Meťák

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

TJ Sokol Královské Vinohrady - SK Meťák České Budějovice 7:5
branky: 10. Nikola Trnková, 10. Lucie Mrázová, 11. Natálie Máchalová, 17. Natálie Jirková, 25. Sofie Gärtnerová, 47. Aneta Nigrinová, 50. Nikola Trnková - 12. Anežka Macháčková, 21. Petra Skříšovská, 24. Klára Asterová, 28. Kateřina Žižková, 38. Klára Asterová; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vít Žebra; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 37 - Veronika Šedivá 46; po třetinách: 4:1, 1:4, 2:0
60:00 Komentář domácích Skála Jan (Trenér): Věděli jsme, že nás dneska čeká daleko jiný zápas. V první třetině to byl od nás zodpovědný výkon a to se podepsalo i na skóre. Bohužel druhá třetina nám vůbec nevyšla a soupeř toho z předbrankového prostoru využil a ze zápasu udělal drama. Věděli jsme s čím chceme vstoupit do třetí třetině a to se stalo. Měli jsme hezké kombinační akce po kterých paradoxně žádné góly nepadly a branky jsme vstřelili z prostoru u branky. SKVělý víkend za 6 bodů se počítá! Díky soupeři, rozhodčím, pořadatelům a divákům.
60:00 Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Vedoucí): Dnes jsme odehrály výborný zápas, slabší byla pouze první třetina. úplně se nedá říct, že se hrál bezkontaktní sport. Děkuju holkám za super výkon a solidní výsledek. Musíme zamakat na koncovce a budeme připraveni na play off. Dnes předvedla nejlepší výkon sezony golmanka  Verča Šedivá.
60:00 Střely ve 3. části: 20:14
59:52 domací vstřelili gól, který bohužel kvůli sekání nebyl uznán
59:32 Lisová trefuje dobře postavený blok Trnkové
57:08 Timeout SK Meťák České Budějovice
51:24 domácí golmanka drží svůj tým
50:55 Vyloučen hráč #16 Běla Novotná družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
49:28 nahozený balónek od Novotné se odráží od Trnkové do brány
49:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #16 Běla Novotná (7:5)
46:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #16 Běla Novotná (6:5)
46:35 Novotná nahazuje balóonek do brankoviště a Nigrinová doklepává míček za zády hostující golmanky
37:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Klára Asterová, asistoval #51 Lucie Bicková (5:5)
37:55 Asterová střelou k tyči vyrovnává
35:33 Vesecká běžela sama na bránu a svou šanci nepromněňuje
33:45 Radostová vběhla na hřiště jako drak a jen kousek chyběl ke gólu
33:21 Nigrínová v samostatném úniku neproměňuje
31:50 Mácháčková střílí- Kreisingerová vyráží
31:28 Vyloučen hráč #53 Kateřina Radostová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
30:14 Mrázková ve velké šanci- golmanka hostí chytá
29:24 střela Trnkové byla zbloována
28:10 další velká šance hostí - Kreisingerová vyráží
27:09 Žižková využila zmatku před brankou a opět dostává Budějovice do kontaktu
27:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #74 Kateřina Žižková, asistoval #10 Klára Asterová (5:4)
26:01 Macháčková zachytila rozehrávku domácích, ale Skalická se včas vrátila a odehnala jí do rohu
24:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #56 Sofie Gärtnerová, asistoval #66 Natalie Vesecká (5:3)
24:50 Gärtnerová zatáhla u mantinelu a střela propadla golmance mezi rukama
23:24 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:3
23:24 Bicková vyslala Asterovou a ta backhandem snižuje na rozdíl jednoho gólu
22:36 třetí lajna domácích kombinuje na polovině soupeře
20:10 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #39 Petra Skříšovská, asistoval #23 Johana Tušlová (4:2)
20:10 Skříškovská byla faulována a při výhodě dostává míček do sítě domácích
20:01 úvodní vhazování vyhrávají hosté
20:00 Střely v 1. části: 18:15
17:55 Domácí Novotná se nyní těžce sbírá po srážce s hostující hráčkou.
16:07 Pohotová dorážka Jirková daleké střely Benešové znamená již čtvrtý gól domácího týmu.
16:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #22 Linda Benešová (4:1)
15:08 Utkání se zatím musí líbit, šance jsou na obou stranách, domácí zatím mnohem efektivnější.
14:18 Domácí Vesecká a poté Radostová nedokázaly dorazit balonek za hostující brankářku.
13:20 Kreisingerová opět výborně proti hostující hráčce.
12:11 Poté třetí branku domácího týmu vstřelila po další asistenci Škvorové krásnou střelou Máchalová, aby pár chvil na to první branku po rychlém útoku vstřelily také hostující hráčky.
11:49 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #25 Anežka Macháčková, asistoval #39 Petra Skříšovská (3:1)
10:51 Postupně to bylo takto: nejdříve na konci deváté minuty chytila samostatný únik domácí gólmanka Kreisingerová, poté střelecký účet dnešního utkání otevřela Trnková přesnou střelou. Vzápětí Mrázová dorazila pohotově na bližší balonek po nahrávce Novotné.
10:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Natálie Máchalová, asistoval #69 Eliška Škvorová (3:0)
09:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #16 Běla Novotná (2:0)
09:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #69 Eliška Škvorová (1:0)
07:50 Domácí Skalická tvrdým projektilem trefuje Šedivou do masky.
07:02 Rychlý brejk Vinohrad, Novotná netrefuje po pěkné přihrávce Mrázové odkrytou branku.
05:51 Domácí teď uzamkly hostující hráčky na vlastní polovině, výsledkem bohužel jen nepřesná střela.
04:25 Utkání zatím spíše bez mezihry, hraje se rychle dopředu. Ani jeden tým zatím není schopendelší čas podržet balonek.
02:12 Od začátku utkání ve svižném tempu, obě brankářky si již připsaly úspěšné zákroky.