2:22
    Jiří BESTA
    (Gašparík)

SOKOLI Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB 2:22
branky: 31. Ralfs Polis, 56. Ralfs Polis - 1. Lukáš Punčochář, 3. Filip Zakonov, 5. Martin Feigl, 6. Milan Tomašík, 7. Petr Koláčný, 10. Milan Tomašík, 15. Petr Koláčný, 17. Michal Sládek, 20. Lukáš Punčochář, 21. Milan Tomašík, 29. Martin Feigl, 30. Jan Natov, 31. Milan Tomašík, 39. Petr Koláčný, 39. Filip Zakonov, 41. Jakub Vařecha, 50. Milan Tomašík, 51. Petr Koláčný, 54. Jakub Gruber, 55. Lukáš Punčochář, 57. Jakub Vařecha, 59. Jiří Besta; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 259; zásahy brankářů: Martin Haleš 10, Matěj Denemark 24 - Tomáš Týc 10; po třetinách: 0:9, 1:6, 1:7
60:00 Střely ve 3. části: 4:16
59:13 Zajíček trefuje břevno za zády Týce.
58:44 Klein trefuje břevno.
58:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #79 Ronald Gašparík (2:22)
58:00 MB se prosazuje podruhé v přesilové hře.
57:12 Vyloučen hráč #16 Marek Viterna družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
56:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #72 Adam Delong (2:21)
55:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #66 Petr Zajíček (2:20)
55:45 Polis si vymíchal golmana hostí.
54:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #43 Michal Sládek (1:20)
54:19 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
54:19 Žáček podruhé v zápase vyloučen.
53:14 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:19
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #79 Ronald Gašparík (1:19)
52:49 Další zákrok Denemarka.
51:01 Skvělý zákrok Denemarka proti Delongovi.
50:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #79 Ronald Gašparík (1:18)
50:42 Tečovaná střela Koláčného končí za zády domácího brankáře.
49:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík bez asistence (1:17)
49:26 Pátý gól Milana Tomašíka.
47:26 Gól Zajíčka nebyl uznán, protože Pardubice nerozehrály na písknutí rozhodčího.
46:58 SOKOLI nevyužívají standartní situaci z velkého brankoviště.
46:41 Drbova nebezpečná střela byla zlikvidována Týcem.
46:16 Nezval zastavil přečíslení MB.
45:36 Křinka vybojoval balonek v útočném pásmu.
40:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #58 Filip Zakonov (1:16)
40:24 Mladá Boleslav se opět velmi rychle prosazuje.
40:00 Střely ve 2. části: 6:20
39:01 Žáček se snažil zakončit brejkovou situaci mezi nohy golmana, Týc si mezeru pohlídal.
38:35 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #72 Adam Delong (1:15)
38:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #39 Jan Zoufalý (1:14)
37:12 Pardubice ubránili oslabení.
35:56 Šimákův blok v oslabení.
35:12 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
35:07 Uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápase.
33:28 Kaluža se nádhernou kličkou mezi nohama obránce dostal na střed, následná střela mu nesedla. Skóre se tedy nemění.
31:59 Střela Machatého pouze do hrudě Týce.
31:23 Šimák zblokoval střelu Grubera.
30:37 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #72 Adam Delong (1:13)
30:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:12
30:09 Pardubice se prosazují devět vteřin po polovině zápasu.
29:20 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #43 Michal Sládek (0:12)
29:20 Dělovka Natova končí těsně pod horní tyčkou Pardubické brány.
28:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:11
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #17 Jakub Bína (0:11)
27:21 Standartní situace Sokolů skončila střelou Prixe, Týc ji zneškodnil.
24:19 Pardubice se držely v obranném pásmu MB. Tento tlak byl zakončen Šimákovou střelou
22:59 Denemark nadvakrát vychytal Tomašíka.
22:38 Gašparík zašlápl míček, hra musela být přerušena.
20:27 Milan Tomašík kompletuje hattrick.
20:26 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:10
20:26 Druhá třetina začíná ve stejném duchu jako ta první.
20:00 Střely v 1. části: 2:20
19:58 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #88 Jan Natov (0:9)
19:24 Pardubičtí v situaci 2 na 1 ani nezakončili na bránu.
18:00 Skvělý zákrok Denemarka v přesunu od jedné tyčky ke druhé.
16:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek bez asistence (0:8)
16:48 Se střelou Zajíčka si Týc poradil.
14:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:7
14:47 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Matěj Denemark družstva SOKOLI Pardubice
12:42 Nezval zblokoval střelu Delonga.
09:57 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:6)
09:57 Tomašík obstřelil blok Pardubic a zapisuje svůj druhý dnešní gól.
09:11 Černý trefuje pouze boční síťku.
08:14 Pardubice se poprvé v zápase drží na balonku.
06:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný, asistoval #17 Jakub Bína (0:5)
06:08 Za zády Martina Haleše zvoní tyč.
05:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
05:11 Tomašík zakončuje do prázdné branky.
04:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
02:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
00:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
00:01 Buly pro Mladou Boleslav.
00:00 Vítám všechny diváky dnešního utkání mezi SOKOLI Pardubice a Předvýběr.cz Florbal MB. Přeji příjemnou zábavu u sledování onlinu.