• 60 59:40
    10:8
    ()

FBŠ Všestary - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 10:8
branky: 1. Vojtěch Bureš, 3. Jan Světlík, 8. Jan Světlík, 9. Filip Píše, 17. Vojtěch Bureš, 26. Vojtěch Bureš, 27. Filip Hušek, 34. Miloš Macháček, 39. Daniel Moravec, 60. Miloš Macháček - 1. Martin Novák, 9. Petr Doleček, 36. Jan Skalický, 36. Maxim Kubelka, 40. Jan Skalický, 55. Ondřej Pokorný, 55. Maxim Kubelka, 56. Maxim Kubelka; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 21 - Daniel Jiruška 21; po třetinách: 5:2, 4:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Tak ten konec, to byla velká tragédie. Byly tam pasáže nahoru, dolu, ale konec byl z naši strany nejhorší. Ne vždy je posvícení, ale důležité je, že máme body. Pro diváky dnes zas opět atraktivní, ale to je tady normální. Pro mě jako trenéra, který vkládá velkou odbornost do taktiky a disciplíny, už to tak pěkné nebylo. No nic, jedeme dál. Díky za podporu, díky soupeři. Zdar zdary Všestary.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Dnes jsme si body zazdili již v první polovině zápasu, naše hra byla nedůrazná, pomalá a bez tlaku do brankoviště. Od druhé půle druhé třetiny jsme se zvedli a ve třetí třetině jsme převzali otěže hry na naši stranu. Soupeř měl velký gólový náskok, takže se nám nepodařilo dohnat tento náskok a vytěžit nějaké body.Tímto soupeři gratulujeme a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:40 GÓL FBŠ Všestary! 10:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček bez asistence (10:8)
59:40 Macháček ranou přes celé hřiště potvrzuje tři body pro domácí!
59:21 Letohrad v šesti mužích v poli.
59:06 Letohrad z blízkosti přestřeluje!
59:01 Bureš v dobrém bloku proti Skalickému.
58:43 Hostující celek stále na balonku a chystá si svoji gólovou šanci.
57:57 Timeout FBC LETOHRAD - Orel Orlice
57:50 Všestary v šanci, Píše pouze do bloku.
56:52 Kuča vyběhl z branky jako Manuel Neuer a odkopl balonek do bezpečí.
55:54 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:8
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (9:8)
55:54 V oslabení se prosazuje nejlepší střelec hostujícího celku Maxim Kubelka.
55:41 Macháček 4,58m nad.
55:08 Vyloučen hráč #4 Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
55:08 Faltus poslal k zemi Píšeho, domácí mají početní výhodu.
54:55 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (9:7)
54:55 Kubelka využil zaváhání v obraně domácích a povedenou střelou nad ruku Kuči opět snižuje. Zlé jazyky z hlediště cítí drama ve vzduchu.
54:06 Pokorný z početní výhody snižuje a dostává Letohrad na dostřel domácím.
54:03 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #6 Ondřej Pokorný bez asistence (9:6)
53:48 Vyloučen hráč #77 Filip Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za zvedání florbalky
53:29 Všestarský Novák se po polovině třetí třetiny poprvé rozběhl, gratulka.
52:59 Jiruška se rozchytal k dobrému výkonu, když reflexivně chytil nebezpečný pokus Zemana.
52:26 Bureše v jedinečné šanci vychytal Jiruška.
50:17 Huška podruhé vychytal Jiruška.
50:00 Hušek těsně vedle.
47:22 Kubelka pozdravil fanouška s pivkem na balkóně.
46:58 Hra je stále nahoru dolů, Jiruška i Kuča si připisují dobré zákroky.
44:59 Hra se nám trochu otevřela a hrajeme nahoru dolů
44:07 Letohrad tlačí, ale zatím se netrefuje přesně.
42:52 Letohrad na balonku tlačí domácí tým.
42:00 Holomek v dobrém bloku proti pokusu Skalického.
40:01 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:43 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #29 Maxim Kubelka (9:5)
39:43 Početní výhoda využitá i na straně Letohradu, Skalický tahem na zadní a může se radovat se svými spoluhráči.
39:11 Vyloučen hráč #67 Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky
38:06 GÓL FBŠ Všestary! 9:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec bez asistence (9:4)
38:06 Daniel Moravec přes osm odrazů procedil balonek za Jirušku.
37:12 Hušek našel "citovkou" Součka, ten i ze vzduchu trefuje dobře se přemisťujícího Jirušku.
36:42 Kuba Moravec skončil po bloku v rozkleku.
35:24 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:4
35:24 Dobrá minuta hostujícího celku, produktivní Kubelka se nemýlí a zakládá na klasické Všestarské drama.
35:12 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (8:3)
35:12 Skalický si udělal výlet jak na kolonádě a mezi nohy Kuči snižuje.
34:34 Souček si při zakončení osedlal Jirušku, vše se obešlo bez větších emocí.
33:57 GÓL FBŠ Všestary! 8:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #26 Vojtěch Bureš (8:2)
33:57 Druhá přesilová hra už je úspěšná, Macháček nabalil balonek a prostřeluje skrze dvoje gajdy Jirušku, domácí jdou do trháku.
33:06 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
33:06 Druhá početní výhoda pro domácí celek.
32:00 Macháček opět netrefuje odkrytou branku.
30:09 Souček předvedl dobrý backchecking.
29:46 Doleček pouze do fotbalové branky.
29:24 Hezký souboj mezi Moravcem a Skalickým
28:25 Kuklík nechal vyniknout Kuču!
26:56 GÓL FBŠ Všestary! 7:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #2 Filip Hušek bez asistence (7:2)
26:56 Filip Hušek trefuje přesně za záda Jirušky a domácí navyšují vedení.
26:49 Kubelka nastřeluje břevno!
26:28 Filip Píše z malého brankoviště přestřeluje!
26:03 Po drobném přestupku na balonku Letohrad.
25:27 GÓL FBŠ Všestary! 6:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #90 Jan Světlík (6:2)
25:27 Bureš završuje hattrick střelou ze vzdálenosti, bude to mít drahé jako kolega Macháček.
25:25 Burešův pokus zblokován.
24:20 Holomek prověřil dalekonosnou střelou Jirušku, ten obstál.
23:36 Letohrad v plném počtu
22:35 Jiruška skvěle vychytal pokus Bureše!
21:36 Vyloučen hráč #96 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
21:36 Šubert posekal a půjde si odpočinout, Všestary mají početní výhodu.
20:01 Bule pro domácí zápas.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:36 Kuča nadvakrát v leže chytá poskakující balonek na brankové čáře, Všestary přežili tlak Letohradu v závěru přesilové hry.
18:44 Letohrad si zatím točí balonek kolem bránící čtveřice domácích, neviděli jsme zatím vážnější situaci.
17:36 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za vysoká florbalka
17:36 Macháček odpálil balonek u pasu a Letohrad má první početní výhodu v zápase.
17:02 Kuča si poradil s nepříjemně odraženým balonkem z hole Skalického.
16:13 GÓL FBŠ Všestary! 5:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (5:2)
16:13 A nejlepší střelec divize D se opět projevuje! Macháček našel Bureše, který se z jedničky nemýlí a domácí odskakují na rozdíl tří branek.
14:42 Skrovného pokus od mantinelu kryje dobrým zákrokem Jiruška.
12:48 Bureš vyprášil moly z vesty Jirušky.
12:10 Druhý z bratrů Píšů nahazoval balonek do ohně, Skrovný dorážel ale místo balonku zaznamenal zářez na hokejku jednoho z hostujících beků.
10:33 Nedávný oslavenec Macháček netrefuje prázdnou branku. To bude večer drahé Milouši.
09:35 Marek dostal nepříjemně do slabin, za potlesku diváků se zvedá a odchází po patách na svoji střídačku.
09:32 Zeman si poradil se skákajícím balonkem a dlouhým odkopem zamezil nebezpečí.
08:43 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #13 Martin Novák (4:2)
08:43 Doleček procedil balonek pod rukou Kuči a Letohrad dotahuje nepříznivé skóre.
08:25 GÓL FBŠ Všestary! 4:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #37 Libor Souček (4:1)
08:25 A brankové tempo nepolevuje! Píše se uvolnil po křídle a podobně jako jeho kolega trefuje přesně do rohu!
07:48 GÓL FBŠ Všestary! 3:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (3:1)
07:48 Světlík prokazuje svoje kvality, od mantinelu natáhl a vymetl za Jiruškou pavoučky v rohu branky.
06:04 Skrovný se svým knírem dojeli v rohu Marka, výhoda pro Letohrad.
05:07 Novák z Letohradu nepříjemně prověřil Kuču, ten tuhle písemku vyřešil na výbornou a balonek chytá.
04:32 Bureš si zahrál baseball a poslal balonek na balkon.
03:51 Faltus napodobil svého kolegu a trefuje pouze mantinel za Kučou.
03:00 Skalický tahem těsně mimo zařízení.
02:28 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #74 Miloš Macháček (2:1)
02:28 Světlík mezi kruhy dostal nabito a přesnou ranou nad rameno Jirušky posouvá domácí do vedení!
00:57 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #10 Petr Doleček (1:1)
00:57 Týmy si nemají co vyčítat, první akce hostí končí vyrovnáním z hole Nováka.
00:36 A první akce domácích končí brankou, Světlík našel Bureše, který přesnou ranou k tyči otevírá skóre dnešního utkání!
00:35 GÓL FBŠ Všestary! 1:0
00:01 Buly pro domácí.
00:00 Zároveň se domácí tým FBŠ Všestary přidal k celosvětové akci s názvem Movember, kdy si kromě pěstování kartáčů pod nosem hráči připomínají i osvětu v boji proti zákeřné nemoci u mužů. Dnešní domácí zápas a následující domácí utkání dne 25.11.proti Florbal Litomyšl je v charitativním duchu, kdy diváci mohou přispět dobrovolným vstupným, které bude společně s příspěvkem za kabinu odesláno na konci listopadu na konto nadace muži proti rakovině. Předem děkujeme, že se zapojíte společně s námi na příspěvek pro dobrou věc! Zdary Zdary Všestary. #tonevočůráš #knirsevsestary #vsestarypomahaji #movember2023
00:00 Krásný upršený svatomartinský podvečer z Předměřické arény Vám přeji! Dnes uvidíme souboj mezi domácími Všestary a hostujícím Letohradem. Divize D je velmi vyrovnaná, však mezi druhým a osmým celkem je rozdíl pouhé čtyři body. Letohrad se nachází na aktuální stříbrné příčce se ziskem 17 bodů, domácí celek je místě sedmém se ziskem 15 bodů. Zároveň budeme moci sledovat na palubovce nejproduktivnějšího hráče celé divize D a to domácího Jana Světlíka se ziskem 34 bodů (13+21) z devíti utkání a zároveň dva nejlepší střelce soutěže, domácího Vojtu Bureše s 18 přesnými zásahy a hostujícího kapitána Maxe Kubelku se zásahy 17. U on-line Vás bude provázet EK29.