• 59 58:33
    10:5
    (Bauer)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - SOKOLI Pardubice 10:5
branky: 2. Tom Ondrušek, 3. Marek Vávra, 8. Antonín Votava, 19. Milan Tichý, 23. Lukáš Kafka, 25. Daniel Eremiáš, 25. Lukáš Kafka, 31. Lukáš Kafka, 57. Tom Ondrušek, 59. Antonín Votava - 16. Ondřej Hurt, 40. Radek Drba, 41. Lukáš Prix, 55. Maxmilián Škoda, 56. Ralfs Polis; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 13 - Matěj Denemark 30; po třetinách: 4:1, 4:1, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
58:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #65 Jiří Bauer (10:5)
58:33 Votava zarovnává skóre na 10:5.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:57 Pardubice hrají v šesti bez brankáře.
56:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #77 Daniel Eremiáš (9:5)
56:29 Devátou branku střílí Tom Ondrušek a Choodv opět uskakuje Pardubicím o čtyři branky.
56:13 Votava nezvládl zpracovat míček a jeho střela tak letí úplně mimo.
55:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #48 Lukáš Prix (8:5)
55:08 Pardubice pomalu dohání Chodov.
54:56 Pardubice rozehrávají na půlce.
54:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #56 Maxmilián Škoda, asistoval #84 Marek Ďopan (8:4)
54:13 Škoda z velké dálky prostřelil Dittricha.
52:19 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
52:19 Domácí si berou oddechový čas.
52:19 Denemark se rychle přesunul a vyráží míček ze hřiště.
51:11 Pakosta si zlomil hůl a zbytek čepele nechává na hřišti.
50:00 Pardubice rozehrávají ze svého rohu a jdou okamžitě do útoku.
46:33 Tichý blokuje Drbovu střelu.
43:36 Chodov uklidnil rozjetou hru Pardubic a vyčkávají na správnou chvíli.
40:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #7 Ondřej Hurt (8:3)
40:25 Odražený míček Hurta doklepává Prix do brány.
40:22 Hurt trefuje tyč.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:36 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba bez asistence (8:2)
39:36 Radek Drba běží ze střídačky a střílí gól.
39:30 Hosté hrají v plném počtu.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:53 Přestože jsou hosté v oslabení, Hurt se dokázal uvolnit a vystřelit. Bohužel pro Pardubice střílí vedle.
37:30 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
37:30 Další přesilovka pro domácí.
37:14 Hosté hrají v plném počtu.
36:06 Pardubice zatím obstojně brání.
35:14 Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:14 Svoji první přesilovku si zahrají i domácí.
35:01 Drba střílí vysoko nad bránu.
33:27 Drba se několikrát snažil vystřelit, ale jeho poslední šance končí v rukách Dittricha.
30:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #14 Ondřej Vošta (8:1)
30:42 Duo Kafka s Voštou opět skórují.
30:19 Křinka střílí mimo bránu.
29:08 Domácí hrají v plném počtu.
28:10 Bauer statečně brání svoji branku.
27:08 Vyloučen hráč #77 Daniel Eremiáš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
27:08 Eremiáš si musí odsedět dvouminutový trest a Pardubice tak mají možnost dohnat skluz.
27:00 Odložené vyloučení pro Pardubice.
24:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
24:59 Chodov nadělil Pardubicím tři rychlé góly.
24:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #25 Tom Ondrušek (6:1)
22:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #8 Marek Šmíd (5:1)
22:37 Kafka nachází skulinku v bráně a posílá míček po zemi přímo do brány.
22:00 Chodov rozehrává na pardubické půlce.
21:11 Dittrich vyráží míček až za mantinel.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 23:4
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #77 Daniel Eremiáš (4:1)
18:07 Milan Tichý střílí svoji první branku za Chodov. A zároveň Chodov opět uskakuje Pardubicím o tři góly.
15:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Ondřej Hurt, asistoval #82 Michael Smola (3:1)
15:50 Padá první gól pro Pardubice. Smola našel Hurta, kterému zbývalo jen zavěsit do brány.
13:47 Skvělý zákrok si může připsat i Denemark.
13:02 Hurt ve velké šanci, ale Dittrich se stíhá vrátit a nenechá Pardubice skórovat.
12:12 Ondrušek skvěle našel Matouška, ten ale nestihl míček a ještě si zlomil hokejku.
11:16 Matoušek rozehrává z domácího rohu.
09:48 Bauer zastavuje dlouhou přihrávku na Černého.
07:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
07:42 Antonín Votava vymetl šibenici a připisuje Chodovu další gól. Stav utkání je 3:0.
05:28 Polis rychle běží na bránu, ale nestíhá vystřelit.
03:58 Hraje se převážně na půlce Pardubic.
02:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #83 Antonín Votava (2:0)
02:41 Další chodovský gól. Tentokrát střílel Vávra za asistence Votavi.
02:09 Denemark vyráží rychlou soupeřovu střelu.
01:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #89 Vojtěch Klápa (1:0)
01:31 Tom Ondrušek již ve druhé minutě otevírá skóre.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání Livesport Superligy. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti hostům SOKOLI Pardubice.