• 44 43:20
    4:5
    ()

Prague Tigers - TJ Sokol Dobříš 4:5
branky: 13. Slavomír Trepera, 17. Slavomír Trepera, 26. Radek Šach, 26. Baldo Gregor - 2. Martin Podhorecký, 7. Roman Šebek, 20. Tomáš Pavlíček, 29. Martin Podhorecký, 44. Martin Podhorecký; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Adam Krs; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Šimon Hladký ?, Kryštof Schovánek ? - Tomáš Šimek -4; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:1
45:00 A je konec. Dobříš si připisuje výhru.
43:34 Timeout Prague Tigers
43:20 GÓL TJ Sokol Dobříš! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #56 Martin Podhorecký bez asistence (4:5)
43:20 Podhorecký vyzkoušel z dálky nového brankáře Tigers a zkouška to byla úspěšná. Dobříš vede 5:4 a Tigers si vybírají time-out.
40:24 Vyloučen hráč #48 Lukáš Unger družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hra bez florbalky
40:24 Lukáš Unger si při hře zapomenul své náčiní na zemi a odchází odpykat dvouminutový trest.
35:31 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Kryštof Schovánek družstva Prague Tigers
35:31 To je velká nepříjemnost pro Prague Tigers, brankář Šimon Hladký se zranil a není schopen pokračovat v utkání. Do branky musí tedy Kryštof Schovánek, hráč z pole. Přejeme Šimonovi brzké uzdravení!!!
30:59 Vyloučen hráč #11 Lukáš Valenta družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:59 Dvě informace: Online je přerušen, obědváme. Lukáš Valenta je v pořádku, protože sedí na trestné.
30:01 Oběd dorazil!!! Neuvěřitelné se stalo skutečností!
30:00 Skončila druhá třetina. Utkání je vyrovnané a stav tedy také. Bohužel oběd stále nepřijel. Nervozita a hlad stoupá, pan Havránek by se jako kurýr neuživil.
28:08 GÓL TJ Sokol Dobříš! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #56 Martin Podhorecký, asistoval #55 Michal Kolář (4:4)
28:08 Nedáš, dostaneš, Tigers se zběsile pustili do útoku, aby z následného protiútoku inkasovali. Stav je srovnán. Ze střídačky zní: ,,Pojďme přemejšlet u toho, do pr.....!''
25:55 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Baldo Gregor, asistoval #29 Vojtěch Ševčík (4:3)
25:55 Krásná florbalová individuální akce Baldo Gregora, který otáčí zápas ve prospěch junáků z Tigers. Individuální schopnosti asi získal tím, že hraje v dresu trenéra Tigers Vladimíra Jambora.
25:28 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #8 Radek Šach, asistoval #27 Matěj Gross (3:3)
25:28 Radek Šach evidentně potřeboval zchladit a odpočinout, aby pak mohl vyrovnat pěknou střelou k tyči skóre utkání.
23:23 Vyloučen hráč #8 Radek Šach družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost
23:23 Vyloučen hráč #55 Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hrubost
23:23 Hra se přiostřuje, jako dva býci se do sebe pustili Michal Kolář (DOB) a Radek Šach (TIG). Oba hrubiáni jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Dvě minuty tak stráví na chladné židli berounské haly.
22:50 Krásný a efektní zákrok předvedl brankář Dobříše! A je úplně jedno, že míček směřoval nad branku,
19:50 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #97 Tomáš Pavlíček, asistoval #87 Roman Šebek (2:3)
19:50 Dalekonosná střela Tomáše Pavlíčka skončila v síti. Dobříš využívá přesilovku a jde do vedení. Roman Šebek z Dobříše má pomyslný hattrick, gól, asistence, vyloučení,
18:04 Vyloučen hráč #85 Simon Ščasný družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování florbalky
18:04 Hráč slavného fotbalového jména Ščasný z Tigers, zapáčil a zablokoval soupeři hokejku. Dobříš si zahraje přesilovku,
16:49 GÓL Prague Tigers! 2:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #92 Michal Novák (2:2)
16:49 Trepera on fire!!!! Stav utkání je vyrovnán, hráč Valenta vypadá, že bude v pořádku, nabízené ošetření zdravotníkem odmítl. Brzy se snad zapojí do hry.
15:55 Nepříjemná srážka hlavami, kterou odnesl hráč Tigers č. 11 Valenta, doufáme, že bude brzy v pořádku, ale ošetřuje ho náš zdravotník, takže snad je opravdu v pořádku nebo bude ošetřen kelenem. Brzké uzdravení!
15:01 Pro ilustraci o teplotě v hale. Sedíme tu ve dvou mikinách s kulichem na hlavě a ohřát se lze maximálně na toaletě.
15:00 Skončila nám první třetina, viděli jsme tři branky, pan Havránek stále nedorazil s obědem, online nikdo nečte, protože nebyl donesen žádný horký nápoj k pořadatelskému stolku. Nemůžeme vložit obrázek, ale utkání přihlíží minimálně 30 diváků, návštěva hodná této soutěže a vlastně i Superligy.
13:55 Výzva pro hlavního  pořadatele: Běž upravit mantinely, víme, že máš telefon v ruce. Děkujeme.
12:47 GÓL Prague Tigers! 1:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #87 Filip Snížek (1:2)
12:47 Přesilovka je využita, clona před brankou, brankář měl zakrytý výhled a nahození Trepery skončilo za jeho zády.
11:26 Vyloučen hráč #87 Roman Šebek družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za bránění ve hře
11:26 Hráč Šebek se snaží o hattrick Gordieho Howea a po gólu je i vyloučen.
07:43 Hráč Tigers Beneš nedobrovolně opustil hrací plochu.
06:46 GÓL TJ Sokol Dobříš! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek bez asistence (0:2)
06:46 Chyby v obraně se nevyplácí a Dobříš vede 2:0, autor branky Roman Šebek.
05:43 Svěřenci trenéra Jambora jsou v této časti hry aktivnější, halou se nese jeho hlasitý koučink. Jelikož není po 22:00 nebudeme jej specifikovat.
04:05 V hale je strašná zima, pokud někdo čte tento online (jako že nečte), tak pijeme čaj, kávu i svařené víno.
01:25 GÓL TJ Sokol Dobříš! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #56 Martin Podhorecký, asistoval #21 Štěpán Souček (0:1)
01:25 Podhorecký se prosmýkl kolem obránce, jak reprezentanti z hotelu v Olomouci a střílí první gól utkání!
00:45 Za Dobříš nastoupili i Sandokan a Bilbo.
00:01 Zdravíme z boxu časoměřičů, nálada je výborná, čekáme až mr. Havránek doveze nějaké chutné pokrmy a mezitím si vychutnáme zápas mezi Dobříší a pražskými Tigers.