60
  • 60 59:14
    2

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FLORBAL LITOMYŠL 3:5
branky: 12. David Coufal, 36. Jakub Milichovský, 46. Jan Suchý - 7. Matěj Gregor, 27. Tomáš Boštík, 27. Michal Háp, 32. Michal Háp, 35. Matěj Gregor; rozhodčí: Jan Barimov - Petr Jindra; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 21 - Filip Lamař 38; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:0
60:00 Komentář domácích Čapek Adam (Vedoucí): Dnes to byl těžký, vyrovnaný zápas mezi dvěma kvalitními družstvy. Zápas byl v tempu a plný soubojů, utkání jsme si prohráli v druhé třetině, kde jsme měli hluchou pasáž, a soupeř naše zaváhání potrestal. Výkon v třetí třetině již byl lepší, kdy jsme si došli pro tři přesilové hry, avšak ty jsme naprosto ostudně nevyužili a kvůli tomu jsme utkání nebyli schopni otočit v náš prospěch. Děkuji soupeři za dobré utkání a diváků za skvělou kulisu, čehož si velice vážíme.
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Dnes jsme odehráli velmi namáhavý zápas, který se odehrával ve výborném tempu. Zvládli jsme dobře reagovat na tvrdou hru soupeře. Naše hra se každým zápasem zlepšuje. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
59:14 Vyloučen hráč #67 Michal Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
58:48 Fanoušci nadávají rozhodčím.
57:54 Litomyšl dnes exceluje v trestných minutách.
57:38 Vyloučen hráč #6 Josef Karlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
55:30 Litomyšl v obrovském tlaku.
54:30 Brod má úžasnou souhru, ale stále není schopen proměnit.
52:45 Brod má šanci snížit skóre.
52:12 Vyloučen hráč #98 Matěj Gregor družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
49:00 Hlava to má v krvi.
47:00 Litomyšl si našel oblibu v házení hráčů přes mantinel.
45:36 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #47 Jan Suchý, asistoval #13 David Coufal (3:5)
45:36 Po gólů Draků se kotel  rapidně rozbouřil.
43:36 Litomyšl odolává dračí síle.
42:30 Litomyšl měl šanci v  přesilové hře, ale výborně vyblokováno Coufalem.
41:42 Brod se snaží využít přesilovou hru.
41:35 Vyloučen hráč #96 Tomáš Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
41:00 Hlava má skvěle pokrytou bránu.
40:18 Kotel naplno podporuje Brod.
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
40:00 Třetina končí ve velkém gólovém rozdílu.
35:52 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #10 Jakub Milichovský, asistoval #13 David Coufal (2:5)
35:52 Perfektní souhra Coufala a Melichovského.
34:36 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #43 Jan Stuchlík (1:5)
34:35 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
33:10 Litomyšl v druhé třetině vyniká.
31:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #88 Jakub Renza (1:4)
29:21 Střela od R. Martínka vypadala nadějně, ale nebyla proměněna.
27:48 Problémy s časomírou, hra se neustále zastavuje.
26:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #25 Marek Lamplot (1:3)
26:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #47 Dominik Novák (1:2)
26:19 Litomyšl proměnuje užasným gólem z backhandu.
25:00 Pátek měl velkou šanci, ale neproměnil.
24:06 Nebezpečná střela od Žáčka.
23:17 Litomyšl má nebezpečné střely.
21:38 Hlava dnes chytá jak Dominik Hašek.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
20:00 První třetina končí ve velkém tlaku.
17:55 Kotel ve velké bouři.
17:00 Úspěšné bloky od Brodu.
15:44 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
15:44 Vyloučen hráč #67 Michal Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
13:30 Hlaváč dostal tvrdý náraz do kolena, ale ustál to. Au!
13:04 Ondra Hart dnes hraje velmi důrazně.
12:42 Draci dnes nastoupili s výbornou obranou.
11:12 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #47 Jan Suchý (1:1)
11:12 Coufal jse promíchal hřištěm a vypálil užasný gól.
09:10 Výborný zákrok od Hlavy.
06:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #77 Max Holásek (0:1)
06:34 První gól proměnuje Litomyšl.
04:21 Přísný bodycheck od Mareše.
03:23 Neuspěšná krosová nahrávka od Coufala.
02:58 Hra zatím vyrovnaná.
00:00 Úvodní bule vyhrávají hostí.