(Sidunov)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:5
branky: 4. Lukáš Kučera, 4. Adam Mikoláš, 45. David Friedel - 27. Rostislav Gattnar, 27. Lukáš Fukala, 35. Ondřej Sidunov, 56. Adam Palčinský, 60. Adam Palčinský; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 223; zásahy brankářů: Jan Binder 17 - Denis Jasiok 8; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:2
98:16 Kuczera teď na sebe asi pyšný nebude, zbytek zápasu si odsedí na trestné lavici
60:00 Střely ve 3. části: 2:8
59:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #18 Ondřej Sidunov (3:5)
59:28 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:28 FBC si bere timeout a zkusí to bez brankáře v pěti
58:16 Vyloučen hráč #46 Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
57:55 Vítkovice hrají přesně co potřebují, drží míček a s ním i čas
57:21 Martin Gattnar se dostal ke střele, který končí v náručí Bindera
55:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #13 Rostislav Gattnar (3:4)
55:16 Gattnar s Palčinským při hře 4 na 4 vymysleli krásnou kombinaci a druhý zmiňovaný posílá Vítkovice do vedení
53:50 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
53:50 Vyloučen hráč #16 Lukáš Herblich družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
53:50 Herblich s Kaletou si zahráli na MMA a oba si půjdou po vzájemném klinči odsedět dvě minuty za hrubost
53:03 Zubek se z rohu dostal do výjezdu, Pešat mu však postavil zeď, kterou nedokázal prostřelit
51:01 FBC kombinuje na vlastní polovině
49:55 Gattnar teď na středu přejel Puma, oba jsou naštěstí v pořádku a můžeme pokračovat
49:28 Chatrný pouze do bloku, míček však končí v zámezí a FBC má tedy rozehrávku
49:00 Emoce na hřišti vřou, což k derby určitě patří.
48:02 Vítkovice teď předvedly skvělý přechod do útoku, míček se dostal až k mladšímu z bratrů Gattnarů. který střílel do odkryté kasy. Tam se však zjevil Binder a pravou rukou střelu z první zlikvidoval
46:39 Chatrmý teď úspěšný v bloku střely Šindlera a míček znova na holích FBC Ostrava
44:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Friedel, asistoval #85 Lukáš Pobořil (3:3)
44:55 Friedel teď jako buldozer prošel vším, co mu stálo v cestě a povedlo se mu i zakončit. Znova srovnáno!
43:49 Na druhé straně před Binderem Palčinský, ovšem ve finální fázi selhal
43:22 Pešatova střela zblokována a Jasiok sbírá pomalý míček ze vzduchu
42:21 Herblich se pokusil proniknout obranou Vítkovic, byl však nedovoleně zastaven a FBC zůstane na míčku
41:56 Fukala odebral míček Pumovi a vydal se do protiútoku, nebyl však úspěšný
41:20 Sidunov z předbrankového prostoru pálí pouze do Bindera
40:59 Třetí třetina se zatím nese v duchu té první, Vítkovice na míčku a kombinují na své polovině
40:01 Buly tentokrát pro hosty
54:29 Sidumov si míček sám vybojoval, dostal se do střely a uklidil ho pod víko Binderovy kasy. Vítkovice tak obrací zápas na svou stranu
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
39:30 Utkání je kouskováno malými fauly, což není nic příjemného pro diváka
39:00 Utkání je kouskováno drobnými fauly na obou stranách, nic pohledného pro fanouška
36:45 Vítkovice i nadále dobývají Binderovu branku a FBC se jen těžko vymaňuje z tlaku
34:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov bez asistence (2:3)
34:09 Chatrnému odskakuje míček za mantinel a na míček se opět dostanou Vítkovice
33:32 Dnešní utkání sleduje 223 diváků, kteří tak přispěli částkou 33 450 Kč na boj proti rakovině v rámci projektu FBC Ostrava a Adama Chomy. Děkujeme, že s námi pomáháte!
31:37 FBC se snaží udržet míček na čepelích, zvýšená aktivita Vítkovic jim však dává zabrat a míček nedokáží udržet na souvislejší dobu
28:10 Vítkovice stále kontrolují hru, na hřišti Šindlerova formace, která hledá skuliny v obraně FBC
26:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (2:2)
26:39 Pouhých pět vteřin potřebovaly Vítkovice na srovnání. Nejdříve se trefil Gattnar, hned po vhazovaní pak Fukala a máme srovnáno
26:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #92 Štěpán Kaleta (2:1)
25:20 Hájek v přebrankovém prostoru nedokázal trefit skákající míček
24:24 Pum dostal naloženo v rohu a míček byl přisouzen FBC
23:30 Šubert krásně odebral míček Gattnarovi a dostal se do svého druhého úniku v zápasu, i tentokrát byl ale čistě obrán o míček
22:56 Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden z týmů se nedostal do výraznější šance
20:47 Chatrný proklouzl trojicí vítkovických hráčů, do zakončení se ale nedostal
20:01 Vše je připraveno k druhé třetině utkání, úvodní buly vyhrávají domácí
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:05 Rozhodčí se na video podívat nešli a do poslední minuty tak jdeme za stejného stavu
17:30 Další zmatečná situace, tentokrát před brankou Bindera. Lavice Vítkovic se dovolává kontrole videa, uvidíme, jestli jim rozhodčí vyhoví
16:50 Šindler tvrdou střelou ze středu orazítkoval pouze tyčku a jednoho z hráčů FBC donutil si pořídit novou hokejku
16:16 Šubert ve velké šanci při volném úniku faulován nebyl, o čemž se rozhodčí přesvěčili skrze video, hra pokračuje dále v pěti na obou stranách
15:35 Také Pažák se pokusil o střelu, ale ta letěla hodně mimo
14:59 Fukala se dostal ke střele, která našla pouze nohu bránícího hráče
14:05 Gattnar prokličkoval mezi hráči FBC a zakončil pouze do Bindera
13:01 FBC odevzdalo míček a Vítkovice vymýšlejí další kombinaci
13:00 Mikoláš teď v souboji za brankou zůstal ležet na zemi, vypadá to na poraněné koleno. Snad bude ostravský hráč v pořádku
11:46 Také Vítkovice se dostaly v oslabení do šance, všechny pokusy však skončily mimo bránu
10:15 Bräuer ve velké šanci, v rychlosti ale nedokázal nakonec míček usměrnit do kasy
09:46 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
09:46 Kaleta se provinil sekáním a půjde si odsedět dvě minuty
09:16 Na míčku více Vítkovice, FBC se teď především snaží neudělat obrannou hrubku a nedovolit soupeři dostat se na kontaktní branku
08:36 I další snahy Vítkovic likviduje Binder
07:40 Pobořil ve velké příležitosti po nahrávce Daniše do breaku, na Jasioka však tentokrát nevyzrál
05:42 Vítkovice reagují na dvě branky tlakem, zatím však neúspěšně pro dobrou práci obrany a Bindera v kase
03:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #46 Šimon Kuczera (2:0)
03:47 FBC se dokázala rychle dostat do dvoubrankového vedení po teči Kučery a střele z první Adama Mikoláše!
03:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #81 Lukáš Kučera, asistoval #79 Patrik Němec (1:0)
02:40 Vítkovice kombinují, ke střele se však zatím nedostaly a po faulu byl míček přisuzen FBC
01:38 FBC zatím marně hledá cestu k Jasiokovi, obrana Vítkovic funguje na jedničku
00:56 Šebestovi míček sjíždí a poprvé se tak dostal na čepele FBC Ostrava
00:30 Vítkovice drží míček na své polovině a hledají místo pro útok
00:01 Utkání startuje, úvodní buly vyhrávají Vítkovice
00:00 Dámy a pánové, vítejte u textového přenosu Ostravského derby v Livesport Superlize mužů!