• 58 57:50
    5:9
    (Špaček)

1.FBC DDM Děčín IV - Sokol Rudná 5:9
branky: 19. Vojtěch Klein, 28. Petr Slánský, 37. Jiří Vlček, 51. Petr Slánský, 52. Petr Slánský - 4. Jan Karásek, 7. Martin Kameš, 29. Adam Pivoňka, 33. Jan Karásek, 38. Jan Karásek, 39. Ondřej Šantora, 50. Jan Josef Brychta, 56. Kryštof Kříž, 58. Martin Kameš; rozhodčí: Jakub Mauer - Jakub Horák; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Adam Havriljak 20 - Jan Křemen 19; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:3
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Určitě jsme dnes mohli dosáhnout na body, na mablónku jsme hráli slušně, ale soupeř byl efektivnější a důraznější v brankovišti. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Hluchý Marek (Trenér): No lepená sestava, parkety, zima asi ani nevim, co víc k tomu říct. Individuální výkony rozhodly zápas. Hledat něco pozitivního moc nejde. Umíme hrát mnohem lépe a dneska jsme si zahrávali a mohli prohrát. Děkuji soupeři za sympatický výkon a přeju mu ať se mu daří do zbytku sezony..
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
57:50 GÓL Sokol Rudná! 5:9
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš, asistoval #26 Martin Špaček (5:9)
55:39 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
55:39 GÓL Sokol Rudná! 5:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #11 Kryštof Kříž, asistoval #81 Štěpán Hanzl (5:8)
51:55 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #94 Jan Fidler (5:7)
50:17 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #29 Marek Sochor (4:7)
49:01 GÓL Sokol Rudná! 3:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #18 Michal Honek (3:7)
41:39 Vyloučen hráč #72 Martin Kameš družstva Sokol Rudná na 2 minuty za vysoká florbalka
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:29 Vyloučen hráč #30 Petr Procházka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
38:50 GÓL Sokol Rudná! 3:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora bez asistence (3:6)
37:33 GÓL Sokol Rudná! 3:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:5)
36:41 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Jiří Vlček, asistoval #85 Petr Slánský (3:4)
34:26 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
32:45 GÓL Sokol Rudná! 2:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #39 Jan Křemen (2:4)
31:15 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
29:35 Vyloučen hráč #24 Adam Závěrka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
28:06 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (2:3)
27:06 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:2
20:00 Střely v 1. části: 5:13
18:30 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Vojtěch Klein, asistoval #6 Petr Fišer (1:2)
16:44 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #98 Jan Josef Brychta.
06:30 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #72 Martin Kameš bez asistence (0:2)
03:17 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (0:1)