• 44 43:55
    6:14
    ()

FBC LETOHRAD - Orel Orlice B - IBK Holice 6:14
branky: 6. David Matyáš, 7. Maxim Kubelka, 21. Ondřej Majvald, 28. Maxim Kubelka, 44. Maxim Kubelka, 44. Maxim Kubelka - 3. Ondřej Shejbal, 10. Lukáš Kment, 10. Tomáš Číhař, 13. Viktor Pražák, 14. Jaroslav Tošovský, 15. Tomáš Číhař, 22. Viktor Pražák, 27. Ondřej Shejbal, 28. Viktor Pražák, 31. David Sušil, 31. Viktor Valenta, 40. Tomáš Číhař, 41. Michael Kohl, 42. Viktor Pražák; rozhodčí: Maximilián Mako - Petr Drahoňovský; vyloučení: 3 + David Matyáš 4:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Josef Netušil 9, Ondřej Novotný 18 - Daniel Jeník 27; po třetinách: 2:6, 2:3, 2:5
45:00 Střely ve 3. části: 14:16
43:55 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 6:14
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #6 Maxim Kubelka bez asistence (6:14)
43:51 Krásný zákrok Novotného
43:15 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 5:14
43:14 Vyloučen hráč #2 Lukáš Majvald družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
42:34 Timeout IBK Holice
41:14 GÓL IBK Holice! 4:14
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #38 Radek Nešetřil (4:14)
41:14 Pro oko diváka krásný zápas
40:40 GÓL IBK Holice! 4:13
Branku družstva IBK Holice vstřelil #48 Michael Kohl, asistoval #37 Lukáš Kment (4:13)
40:40 Krásný výhoz a střela přímo pod horní tyč
39:26 GÓL IBK Holice! 4:12
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #66 Viktor Pražák (4:12)
39:05 Trestné střílení družstva IBK Holice neproměnil #27 Vojtěch Šefranko.
39:05 Šefranko zkoušel obhodit brankáře, míček ale přeletěl brankáře i branku
36:51 Holice zkoušejí střílet ze všech možných pozic, ale vše střílí mimo
34:24 Vyloučen hráč #10 David Matyáš družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
34:10 Míša Kohl nabral rychlost, předběhl obránce, naservíroval Šefrankovi a ten trefil blok
31:35 Jakub Říha nebojácně složil jednoho z hráčů Letohradu, rozhodčí to posoudil jako faul a rozehrávat tak bude Letohrad z rohu
30:45 GÓL IBK Holice! 4:11
Branku družstva IBK Holice vstřelil #33 Viktor Valenta, asistoval #36 Matěj Krám (4:11)
30:45 Holice odskakují už na rozdíl sedmi branek
30:26 GÓL IBK Holice! 4:10
Branku družstva IBK Holice vstřelil #11 David Sušil, asistoval #24 Tomáš Číhař (4:10)
30:01 Buly vyhrávají Holice
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
29:29 Musíme pochválit také rozhodčí, kteří jsou zatím bezchybní
27:40 GÓL IBK Holice! 4:9
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #48 Michael Kohl (4:9)
27:35 Novotný se vytasil skvělým zákrokem proti Číhařovi
27:03 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 4:8
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #6 Maxim Kubelka, asistoval #3 Jakub Rajnštajn (4:8)
26:35 Novotný naštěstí bude schopný pokračovat, jsme rádi, že je v pořádku
26:34 GÓL IBK Holice! 3:8
Branku družstva IBK Holice vstřelil #12 Ondřej Shejbal, asistoval #48 Michael Kohl (3:8)
26:34 Novotný zůstal ležet v bráně po kontaktu se Schejbalem, doufejme, že to není nic vážného
25:21 Hra se nám začala více kouskovat, protože se nám tady z toho stávají trošičku jatka
23:35 Novotný zatím chytá skvěle
21:08 GÓL IBK Holice! 3:7
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #30 Jakub Říha (3:7)
20:59 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 3:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #23 Ondřej Majvald, asistoval #6 Maxim Kubelka (3:6)
20:59 Hnedka po návratu z trestné lavice si kapitán Letohradu odčinil svůj dvouminutový trest
19:45 Holice se při vlastní přesilovce nedokáží uchytit v útočném pásmu
18:53 Vyloučen hráč #23 Ondřej Majvald družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B na 2 minuty za sekání
17:41 Vyloučen hráč #24 Tomáš Číhař družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání
17:40 Jeník teď ukázal jakou rychlost má v nohou
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Ondřej Novotný družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B
15:00 Střely v 1. části: 11:15
15:00 1. třetina je nyní minulostí
14:59 GÓL IBK Holice! 2:6
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař bez asistence (2:6)
13:19 GÓL IBK Holice! 2:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #48 Michael Kohl (2:5)
13:19 Tošovský vymetl pavučiny za zády Letohradského brankáře
12:40 GÓL IBK Holice! 2:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #11 David Sušil (2:4)
12:30 Skvělý zákrok Jeníka
11:00 Týmy se teď snaží neudělat žádnou chybu a hra se nám tak trochu uklidnila
09:26 GÓL IBK Holice! 2:3
09:26 Holice vstřelily dva góly a berou si tak zpátky své vedení
09:14 GÓL IBK Holice! 2:2
Branku družstva IBK Holice vstřelil #37 Lukáš Kment, asistoval #99 Jakub Machatý (2:2)
06:59 Pražákovi nesedla střela a minul tak prázdnou bránu
06:41 Vyloučen hráč #12 Lukáš Hůlka družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:00 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #6 Maxim Kubelka, asistoval #23 Ondřej Majvald (2:1)
06:00 Letohrad se dvěma rychlými góly dostává do vedení
05:55 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #10 David Matyáš, asistoval #28 Bajarchuslen Munch-Erdene (1:1)
04:44 Kubelka zkusil střelu na zadní tyč, míček proletěl kolem tyčky
03:44 Šefranko zkusil střelu z úhlu gólman Letohradu nezaváhal
02:55 GÓL IBK Holice! 0:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #12 Ondřej Shejbal, asistoval #38 Radek Nešetřil (0:1)
02:55 Holice jdou po první větší šanci do vedení
01:35 Míček zatím více na holích Letohradu
00:01 Úvodní buly vyhrávají Holice