10:5
    Tomáš PÁCAL
    (Šimerda)

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - FbC Hradec Králové B 10:5
branky: 6. Maxim Kubelka, 22. Tomáš Faltus, 22. František Majvald, 28. Maxim Kubelka, 34. Maxim Kubelka, 36. Maxim Kubelka, 43. Jiří Doleček, 47. Michal Kuklík, 48. Maxim Kubelka, 54. František Majvald - 3. Michal Kunart, 19. Jakub Prášek, 30. Radim Kunart, 38. Jakub Prášek, 58. Tomáš Pácal; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lukáš Filípek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 23 - Erik Zoubek 20; po třetinách: 1:2, 5:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Špatná první třetina, ale vše jsme si vyhodnotili a od druhé třetiny bylo vše výrazně lepší. Dozadu to nebylo ideální, ale ofenzivní hra byla s postupem času čím dál kvalitnější. Dnes zasloužená výhra. Děkujeme za podporu od fanoušků a již v pátek se těšíme na Dobrušku. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): Zápas jsme rozehráli dobře. První třetina byla OK. Ve druhé třetině jsme začali kupit jednu individuální chybu za druhou. Ve třetí třetině stejná písnička. Dnes špatný výkon. Děkujeme soupeři a našim fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:6
57:59 GÓL FbC Hradec Králové B! 10:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #20 Tomáš Pácal, asistoval #5 Ondřej Šimerda (10:5)
57:59 Hosti snižují
55:48 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pácal družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování florbalky
53:11 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 10:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #28 Jiří Doleček (10:4)
53:11 10. gól v podání Letohradu
47:31 Timeout FbC Hradec Králové B
47:31 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #17 Michal Kuklík (9:4)
47:30 Další klasický gól Kubelky zpoza branky (hlasité zívání)
46:03 Kuklík se prosazuje a navázal tak na včerejší povedený trénink
46:02 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (8:4)
42:09 Max přidává další gól do své obsáhlé sbírky
42:08 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 7:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #28 Jiří Doleček, asistoval #8 Jan Skalický (7:4)
40:50 Skalický zavařil hlavy obráncúm při rozehrávce, ovšem míčku se dotkla jeho hokejka poslední. Rozehrávk pro hosty
40:01 Úvodni do 3. třetiny pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
37:39 Novotný si šáhnul na míček, ale i tak je z toho gól
37:37 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #20 Tomáš Pácal (6:4)
35:34 Kubelka efektně backhandem pod gólmanem!! :o
35:33 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (6:3)
33:07 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #28 Jiří Doleček (5:3)
33:07 Kubelka dokončuje hattrick!!!
29:18 Kunart se prosazuje od poloviny
29:17 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #86 Patrik Strejcius (4:3)
27:49 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #38 Tomáš Faltus (4:2)
27:49 A Kubelka po nádherné kombinaci s Faltusem skóruje!!
26:30 Kuklík ve velké šanci narazil pouze na Kroutila
23:59 Závar v brance Novotného, ale skóre zůstává stejné
21:56 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (3:2)
21:56 A Domácí v jedné minutě otáčí průběh zápasu
21:09 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus bez asistence (2:2)
21:09 Faltus z dálky a je opět vyrovnáno!
11:22 Faltus pálil od kraje, ale jeho přízemní raketa končí na tyčce
08:13 Jakub "Džejky" Jirásek už má o dárek k Vánocům postaráno, jeho hokejka končí na dvě půlky :(
06:54 Opět to byl Kubelka, nejlepší střelec Letohradu za letošní sezónu, který hrozil před bránou soupeře
05:35 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:1
05:35 Maxim Kubelka (kdo jiný) pokřtil gólem nové dresy Letohradu
02:38 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #68 Michal Kunart, asistoval #5 Ondřej Šimerda (0:1)
02:38 Šimerda nachazí Kunarta a ten zakončuje do prázdné
02:16 Lerch těsně mijí
01:23 Nebezpečnější zatím hosti