• 61 60:32
    6:5
    (Skalický)

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - FBC Dobruška 6:5p
branky: 4. Matouš Faltus, 12. Martin Novák, 26. Maxim Kubelka, 27. Jan Skalický, 52. Matouš Poláček, 61. Maxim Kubelka - 15. Matěj Grulich, 39. Jan Černý, 50. Jan Flegl, 57. Aleš Moravec, 58. David Kollert; rozhodčí: Filip Ryant - Martin Řehák; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 17 - Vladislav Jiroud 35; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:3, 1:0
65:00 Komentář hostů Černý Jan (Vedoucí): Letohrad byl dnes lepší v soubojích a trestal naše chyby. My jsme alespoň díky bojovnosti se ve třetí části vrátili do zápasu a vyválčili bod. Přes týden se dáme dokupy a těšíme se na další match. Zdravíme všechny marody a fanoušky u onlinu.
65:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Dnešní soupeř byl nesmírně houževnatý, obětavý a skvěle blokoval. Velké množství šancí se nám nedařilo proměnit kvůli nepřesnostem a skvělému golmanu hostí. Zápas jsme měli vyhrát, ale buďme skromní, dva body jsou taky ok. Děkujeme divákům a hlavně děkujeme za úspěšnou kariéru našemu gólmanovi  Romanu Dolečkovi, který se s námi dnes loučí.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
60:32 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (6:5)
57:51 GÓL FBC Dobruška! 5:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #89 Jan Jirák (5:5)
57:51 A je srovnáno!
56:52 GÓL FBC Dobruška! 5:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (5:4)
56:52 Tečovaný míček zapříčinil další gól hostů. Čeká nás napinavý závěr
54:25 K nám k zapisovatelskému stolu přiletěl odražený míček naštěstí nikoho netrefil (UFFF!)
53:43 Chaloupka mijí branku jen o pár centimetrů!
51:10 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #32 Matouš Poláček, asistoval #29 Maxim Kubelka (5:3)
51:10 Matouš Poláček doraží do prazdné branky skóre je opět o dva góly
49:48 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #89 Jan Jirák (4:3)
49:48 Smolný gól od úhřiště vrací hosty do hry
46:44 Skalický umotal dva soupeře v rohu a následuje standatní situace
42:37 Fantastický zákrok Letohradského čaroděje!
41:45 Novák tečoval střelu Skalického, gólman hostů vestřehu
40:38 Moravec výborně prokličkoval defenzívou Letohradu
40:04 Nához hostů lapil Jiruška
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
38:45 Max málem na párku :o
38:07 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý bez asistence (4:2)
38:07 Černý utekl obráncům Letohradu a skóruje!
36:00 Lerchy poslal všechny kolem sebe na párek :)
32:46 Závar v brankovišti hostů nakonec branku nezapříčinil
30:28 Džejky by ve FIFě asi neměl velkou physical, protože za manťáky letěl jako pírko
29:00 Lerchy teď docela na párku :/
27:47 Kubelkova volej končí mimo svatyni
26:26 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #6 Jiří Skalický (4:1)
26:26 Domácí teď v krátkem časovém úsek přidávají další gól
25:56 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #95 Jiří Doleček (3:1)
25:56 Max jako v kažém zápase skóruje
23:50 Hostující tým v plném počtu
23:18 Dobruška i díky rychlosti domacích zažívá horké chvilky
21:50 Vyloučen hráč #86 Jakub Hejhal družstva FBC Dobruška na 2 minuty za blokování florbalky
21:50 Přesilovku si zahrají i domací
20:24 Na začátku druhé třtiny jsou aktivnější domácí
20:00 Střely v 1. části: 9:4
15:28 Hosti jsou jako by je polili živou vodou a začínají tlačit
14:15 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #97 Matěj Grulich bez asistence (2:1)
14:15 Hosti využívají přesilovou hru!
12:29 Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
12:29 Ze střídačky se ozývá: "Poliš už zase!" Matouš Poláček si odpyká dvě minuty na trestné lavici
11:26 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #2 Vojtěch Marek (2:0)
11:26 Novák dává gól! který nasadil korunu paradnímu sólíčku Marka
09:45 Letohrad teď zařídil rozehrávající Dobrušce těžké chvíle skvělým presem
06:08 Nebezpečná rozehrávka hostů z kraje velkého brankoviště těsně mijí bránu
03:38 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #4 Matouš Faltus bez asistence (1:0)
03:38 Černý kůň Letohradu Matouš Faltus pumelicí z dálky nedal golmanovi jedinou šanci
03:02 Kuklík se ocitl sám před brankou, ale nahrávka na něj neprošla
01:10 Po chybě v rozehrávce se dostala Dobruška do nebezpečné akce, ale skóre zůstává stejné
00:01 Uvodní bule pro hosty