5:6
    Jakub BÍNA
    (Gašparík)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:6
branky: 35. Jakub Košarišťan, 37. Marek Bräuer, 44. Lukáš Pešat, 50. Richard Pum, 59. Lukáš Kučera - 5. Jakub Bína, 48. Patrik Suchánek, 49. Jiří Besta, 51. Filip Zakonov, 53. Jiří Besta, 60. Jakub Bína; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3 + Milan Tomašík OS; využití: 1:1; diváků: 195; zásahy brankářů: Jan Binder 20 - Lukáš Bauer 14; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:5
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:41 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #79 Ronald Gašparík (5:6)
59:37 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
58:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #81 Lukáš Kučera, asistoval #50 Lukáš Pešat (5:5)
56:00 Pešat s velkou šancí, kterou chytá Bauer.
54:56 Chatrný bojuje na mantinelu proti třem soupeřům.
52:48 Poprvé za zápas je Mladá Boleslav ve vedení, tak uvidíme, jestli na to domácí budou reagovat nebo ne.
52:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #79 Ronald Gašparík (4:5)
50:27 Boleslav se snaží, snaží ale Ostrava se prostě nehce nechat a stále stíhá tepmo svého soupeře.
50:01 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #72 Adam Delong (4:4)
49:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum bez asistence (4:3)
48:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #20 Martin Tokoš (3:3)
47:33 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #72 Adam Delong (3:2)
45:54 Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
44:37 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #72 Adam Delong.
44:37 Vyloučen hráč #7 Milan Tomašík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB - osobní trest
44:37 Vyloučen hráč #7 Milan Tomašík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nesportovní chování
43:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #53 Marek Bräuer (3:1)
43:07 Chatrný pálí z poloviny aby vyzkoušel aerodynamiku míčku.
42:42 Vyloučen hráč #79 Ronald Gašparík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
41:03 Tokoš a Šuber v ostré potyčce.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Mladá Boleslav.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
36:56 I přes náskok domácích, Boleslav stále tlačí na soupeře až za jejich vlastní branku.
36:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #61 Jakub Košarišťan (2:1)
34:39 Ostrava ožívá a tepmo je vyšší, než kdy předtím !
34:07 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #61 Jakub Košarišťan, asistoval #18 Richard Pum (1:1)
32:33 Mladá Boleslav ubránila oslabení.
31:30 Besta se urval ze řetězů a jako splašený pes běží s míčkem přes celé hřistě.
31:04 Pobořil střílí od mantinelu ale trefuje blok Bolky.
30:25 Vyloučen hráč #7 Milan Tomašík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
29:16 Suchánek rozdává na Tomašíka.
27:54 Binder zastavuje Delogna v jeho zběsilém úniku s míčkem.
26:57 Tokoš na hroutu nechce přes sebe nikoho pustit.
26:00 Mikoláš v souboji s Bestou.
23:33 Binder tenhle zápas asi moc nevychladne. Jdou na něj střely ze všech stran.
22:43 Boleslav s míčku rotuje na útočné polovině.
20:43 Druhá třetina začíná ve stejném tempu, jako ta první.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Mladá Boleslav.
20:00 Střely v 1. části: 5:13
19:17 Poslední minuta a Mladá Boleslav nepolevuje v tlaku na Ostravu.
16:35 Binder skvěle vychytává Tokoše ! Neskutečný zákrok !
15:43 Ostrava ubránila oslabení.
14:35 Zbývá minuta přesilovky.
13:58 Tomašík pálí a Binder chytá.
13:35 Vyloučen hráč #53 Marek Bräuer družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
12:04 Ostrava má opravdu problém se dostat na soupeřovu polovinu s míčkem.
07:17 Pum střílí dělovku z poloviny, kterou však Bauer pohotově zachytává.
05:50 Herblich utíká s míčkem přes půlku hřiště ale byl zastaven pohotovou obrannou hostů.
04:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína z trestného střílení (0:1)
03:05 Němec střílí od mantinelu, kde se už Herblich snaží dorážet ale marně. Hraje se dál.
02:10 Míček poskakoval na malém brankovišti Bindera ale ten ho stihl v čas zalehnout.
01:19 Tokoš se na hrotu znaží rozhodit Ostravu v rozehrávce.
00:33 Boleslav se hned ze startu tlačí na polovinu domácích.
00:01 Úvodní rozehru bere Mladá Boleslav.