3:11
    Matěj GREGOR
    (Lamplot)

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - FLORBAL LITOMYŠL 3:11
branky: 17. Jakub Jirásek, 32. Jan Skalický, 58. Maxim Kubelka - 11. Marek Macek, 30. Ondřej Hegr, 34. Ondřej Hegr, 38. Daniel Ondráček, 45. Ondřej Hegr, 52. Jan Kulhavý, 56. Tomáš Novák, 56. Jan Stuchlík, 58. Adam Vajrauch, 59. Marek Lamplot, 60. Matěj Gregor; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Řehák; vyloučení: 2 + Matouš Faltus 4 + TDKU:0; využití: 0:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 22 - Filip Lamař 26; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:7
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Dnes byl soupeř silněší, rychlejší a přenější. Proto zaslouženě zvítězil. Třetí třetina z naší strany chaos.
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): V první třetině jsme nezahráli moc dobře. Chyběla nám střelba a chuť běhat. Od druhé třetiny se naše hra zlepšovala a v té třetí jsme využei skoro vše. Jsem rád, že se zase prosadili mladší hráči, kteří zastoupili naši mardoku. Zdravím náš lazaret a věřím, že se brzo zase uvidíme na hřišti. ČÁPE DRŽ SE!
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:11
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #25 Marek Lamplot (3:11)
58:45 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #14 Adam Kučera.
58:45 Vyloučen hráč #4 Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice do konce utkání
58:45 Vyloučen hráč #4 Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2+2 minuty za nesportovní chování
58:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #30 Ondřej Hegr (3:10)
57:28 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:9
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Adam Vajrauch, asistoval #55 Jan Kulhavý (3:9)
57:17 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:8
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (3:8)
55:22 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #98 Matěj Gregor (2:8)
55:22 Rozjetý vlak hostů nezastavuje
55:10 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #25 Marek Lamplot (2:7)
54:03 Čaroděj Jiruška opět kouzlí v kase
51:25 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #25 Marek Lamplot (2:6)
51:12 Vyloučen hráč #40 Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:43 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #25 Marek Lamplot.
47:43 Lamplot zkusil zorro, ale bránu mijí
47:43 Uvidíme najezd
44:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Ondřej Hegr, asistoval #11 Štěpán Švec (2:5)
44:04 Hosté se dostávjí do trháku
42:18 Litomyšl aktivnejším týmem
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
37:55 Max mijí tutovku :(
37:29 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #72 Daniel Ondráček, asistoval #11 Štěpán Švec (2:4)
37:29 Další gól hostů
34:14 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za zdržování hry
33:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Ondřej Hegr, asistoval #43 Jan Stuchlík (2:3)
33:55 Další únik další gól od Hegera
31:53 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (2:2)
31:53 Jan Skalický nádherným sólem dorovnáva
31:11 Utkání se začíná vyostřovat
29:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Ondřej Hegr bez asistence (1:2)
29:17 Heger v úniku nezaváhal
27:09 Holásek v tutovce mijí bránu!
24:06 Jiruška vyráží nad bránu
20:30 Skalický otestoval golmana pěknou raketou, ale skóre zůstává stejné
20:00 Střely v 1. části: 9:6
16:39 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #5 Jakub Jirásek, asistoval #2 Adam Šubert (1:1)
16:39 Jakub "Džejky" Jirásek skóruje stejně jako skóruje u místních slečen
12:07 Doleček a hned po něm Jirásek v brejku, ale ani jeden z nich nedokázal překonat skvělého gólmana Litomyšle
10:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (0:1)
10:05 Pěkná kombinace a následuje gól hostujícího týmu
09:23 Aktivnější zatím muži v žlutém
08:19 Kubelka označil tyčku!
07:51 Macek mijí bránu v tutovce!
04:42 Gregor mijí bránu pěknou volejí
00:58 První nebezpečná situace končí pouze na hrudi Jirušky
00:01 Na míčku jsou hosté