59
  • 59 58:01
    Benešov

SK Florbal Benešov - Spartak Pelhřimov 4:5
branky: 2. Martin Šimek, 7. Albert Půlpán, 26. Albert Půlpán, 42. Kryštof Garreis - 20. Vít Papež, 34. Martin Blažek, 36. Jan Knězů, 53. Vít Papež, 57. Šimon Kysela; rozhodčí: Václav John - Martin Kněžík; vyloučení: 3:3 + Vojtěch Mozr OS; využití: 2:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Šimon Zídek 30 - Libor Domkář 20; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Do dnešního utkání jsme nastoupili v okleštěné sestavě, ale i tak se hráči snažili dnešní utkání zvládnout, bohužel díky nepřesnostem na hokejce a nedůrazu před bránou jsme utkání prohráli. Soupeři máme co vracet a věřím, že se tuto sezonu nevidíme naposledy.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Dnes vybojované tři body. Hodně nepřesností na obou stranách, my jsme ve druhé třetině nedali další branky a zápas otáčeli až ve třetí třetině. Díky hráčům za bojovnost a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:25 Zajímavá standartní situace pro Benešov.
59:02 Pár střeleckých pokusů od Šimka.
58:20 Domácí bez brankáře.
58:01 Timeout SK Florbal Benešov
57:33 Benešov začíná napadat.
56:49 Po malém důrazu v brankovišti se Pelhřimov dostává do vedení.
56:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #52 Šimon Kysela, asistoval #34 Vojtěch Papež (4:5)
54:47 Spousta šancí na obou stranách.
53:35 Benešov s rozehrávkou vyčkává a snaží se, aby je Pelhřimov napadal.
52:43 Po dorážce na brankovišti je stav utkání srovnán.
52:42 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #10 Martin Blažek (4:4)
52:08 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:31 Tepmo se zvýšilo, agrese a řev na hřišti stejně tak.
51:03 Domácí v plném počtu.
50:12 Zídek vyráží míček helmou.
49:04 Domácí v oslabení.
49:03 Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
47:22 Dvě rychlé rozehrávky od Vorla Ladislava na Truhelku, který se dostává do střelecké šance. Bohužel pro celý tým neúspěšně
46:41 Zpomalené rozehrání domácího týmu zvyšuje počet nebezpečných situací.
45:48 Hru klidní Vojtíšek Miloš a domácí střídají na balónku.
44:45 Hra začíná být agresivní.
43:17 Úspěšné získání balónku, následná ztráta.
41:48 Kapitán domácích si udělal výlet do útočného pásma, kde nachází číhajícího Garreise, který nemíjí.
41:47 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #14 Ladislav Vorel (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:14 Benešov přestal dostupovat hráče a střel ze strany Pelhřimova přibývá.
38:00 Poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:22 Pelhřimov po vstřelení dvou gólů na koni.
36:54 Spoustu šancí při střídání první lajny. Žádná úspěšná.
35:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (3:3)
35:31 Rychlý break domácích bez zakončení.
33:34 Zbytečná ztráta balónku na půlce a náskok ve skóre se snižuje.
33:33 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #23 Tomáš Kuchyňa (3:2)
32:23 Počet chybných rozehrávek se zvyšuje.
31:04 Pelhřimov zvyšuje napadání domácí obrany.
30:16 Pavlíček Jan skvělým vrácením zachránil rozdíl ve skóre.
29:40 Pelhřimov v gólové šanci, míček mimo bránu.
28:02 Zápas se chýlí k půlce zápasu a máme tu pasáž, při které se toho tolik neděje.
25:53 Půlpán ve velkém brankovišti předvedl svůj důraz a propracoval se tak ke gólovému zakončení.
25:52 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán, asistoval #7 Martin Šimek (3:1)
24:01 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:42 Půlpán skvěle vyváží balónek a uvidíme další přesilovou hru.
23:17 Domácí přeskládali lajny.
22:38 Přesilová hra nepřinesla žádné ohrožení brány.
21:50 Sporný moment, kdy dva hráči zůstali na zemi. Hra pokračuje dál.
21:35 Pelhřimov si získává míček.
20:36 Druhá přesilovka pro domácí. Doufejme, že bude stejně úspěšná jako ta první.
20:35 Vyloučen hráč #19 Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:23 Po špatné nahrávce domácích šel Pelhřimov do protiútoku a skóruje.
19:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež bez asistence (2:1)
18:36 Hektické střídání pro domácí, udělali hodně chyb.
17:22 Končí osobní trest hráče s číslem 24.
16:59 Druhá lajna domácích hraje s velkým přehledem.
16:20 Zídek předvedl své umění a střelu do prázdné vyráží.
14:51 Pelhřimov si s sebou přivezl pár fanoušků plus jeden buben a k atmosféře to naprosto stačí.
13:40 První vběhnutí zdravotníka na hřiště. Zbytečné.
13:02 Pelhřimov na balónku pouze na svojí půlce, obranu domácích vůbec neohrožují.
12:20 Hosté zatím prověřují jen z dálky. Většina střel končí v bloku nebo mimo bránu.
11:50 Centr domácích vždy ve správném postavení.
11:01 Druhá lajna v podání Vojtíšků zatím předvádí slušný výkon.
10:20 Mladý Prošek znepříjemňuje hru Pelhřimova.
09:02 Domácí s rozehrávkou nikam nespěchají, dávají si záležet na založení.
07:42 Pelhřimov v šanci, Zídek, který nic neviděl, byl na správném místě a střelu chytá.
07:00 Po krásné kombinaci Vojtíška s Půlpánem při přesilové hře se Benešov ujímá dvougólového vedení.
06:59 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:0)
06:28 První přesilová hra domácích snad bude úspěšná.
06:27 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov - osobní trest
06:27 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování
06:01 Zídek během oslabení předvádí mnoho povedených zákroků.
05:37 Benešov si v oslabení vede velmi dobře. Půlku času drží balónek ve své režii.
04:57 Téměř gól pro Pelhřimov, ale rozhodčí rozpažil.
04:07 Pavlíček Vojtěch vyloučen po zbytečném sekání.
04:06 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
01:47 Šimek z druhé strany hřiště střílí od mantinelu, golmanovi hostí propadá balónek za záda.
01:46 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (1:0)
01:31 První standartní situace, Šimek střílí a trefuje pouze Vojtíška.
00:31 Hned od prvního střídání zápas v tempu.
00:01 Úvodní bule pro Pelhřimov.