• 60 59:55
    2
    Matěj BLAŽEK

T.B.C. Králův Dvůr - TROOPERS 7:13
branky: 10. Michal Nový, 20. Štěpán Zavoral, 33. Miroslav Řehák, 39. Jakub Šíma, 42. Miroslav Řehák, 54. Michal Nový, 55. František Urbánek - 1. Vojtěch Potáček, 2. Jan Kramář, 10. Petr Voltner, 11. Vojtěch Potáček, 17. Petr Voltner, 18. Petr Voltner, 28. Jakub Gregor, 38. Vojtěch Potáček, 39. Vojtěch Potáček, 43. Vojtěch Potáček, 49. Jan Kramář, 54. Zdenek Jirásek, 60. Marek Paulík; rozhodčí: Petr Herman - Martin Kněžík; vyloučení: 1:4 + Petr Voltner OS; využití: 1:0; diváků: 120; zásahy brankářů: David Křeček 6, Jiří Procházka 15 - Kryštof Bartek 26; po třetinách: 2:6, 2:3, 3:4
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Naše nemoc individuálních chyb a nedodržených pokynů nás stálo opět utkání. Začínáme hrát až po první třetině, kdy prohráváme 2:6. Nebýt první třetiny tak to byl vyrovnaný zápas. Soupeř si za produktivitu zaslouženě bere tři body. Nám se základní část blíží ke konci a jestli si všichni do jednoho neuvědomí co je ve hře - může závěr sezóny dopadnout špatně. Neskládáme zbraně a budeme se snažit o malý zázrak a vrátit se do hry o play off. Děkujeme všem skvělým divákům v hale, soupeři za férové utkání a v poslední řadě přejeme za celý TBC Krásné Vánoce a celé svátky. Uvidíme se v hale v Králově Dvoře po novém roce.
60:00 Komentář hostů: Pěkné, především pro nás,utkání. je to poprvé, kdy jsme hráli na dvě lajny. Paradoxně nám to víc pomohlo, protože první lajna dostala více prostoru a plně toho využila. Před utkáním jsme si stanovili taktiku, úkoly a to hráči splnili. Proto jim za to děkuji , stejně i domácím za korektní hru,  divákům a dobrým rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:55 Vyloučen hráč #64 Matěj Blažek družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování florbalky
59:49 GÓL TROOPERS! 7:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #7 Zdenek Jirásek (7:13)
59:49 Jubilejní dvacátý dáreček dnešního vánočního zápasu jde do brány domácích.
58:50 Voltner teď tváří v tvář neuspěl proti Procházkovi.
54:48 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:12
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek, asistoval #71 Michal Nový (7:12)
54:46 Domácí snižují.
53:49 GÓL TROOPERS! 6:12
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Zdenek Jirásek bez asistence (6:12)
53:49 Hosté trefují odkrytou klec a utkání je opět tam, kde bylo.
53:07 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:11
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #56 Miroslav Řehák (6:11)
53:07 Risk bez brankáře vyšel, přidáme další góly?
52:00 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
52:00 Domácí si berou time a jdou do šesti, zamíchají se skóre?
51:15 Zavoral šikovně vypíchl balónek a sám vstříc gólmanovi byl milimetry od snížení.
48:10 GÓL TROOPERS! 5:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #21 Marek Jedlička (5:11)
48:10 Teď už ale ani Zuska nedokázal zabránit hostům v další brance.
47:33 Zuska i dnes předvádí svou výbornou fyzickou hru.
46:34 Standartka TROOPERS končí střelou do břevna.
45:46 Urbánek teď šel sám na gólmana, ten ale výborně chytá jeho kličku do forhendu.
44:35 Vyloučen hráč #91 Patrik Vavruška družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
44:35 První přesilovka hostí.
43:50 Mašek teď byl blízko snížení, ale hostující gólman byl proti.
43:10 Králodvodští posílají do hry zbytek své lavičky ve snaze se zápasem ještě něco udělat.
42:22 Domácí sice využili přesilovku, ale po vlastní nedůslednosti opět inkasují.
42:20 GÓL TROOPERS! 5:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #21 Marek Jedlička (5:10)
41:49 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák, asistoval #70 Jakub Šíma (5:9)
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:52 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS - osobní trest
39:52 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování
38:43 GÓL TROOPERS! 4:9
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #29 Petr Voltner (4:9)
38:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #71 Michal Nový (4:8)
37:42 GÓL TROOPERS! 3:8
37:14 TROOPERS se teď radovali ze vstřelené branky jen chvíli, předcházel ji totiž útočný faul.
35:19 Lešuk ve vyložené šanci přestřeluje.
33:35 Hosté teď orazítkovali tyč procházkovi brány.
32:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #56 Miroslav Řehák, asistoval #59 Tomáš Petr Martan (3:7)
32:27 Řehák snižuje z brejku po přihrávce Martana.
32:12 Urbánek podpořil defenzivu domácích výborným blokem.
28:20 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
27:30 GÓL TROOPERS! 2:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #2 Jakub Gregor bez asistence (2:7)
27:30 Gregor se šťastně trefuje beckhendem mezi nohy Procházky.
26:33 Votava teď dobře napadá v útočném pásmu.
25:10 Hra se oproti první třetině uklidnila a vidíme spíše pomalejší a konstruktivnější florbal.
23:55 Lešukova střela ze středu pouze do hostujcího gólmana.
21:54 Králováčtí v pozmněněné sestavě zatím TROOPERS k ničemu nepustili.
20:55 Uhřík střílí do bloku.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Procházka družstva T.B.C. Králův Dvůr
20:00 Střely v 1. části: 9:14
19:47 Po hrůzostrašné první třetině se domácím podařilo alespoň dát gól do šatny.
19:46 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral, asistoval #13 Michal Mašek (2:6)
17:30 GÓL TROOPERS! 1:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #77 Vojtěch Potáček (1:6)
17:30 TROOPERS teď potrestali chybu domácích v rozehrávce.
16:51 Fodor teď odpálil balón na pořadatelký stolek, nikomu se naštěstí nic nestalo a utkání pokračuje.
16:04 GÓL TROOPERS! 1:5
16:04 Po rychlé rozehrávce z rohu se opět prosazují hosté.
13:27 Přesilovka domácích neproměněna.
11:27 Vyloučen hráč #97 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
10:12 Nový sice rychle snížil, ale hosté opět odskakují o tři branky.
10:11 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Vojtěch Potáček, asistoval #90 Jan Kramář (1:4)
09:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #70 Jakub Šíma (1:3)
09:02 GÓL TROOPERS! 0:3
09:02 TROOPERS zvyšují skóre z brejku.
07:33 Hra se hodně přelévá ze strany na stranu.
06:43 Střela z hole Hadaše teď sice skončila v bráně, ale kvůli útočnému faulu hrají hosté z rohu.
04:30 Domácí hráči teď hrají na balónku na polovině soupeře.
03:10 Další závar před domácí brankou gólem neskončil.
01:57 GÓL TROOPERS! 0:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #90 Jan Kramář, asistoval #97 Ondřej Trávníček (0:2)
01:57 Domácí zatím nejsou v tempu a prohrávají už o dvě branky.
00:41 GÓL TROOPERS! 0:1
00:41 Potáček otevírá skóre utkání dorážkou z brankoviště.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vážení diváci, od pořadatelského stolku Vás vítáme u 14. kola Národní ligy - západ. Domácí T.B.C. dnes za doprovodu vánoční atmosféry přivítá tým TROOPERS. utkání začíná v 17:00