11:3
    Martin FOJTÍK
    (Bachmaier)

Kanonýři Kladno - FBC Štíři Č. Budějovice 11:3
branky: 11. Matěj Stůj, 26. Tomáš Svačinka, 31. Matyáš Bachmaier, 39. Hugo Hübner, 42. Vojtěch Novák, 47. Tomáš Svačinka, 57. Tadeáš Chroust, 57. Jakub Bohuslávek, 57. Dominik Janda, 58. Hugo Hübner, 59. Martin Fojtík - 1. Roman Sedlák, 15. Matyáš Kouba, 36. Matyáš Kouba; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 18 - Tomáš Švehla 27; po třetinách: 1:2, 3:1, 7:0
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:25 Novák si mohl připsat další branku, ale připravila ho o ni tyč.
58:05 GÓL Kanonýři Kladno! 11:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (11:3)
58:05 Neuvěřitelná třetí třetina v podání domácích! Jedenáctou branku přidává Fojtík.
57:34 GÓL Kanonýři Kladno! 10:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (10:3)
57:34 Bohuslávek proběhl středem a přihrál na osamoceného Hübnera, který si poradil na výbornou.
56:53 Mezi střelce se v dnešním utkání zapisuje i Dominik Janda.
56:51 GÓL Kanonýři Kladno! 9:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #70 Vojtěch Novák (9:3)
56:24 GÓL Kanonýři Kladno! 8:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #6 Adam Kuchynka (8:3)
56:24 Dvojicí slepených branek odskakují Kanonýři na rozdíl pěti branek.
56:12 GÓL Kanonýři Kladno! 7:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (7:3)
56:05 Fojtík v samostatném úniku trefuje pouze Švehlu.
53:00 Jandův pokus kryje Švehla.
52:37 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
50:30 Tomášek nahrál do prázdné Fojtíkovi, Švehla s velkou dávkou štěstí jeho střelu vyrazil.
49:54 Krbec nedokázal usměrnit Fišerovu nahrávku do branky.
48:05 Sirotkova střela od mantinelu, Ponomarev kraje.
46:32 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #8 Tomáš Svačinka z trestného střílení (6:3)
46:32 Svačinka si i podruhé poradil se Švehlou.
45:52 Fojtík pohrdl dobrou šancí, kterou mu připravil Tomášek.
43:58 Bachmaierovu střelu vytečoval mimo hřiště Kouba.
42:11 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou
42:10 Jandovu střelu zblokoval Brožek.
41:31 Chroustovu milimetrovou přihrávku uklízí do branky Vojta Novák.
41:30 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #16 Tadeáš Chroust (5:3)
41:00 Vackovu střelu zblokoval Pfaur.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Budějovice.
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:30 Bohuslávek dovezl míček do brankovistě, kde chtěl nachytat Švehlu střelou mezi nohy, ale hostující brankář si jeho střelu pohlídal.
38:25 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:3)
38:25 Bachmaier otřel svoje nahození o Hübnera a míček se štěstím zapadl do branky.
36:55 Janda vystihl rozehrávku hostů, ale pak nepřesně nahrál a Štíři opět hrozili.
35:32 Vedení Kladnu moc dlouho nevydrželo. Kouba srovnává.
35:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #27 Tomáš Hennrich (3:3)
33:51 Tomášek si výborně naběhl na přihrávku Bohuslávka, nasledně si šikovně nahodil míček do brankoviště, ale doklepnout za záda Švehly nedokázal.
32:00 Fišer hledal před brankou Bohuslávka, nechybělo moc a kladenští se mohli radovat z dalšího vstřeleného gólu.
30:44 Kladnou zásluhou Bachmaiera využívá přesilovou hru a poprvé v zápase se dostává do vedení.
30:43 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #8 Tomáš Svačinka (3:2)
29:52 Kouba zareagoval pozdě na Stůjovo zrychlení a musel si pomoct faulem.
29:51 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
27:35 Bachmaier přihrál na Nováka, který proběhl až k brance hostů, ale z úhlu se mu nepodařilo přesně zakončit.
25:19 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
25:19 Svačinkův rozvážný krok a prudká střela do víka srovnávají skóre.
24:20 Stůjovu střelu vyrazil Švehla před sebe, tam se k míčku dostal Janda, ale v obložení bránících hráčů jej nedokázal dorazit.
23:40 Třetí kladenská formace tlačí, ale branku jejich snaha nepřináší.
21:53 Fojtík vybojoval zajímavou standardní situaci, ale Kladno s ní nenaložilo vůbec dobře.
20:46 Chroust vyzkoušel pozornost Švehly.
20:01 ​​​Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Budějovice.
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:57 Stůjovo nahození na útočnou polovinu doběhl Bachmaier, ale další střelecký pokus zastavila siréna.
18:30 Bachmaier prověřil Švehlu, ten jeho střelu pokryl stejně jako Tomáškův pokus z dorážky.
16:50 Hosté si po prvním vyloučení nezvládli správně ohlídat střídání, a tak si Kladno zahraje další přesilovku.
16:49 Vyloučen hráč #92 Roman Sedlák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
16:10 Svačinka s Chroustem se oba ocitli v zajímavých pozicích. Ani jeden z nich však nedokázal usměrnit míček do branky.
15:30 Budějovičtí zatím oslabení zvladají skvěle a s míčkem na hokejkách ukrajují cenné vteřinky.
14:44 Přesilovou hru si po faulu Vacka vyzkouší také domácí celek.
14:43 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
14:32 Stůjovo vyloučení potrestal Kouba a Štíři si berou vedení zpět.
14:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (1:2)
13:26 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry
12:50 Pfaur si poradil se třemi bránícími hráči, ale pak ztratil rovnováhu a jeho zakončení nemělo potřebnou kvalitu.
10:35 Stůj ze standardní situace propálil všechno, co mu stálo v cestě a srovnává skóre.
10:34 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj bez asistence (1:1)
10:20 Sirotek ukázal šikovné ruce, jeho akce ovšem ztroskotala na Tomáškovi.
07:50 Dobrý blok Šefčíka proti střele Hejplíka.
07:12 Kuchynkovo vyloučení mohli hosté potrestat hned v prvních vteřinkách, bohužel pro ně míček dopravili do branky nedovoleným způsobem.
07:10 Vyloučen hráč #6 Adam Kuchynka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
05:38 Šefčík vybojoval míček a prodloužil na Bachmaiera, který se snažil přihrát do lepší pozice Chroustovi.
03:35 Tomáškova střela přeletěla budějovickou lajnu.
02:45 Novák od mantinelu nahazoval do brankoviště, kde číhal Svačinka, ale hostující obránci si s celou situací poradili.
00:27 První akce utkání a hned je z toho branka. Drobiš přiťukl míček na střed, odkud pohotový Sedlák zakončil nechytatelně na zadní tyčku.
00:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #40 Daniel Drobiš (0:1)
00:01 ​​Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají Budějovice.