60
  • 60 59:30
    2

Spartak Pelhřimov - T.B.C. Králův Dvůr 5:3
branky: 22. Kryštof Smejkal, 32. Jan Knězů, 40. Viktor Vlach, 57. Matěj Kutílek, 57. Vojtěch Papež - 25. Jakub Šíma, 33. Michal Nový, 59. Michal Mašek; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 177; zásahy brankářů: Michal Březina 19 - Jiří Procházka 14; po třetinách: 0:0, 3:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Z naší strany dnes hodně nepřesností na florbalkách i špatně  zvolená řešení zejména při možném překonání napadání soupeře. Ve druhé třetině jsme hráli tak, jak na to nemůžeme v dalších zápasech ani pomyslet. Dnes nás podržel brankář, který odchytal poprvé celé utkání Národní ligy. V závěru jsme dali důležité branky a došli si pro tři body. První až ze sedmi dalších utkání s tímto soupeřem máme za sebou, od příště už začíná boj o ligu. Díky soupeři za utkání a skvělý fanouškům za atmosféru.
60:00 Komentář hostů Kubert Michal (Trenér): Dneska jsme se nesrovnali s místním povrchem, strašně moc nepřesností, chyb a pomalýh návratů. Laciné branky v přesilovkách domácích a neproměnění šancí v druhé třetině nás stálo možnou výhru. Dneska naštěstí o nic nešlo, tak jsme si to aspoň vyzkoušeli. Série v PD bude napínává a je škoda, že jeden z těchto týmů půjde do Divize. My se musíme srovnat v hlavách, uvědomit si o co hrajeme a jen ti co tomu chtějí dát 110%, budou hrát nádstavbu. Není možná současná docházka na tréninku, práce na tréninku a následné přenesení do zápasu. Odpočineme, zmobilizujeme síly a za týden přijedeme silný a odhodlaný odvést výhru. Děkujeme soupeři, skvělým divákům, kteří dorazili. Těšíme se, že zde bude za týden peklo.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:30 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:42 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #70 Jakub Šíma (5:3)
57:00 Právě probíhají poslení tři minuty třetí třetiny.
56:34 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #22 Viktor Vlach (5:2)
56:34 Vlach získavá balonek v rohu nahrává na volnéhom Papeže s ten trefujehorní roh.
56:01 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
56:01 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #97 Matěj Kutílek, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:2)
56:01 Pelhřimov v přečíslení dtři na jednoho. Zrzavý přehrává na druhou stranu a Kutílek zakončuje do prázdné branky.
55:00 Březina teď podržel Pelhřimov svím zákrokem.
53:41 Hosté se nemůžou dostat dopředu.
50:50 Kuchyňova střela, která se odrazila od dvou hráčů T.B.C. a mlem skončila v brance.
49:42 Dobré napadání od mladého Třísky.
48:57 Pelhřimov se teď nemůže dostat ze svojí poloviny.
47:03 V posledních minutách hosté tlačí na Spartak. Domácí statečně odolávají.
44:56 Tříska opět v dobré palebné pozici pozice, branku bohužel pro domácí netrefuje.
42:55 Špatná rozehra pelhřimovských. Rozehrávat budou hosté.
42:00 Pelhřimov zatím moc nepouští hosty k balonku.
41:28 Vlachova střela pouze do bloku.
40:00 Úvodní buly vyhrává Králův Dvůr.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:56 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #17 Jan Knězů (3:2)
39:23 Smejkalova střela, která končí mimo hřiště.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:27 Vyloučen hráč #41 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
38:27 PEhřimov si zahraje druhou přesilovku.
37:34 Kuchyňa získavá balonek na půlce přihrává na Kutílkaten trefuje pouze blok hostů.
34:15 Pelhřimovští bylz lepší v první třetině ,ale v této třetině za otězě tahají hosté.
32:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový bez asistence (2:2)
32:25 Po chybě pelhřimova se ke střele dostává Leluška, trefuje pouze brankáře.
31:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (2:1)
31:33 Domácí se nemůžou dostat přes pres hostů.
30:02 Papežova střela z poloviny, Procházka chytá s přehledem.
29:07 Pelhřimovu dnes hodně odskakují balonky.
27:03 Na Pelhřimov hosté v polsedních dvou minutách hodně tlačí. Domácí se štěstím odolávájí nátlaku.
25:25 Polhřimov už po třetí pomohla tyč.
24:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #71 Michal Nový (1:1)
24:18 Po několika chybách pelhřimovských to tam Králove Dvoru padlo.
23:22 Domácí znovu v zápase zachraňuje tyč.
21:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #22 Viktor Vlach (1:0)
21:04 Smejkal se trefuje mezi nohy Procházky a posílá Pelhřimov do vedení.
20:14 Vyloučen hráč #6 Jakub Tošnar družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:00 Právě probíha poslední minuta první třetiny.
17:48 Vlachova střela, která byla zblokovaná.
16:18 Kutílek prošel přes dva hráče, střela letí mimo branku.
13:31 Kutílkova střela po zemi, končí na mantinelu.
12:40 Tříska prošel přes obranu hostí, bohužel pro domácí míjí.
11:02 Tyč, kterou trefuje jeden z háčů hostů.
10:14 Domácí stojí hodně vysoko, hosté se přes ně nomouhou dostat dopředu.
08:35 Vlachovy sjel balonek a nestrefuje prázdnou branku.