6:4
    Ronald GAŠPARÍK
    (Suchánek)

ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:4
branky: 5. Robert Košir, 15. Matěj Čermák, 20. Jiří Curney, 25. Jan Peška, 32. Mikuláš Krbec, 34. Mikuláš Krbec - 23. Daniel Šebek, 38. Jakub Bína, 50. Patrik Suchánek, 56. Ronald Gašparík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 362; zásahy brankářů: Martin Beneš 22 - Lukáš Bauer 13; po třetinách: 3:0, 3:2, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
59:59 Dramatický závěr zápasu. Sparta nakonec urvala výtězství nad lídrem tabulky 6:4 a zapisuje další důležité tři body. Rozhovory po utkání
59:43 Nezkutečný zákrok Beneše. Sparta už vypadá že dnešní zápas v klidu zvládne.
58:35 V UNYP aréně to vře. Rozhodčí nechává hrát po tvrdých soubojích. Fanoušci žádají vyloučení.
57:48 Sparta v šesti. Ani tentokrát rozhodčí nekoukají správným směrem.
56:59 Sparta si nevybrala úplně nejlepší moment na střídání. Rozhodčí píská zdržování.
56:49 Začíná se to tu přiostřovat. Ani jeden tým neni spokojen s některými výroky rozhodčích.
55:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #12 Patrik Suchánek (6:4)
55:39 Míček už se kutálel do odkryté boleslavské branky. Natov se ale stihl vrátit.
55:28 Beneš další krásné zákroky.
54:51 Sparta je zamčena na své polovině. Boleslav zatím jen točí obranný blok.
54:15 Boleslav zkouší hru v šesti.
53:00 Čermák se znovu vydal sám na Bauera. Situace jako přes kopírák. Bauer chytá.
52:23 Delong si klepal do země o nahrávku. Nahrávka však nepřišla.
51:44 Další faul u sparťanské střídačky, kde poté došlo téměř ke rvačce.
51:34 Faul u domácí střídačky. Rozhodčí píská rozehrávku ale Sparta by si už přála také zahrát si přesilovku.
50:40 Krbec se další střelou přiblížil třetí vstřelené brance. Zatím mu ale není přáno.
49:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #88 Jan Natov (6:3)
49:43 Boleslav využívá přesilovou hru.
49:28 Beneš dalším krásným zákrokem zneškodňuje střelu.
48:16 Boleslav byla v šesti, rozhodčí však zrovna koukali jiným směrem.
47:47 Vyloučen hráč #33 Jan Peška družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
47:47 Boleslav dostává další příležitost zlepšit přesilovkovou statistiku.
47:29 Beneš drží Spartu svými monster savey.
47:00 Čermák se vytočil od mantinelu a zkouší. Bauer chytá.
45:49 Menší potyčka před bránou Beneše. Rozhodčí má zatím zápas ale pevně v rukou.
44:43 Natov znovu zkouší střelu ze středu a znovu těsně nad.
42:48 Čermák se vydal sám na Bauera. Ten se nenechal nachytat.
42:26 Boleslav zatím střílí spíše kolem branky než na ní.
41:20 Šance pro domácí. Bauer zneškodňuje.
41:04 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
41:04 Boleslav může zlepšit svůj výkon z předchozí přesilovky, tak uvidíme, co nám ukážou.
40:24 Rychlé dvě šance na obou stranách, oba golmani obstáli.
40:01 Buly poslední třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:24 Krbec se snaží o hattrick. Míček letí těsně nad.
37:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #58 Filip Zakonov (6:2)
37:58 MAgický gól. Na tabuli svítí čas 17:58 a gol vstřelil lehce se štěstím hráč s číslem 17 a asistoval hráč s číslem 58.
37:19 Beneš je v tomto oslabení neprůstřelný.
35:46 Boleslav dnes nemá seřízená mířidla. Ke střelám se dostává, ale trefit branku je trochu oříšek.
35:24 Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
35:07 Juha sekl Tomašíka. Rozhodčí má ruku nahoře a bude se vylučovat.
34:00 Další nádherná šance Sparty, tentokrát se rozjetý Krbec netrefil do balonu.
33:08 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
33:08 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #40 Jiří Curney (6:1)
33:08 Rychlá rozehrávka domácích a máme tu další gól dnešního utkání.
33:05 Beneš krásně zabránil gólu a navíc mladoboleslavský střelec stál v malém brankovišti.
32:32 Série krásných střel Sparty. Bauer zatím odolává.
31:18 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #22 Robert Košir (5:1)
31:18 Krásný "ťukec" zakončuje Krbec.
30:37 Šebek vystčil Prunera ze hřiště. Rozhodčí přerušuje a uklidňuje situaci.
29:06 Obránci Boleslavi si nevšimli Pražana, ten se však z míčkem nic moc nevymyslel.
28:33 Další nepřesná střela hostí.
27:30 Obrovská šance Boleslavi. Beneš ale nemusí nakonec vůbec zasáhnout.
25:42 Koširova čepel odletěla a teď si bude chvíli hovět na Benešově brance.
24:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Jan Peška, asistoval #7 Adam Kos (4:1)
24:28 Kos nádherně vybídl Pešku a ten na počtvrté překonává Bauera.
23:13 Velká šance domácích. Špičkou ji na poslední chvíli překazil Bauer.
22:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #43 Michal Sládek (3:1)
22:27 Šebek jednoduchou střelou na vzdálenější tyč snižuje.
21:35 Beneš se rozhodl chytat zajíce. Toho asi nejspíš nechytil, ale za to si dal pořádně obličejem o zem.
20:31 Beneš dal loktem probíhajícímu Delongovi, rozhodčí nařizuje volný úder.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny též pro Spartu.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:59 V rohu se ještě po posledním hvizdu první třetiny strhla strkanice. Rozhodčí situaci uklidňuje a posílá hráče do kabin.
19:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #14 Marek Zouzal (3:0)
19:55 Po rozehrávce z obraného rohu se vydal Curney úplně sám na Bauera a backhandovým blafákem ho překonává.
19:42 Marvánek teď překazil gólovou nahrávku hostí.
19:00 Vařecha zkoušel kličku na Beneše. Na sparťanského golmana však nevyzrál.
18:12 Peška se také dostal ke střele. Bauer ji ale cestu za brankovou čáru překazil.
16:48 Besta natáhl na prudkou střelu z půlky, Košir se ale postavil do krásného bloku.
14:56 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #10 Josef Juha (2:0)
14:56 Chvilku to vypadalo že z téhle krásné brejkovové akce gol nebude, Čermák ale obavy domácích smázl krásnou kličkou.
13:18 Besta od mantinelu krásnou střelu zkoušel překonat Beneše, marně.
12:02 Zakonov střelou z půlky prověřuje Beneše, ten stále nechybuje.
10:58 Rychlá rozehrávka z rohu přinesla pěknou střelu Beneše na Beneše. Golman Sparty ale nebyl střelou svého jmenovce zaskočen a s přehledem kryje.
10:30 Pražan se proháčkoval až ke střele. Bauer připravený.
09:48 Vysoko napadající Delong znemožňuje Spartě zaútočit.
08:21 Čermák proťukl míček na nabíhajícího Juhu, ten běžel na Bauera úplně sám. Bohužel pro domácí netrefuje branku.
07:38 Sparta zatím hraje více na balonu a nepouští Boleslav téměř do žádných šancí.
06:53 Za brankou Bauera se strhla pranice o balonek, až se celá branka otočila o 90 stupňů
06:16 Boleslav trpělivě kombinuje a čeká na správný čas útoku.
04:35 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #89 Mikuláš Krbec (1:0)
04:35 Sparta se ujímá vedení! Košir trefil přesně.
03:56 Zouzal chyboval v obraně, Beneš musí hasit šanci do které se dostal Tomašík
02:41 Juha pobídl ke střele Čermáka, ten trefuje jednoruč ležícího Bauera a sám padá do brankoviště.
01:01 Z protiútoku za Benešem zvoní tyč.
00:49 Bauera poprvé prověřuje Krbec
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává Sparta