohl líbit nikomu. Defenzivu soupeře jsme prolomili ve druhé třetině. Nedařilo se ná dát finální přihrávku a tím naše hra trpěla. Závěr zápasu jsme strávili v oslabení, které soupeř nedokázal potrestat a tak se můžeme radovat ze zisku tří bodů. V defenzivě se nám dařilo a tam patří i pochvala zejména gólmanovi, který začapal dnes na výbornou.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Utkání v Jaroměři, která byla na začátku 90. let u začátku florbalu v ČR, bývají specifické. A to bylo i dnešní utkání. My jsem nedali ve hře 5 na 5 za 60 minut gól, bohužel se nám povedla jen jediná přesilovka. Soupeř potrestal dvě chyby při nedůrazu, což mu dnes stačilo na tři body. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:59 Oslabení domácí tým zvládá a vítězí v tomto dležitém utkání.
58:36 Uvidíme hru 3 na 5
58:35 Timeout Spartak Pelhřimov
58:35 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování
58:35 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest
57:13 Vyloučen hráč #81 Tomáš Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:13 Tentokrát si přesilovou hru zahrají Hosté.
55:18 Tým hostí hraje v plném počtu.
54:58 Další zblokovaná střela od hostů.
54:02 Skvělá střela od Kroupy, bohužel mířila do bloku.
53:18 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
53:17 Uvidíme přesilovku pro domácí tým.
52:49 Domácí se snaží přidat branku za každou cenu, ale brankář hostí drží svůj tým.
49:59 Skvělá kombinace domácích zakončená střelbou do masky hostí.
45:01 Domácí se v oslabení ubránili proti tlaku hostů.
44:37 Nožička v samostatném úniku, ale nedoklepal ze vzduchu balónek za brankovou čáru.
44:00 Hosté se snaží vymyslet gólovou situaci, ale všechno domácí zblokovali.
43:02 Hosté si opět zahrají přesilovou hru.
43:01 Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:53 Hosté zvyšili tempo a snaží se vyrovnat.
41:21 Domácí se ihned snažili odpověďět, ale zvoní pouze tyč.
40:57 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #17 Jan Knězů (2:1)
40:57 Přesná střela od hostujícího týmu, která vymetla pavučiny domácího brankáře Völgyiho. Hosté snižují brankový náskok.
40:01 Buly vyhráli hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:09 Vyloučen hráč #16 Tomáš Urban družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #73 Jiří Lhotský (2:0)
38:45 Obrovská pumelice od Nožičky končí za zády hostujícího golmana a navyšuje se se skoré pro domácí.
38:28 Výborný zákrok Völgyiho, který teď podržel svůj tým.
37:00 Domácí si vytváří šance, ale chybí přesná střela.
34:00 Výborný zákrok Völgyiho, který teď podržel svůj tým.
31:18 Hostí si vybojovali nebezpečnou standartní situaci, avšak střela mířila do bloku.
30:12 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #77 Michal Nožička (1:0)
30:12 Máme tu první branku v útkání !! prosadil se svým důrazem v brankovišti Jiří Hofman. Tým domácích jde do vedení.
28:56 Teď obrovská pumelice vyslaná golama domácích, ten však střelu vytěsnil.
27:30 Hejzlar v obrovské šanci, golman hostů opět chytá.
26:31 Hra se nám hýbe nahoru dólů.
24:11 Nováček týmu Jaroměř Filip Nerad se 2x krásně dostal do gólové pozice, ale zatím hostující brankář drží čisté konto.
23:00 Začíná se víc přiostřovat.
22:51 Domácí tým v plném počtu.
21:30 Tým hostů kombinuje a dostává se ke střelám, ale zatím golam domácích všechno kryje.
20:51 Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:51 Uvídíme přesilovku pro hostující tým.
20:15 Krigovský v obrovské šanci, bohužel nezkrotil skákající míček.
20:01 Buly v prospěchu domácího týmu.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:00 Probíhá poslední minuta 1 třetiny.
18:45 Další střela od Kroupy, která padla mimo branku.
17:23 Hostí se opět dostale do krásné pozice,ale opět střela letěla nad bránu.
16:00 Janeček se krásně uvolnil a hledal nabízejícího Hejzlara, bohužel nahrávka nebyla přesná.
14:58 Opět skvělý zákrok Völgyiho jak ze střely, tak z dorážky.
12:02 Oslabení tým hostů zvládá úspěšně.
11:59 Výborný ztratil míček v rohu a Völgyi si připisuje tak důležitý zákrok.
10:20 Uvidíme první přesilovou hru pro domácí tým.
10:02 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
09:45 Tvrdý souboj u mantinelu, ve kterém vyšel lépe Janeček.
08:50 Urban se dostal do velké šance, ale netrefuje zařízení.
07:56 Nožička skvěle vybojoval míček, poslal nahrávku volnému Hofmanovi, ale ten promáchl.
06:45 Tým domácích jsou převážně na míčku, ale zatím všechny střely jsou zblokované.
05:10 První velká šance hostích, avšak míří vysoce nad.
02:47 Kroupa skvěle vybojoval míček, nahrával volnému Janečkovi, ten však přestřeluje..
00:35 První střela domácích, golman hostí si připisuje první zákrok.
00:01 Úvodní buly pro Pelhřimov
00:00 Krásný večer, vám přejem z Jaroměře a zároveň vás vítáme u 14 kola Národní ligy a přejeme vám příjemnou zábavu.