Lukáš OROSZ
  • 35 34:54
    Domažlice

FBC ROKYCANY B - SK Jiskra Domažlice B 2:6
branky: 23. Kateřina Urxová, 31. Lukáš Krátký - 7. Vojtěch Vychopeň, 10. Filip Bořík, 13. Tomáš Turek, 14. Milan Pivoňka, 30. Vojtěch Vychopeň, 33. Tomáš Kment; rozhodčí: Adam Krs - Filip Martinkovič; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Matěj Urban 23 - Dominik Votava 10; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:2
36:00 Střely ve 3. části: 5:10
34:54 Timeout SK Jiskra Domažlice B
34:54 Vyloučen hráč #10 Lukáš Orosz družstva FBC ROKYCANY B na 2 minuty za sekání
32:23 GÓL SK Jiskra Domažlice B! 2:6
Branku družstva SK Jiskra Domažlice B vstřelil #16 Tomáš Kment, asistoval #13 Petr Eibisch (2:6)
30:13 GÓL FBC ROKYCANY B! 2:5
Branku družstva FBC ROKYCANY B vstřelil #88 Lukáš Krátký, asistoval #13 Tomáš Vilt (2:5)
29:42 GÓL SK Jiskra Domažlice B! 1:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice B vstřelil #10 Vojtěch Vychopeň, asistoval #6 David Kydlíček (1:5)
24:00 Střely ve 2. části: 5:8
22:59 GÓL FBC ROKYCANY B! 1:4
Branku družstva FBC ROKYCANY B vstřelil #7 Kateřina Urxová, asistoval #10 Lukáš Orosz (1:4)
22:59 Po krásné akci, do které se zapojila celá lajna, se Rokycany dočkaly svého prvního gólu v zápase.
22:07 Po přihrávce Orosze trefuje Krátký tyč.
17:15 Štván si udělal ze soupeřů kuželky a přechází celé hřiště sám.
13:27 GÓL SK Jiskra Domažlice B! 0:4
Branku družstva SK Jiskra Domažlice B vstřelil #17 Milan Pivoňka, asistoval #10 Vojtěch Vychopeň (0:4)
13:27 Hosté se vrhli do druhé třetiny s vervou, po jedné pěkné akci a následně po využité chybě v rozehrávce domácích přidávají další dva góly.
12:27 GÓL SK Jiskra Domažlice B! 0:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice B vstřelil #18 Tomáš Turek, asistoval #2 Ondřej Tauer (0:3)
12:00 Střely v 1. části: 2:11
11:29 Urban si připisuje další dva zákroky.
09:44 GÓL SK Jiskra Domažlice B! 0:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice B vstřelil #83 Filip Bořík, asistoval #18 Tomáš Turek (0:2)
09:43 Urban vyráží střelu soupeře, následná dorážka už ale končí v síti.
07:50 Krátký blokuje přihrávku soupeře a následně Boháč vyváží balon k soupeři.
06:30 Krásná střela Urxové, golman ale připraven a chytá.
06:13 GÓL SK Jiskra Domažlice B! 0:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice B vstřelil #10 Vojtěch Vychopeň, asistoval #16 Tomáš Kment (0:1)
06:13 Hráč hostů se vytočil od mantinelu před bránu a dává gól k protilehlé tyči.
06:00 Košař teď zablokoval jasný gól.
04:30 Urxová s Oroszem v nadějné akci, bohužel bez gólu.
03:15 Boháčova střela blokovaná bránícím hráčem.
02:49 Urban drží svůj tým pěknými zákroky.
01:77 Můžeme vidět rychlé akce na obou stranách, žádná akce však zatím gól nepřinesla.
00:20 Urban si připisuje první zákrok.