• 60 59:44
    4:7
    (Marek)

FBC Dobruška - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 4:7
branky: 21. Václav Oubrecht, 29. Jan Flegl, 38. Jan Jirák, 58. Jan Černý - 1. Michal Kuklík, 11. Maxim Kubelka, 14. Michal Kuklík, 26. Petr Doleček, 31. Jiří Doleček, 54. František Majvald, 60. Maxim Kubelka; rozhodčí: Daniel Jireček - Martin Korunka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Tomáš Tuček 20 - Daniel Jiruška 19; po třetinách: 0:3, 3:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Vedoucí): Náš přístup v první třetině nás dnes stála body. Za tu se všem fanouškům omlouváme. Zlepšení ve zbytku zápasu už dnes nestačilo. Díky soupeři za zápas a našim fanouškům za podporu. n
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Těžké utkání se soupeřem který hodně chtěl dnes body. Těžké souboje a agresivita v soubojích byly mnohdy na hraně, ale zvládli jsme to a rozhodla naše šikovnost v zakončení. Děkujeme soupeři za utkání a věříme , že body urve jinde.
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
59:50 Další gól hostí v závěru zápasu.
59:44 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #15 Vojtěch Marek (4:7)
59:40 Rozehrávka pro hosty a Tuček utíká zpět do brány.
59:00 Dobruška stále hraje bez golmana.
58:16 Černý vyslal dlouhou přihrávkou Jiráka samotného před bránu a situace se mohla odehrát v opačném pořádí. Hostující gólman ale chytá.
57:51 GÓL FBC Dobruška! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #89 Jan Jirák (4:6)
57:50 Vyplatilo se!
57:47 Tuček jde z brány a domácí hrají v 6.
57:16 Timeout FBC Dobruška
57:16 Domácí trenér Vidlák si bere timeout a jde povzbudit své svěřence.
56:28 Dobrušští muži to nevzdávají, pěknou střelu vyslal Jirák. A fanoušci je ženou vpřed.
54:22 Smolný gól pro domácí, ale i nic naplat hosté odskakují od 4 branky.
53:35 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #17 Michal Kuklík (3:6)
53:33 Domácí se snaží prosadit ale otevřenou hrou bohužel dávají prostor pro rychlé přechody hostí. Matějů zachránil přečíslení 3 na 1.
50:54 Výborný únik Čejpy s Oubrechtem ve vlastním oslabení se nakonec obešl bez zakončení.
50:00 Tuček v domácí bráně chytá velkou šanci hostí a chvíli na to si Moravec poradil se dvěma hráči Letohradu a vyvezl míček.
48:31 Vyloučen hráč #10 Jan Flegl družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení
48:31 Rozhodčí signalizuje vyloučení pro domácí a na trestnou míří, tentokrát už s konečnou platností, Flegl.
47:55 Přesilovka poskytla několik šancí, ale větší ohrožení brány hostí z toho nevzniklo.
47:40 Musíme konstatovat, že domácím dnes štěstí opravdu nepřeje.
46:30 Promyšlený kros od Matějů na Černého, střela šla však mimo.
45:30 Za nedovolený zákrok na Oubrechta si Letohrad vyzkouší oslabení.
45:23 Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
45:23 Oba celky trochu polevily v aktivitě.
44:30 Dnešní utkání sleduje z tribuny 92 diváků, děkujeme.
43:53 Šance jsou spíše na hokejkách hostí.
43:30 Hraje se stylem "nahoru-dolů".
42:10 Tvrdý zákrok na Oubrechta u mantinelu, ten se nezvedá úplně snadno.
41:28 Po diskuzi byl verdikt rozhodčích odvolán a hosté rozehrávají před domácím brankovištěm.
41:20 Rozhodčí píská vyloučení pro Flegla, ale zdá se, že nikdo nechápe, co se stalo.
41:00 První minuta probíhá v tempu, které by se dalo označit za opatrné.
40:20 Na míčku zatím domácí, uvidíme, jestli zvládnou otočit zápas ve svůj prospěch.
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
38:40 Domácí Tuček povedeným zákrokem podržel svůj tým.
37:32 GÓL FBC Dobruška! 3:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #89 Jan Jirák, asistoval #4 Václav Oubrecht (3:5)
37:32 Nádherná nahrávka Oubrechta Jirákovi do prázdné!
36:00 Žádné zakončení se nekonalo a míček mají hosté.
35:50 První lajna Dobrušky si domlouvá rozehrávku z rohu, uvidíme, co vymyslí.
34:50 Faul na Matějů rozhodčí pískli, tribuně i domácím se sice zdál verdikt příliš mírný, ale hra pokračuje 5 na 5.
33:46 Obrana Dobrušky se zdá lehce nedůsledná, Letohrad celkem snadno doráží, naštěstí mimo.
32:25 Obdobně to provedl Jirák o chvíli později, nahrál Moravcovi, ten ale míjí.
31:59 Oubrecht prošel celé hřiště, ale zakončení mu zkazila letohradská obrana.
30:34 Hostující Doleček trefil z rozehrávky horní růžek Tučkovy branky.
30:30 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #28 Jiří Doleček, asistoval #8 Jan Skalický (2:5)
29:34 Dobruška má rozehrávku na polovině hřiště, Chaloupka trefil jen blok.
28:56 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (2:4)
28:56 Flegl mířil přesně od mantinelu a snižuje náskok Letohradu.
28:02 Duchek vystihl špatnou rozehrávku hostující obrany a ocitl se v šanci, ke gólu chyběl opravdu kousek.
27:12 Sympaticky se projevují i domácí tribuny, které jsou konečně trochu slyšet. Uvidíme, jestli to domácím pomůže.
25:03 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #46 Petr Doleček, asistoval #8 Jan Skalický (1:4)
25:03 Na samém konci přesilovku bohužel letohrad zvyšuje svůj náskok.
24:46 Flegl odvedl výbornou práci a vybojoval míček pro domácí.
24:22 Mají za sebou její polovinu a pro Dobrušku naštěstí zatím bez větší šance.
23:30 Letohrad zahajuje svojí první dnešní přesilovku.
23:07 Vyloučen hráč #97 Matěj Grulich družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:56 Kulhánek výborně zablokoval první střelu hostí ve druhé třetině.
22:40 Dobrušští muži vstoupili do druhé třetiny jako vyměnění a mají vytvářejí si jednu šanci za druhou.
20:40 GÓL FBC Dobruška! 1:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #89 Jan Jirák (1:3)
20:40 A Oubrecht konečně otevírá skóre na straně domácích.
20:20 Hned v prvních vteřinách je tu šance domácích.
20:00 Je tu druhá třetina a ještě před počátečním hvizdem se konečně uzývají domácí fanoušci.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:47 Střela Hejhala v závěru třetiny, ale bohužel vedle.
16:48 Po delší době ohrožují domácí branku hostí, avšak míček opět zůstal před brankovou čarou.
15:38 Na hřišti převažují šance hostí a zvoní tyč domácí branky.
13:22 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (0:3)
13:22 Letohrad teď několika přesnými nahrávkami přehrál dobrušskou obranu a je z toho další gól.
12:20 Dobruška se snaží vývoj zápasu otočit, ale zatím bezúspěšně.
10:20 Na druhé straně ta samá situace bohužel končí druhým gólem hostí.
10:19 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #38 Tomáš Faltus (0:2)
10:12 Standardka v útočném rohu pro Dobrušku končí střelou Holečka těsně vedle brány.
09:17 Tuček chytá další střelu hostí a rozehrávat tak můžou domácí a Moravec se rázem ocitl v šanci.
07:47 Domácí Chaloupka vyslal pěknou střelu od mantinelu, ale letohradský brankář zatím 100%.
05:45 Domácí hrají aktivně, ale míček zatím více kontrolují hosté.
04:30 Další střela Letohradu míří za mantinel a rozehrávají dobrušští.
03:20 Následuje hezká akce domácích, kterou zakončil Oubrecht, domácí brankář opět chytá.
02:35 A první střelu si připisují i domácí, dobře mířil hráč s číslem 41, golman Letohradu však chytá.
01:56 Domácí ztratili míček za vlastní brankou a hostující útočník našel volného spoluhráče před bránou, střela naštěstí gólem nekončí.
00:59 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #21 František Majvald (0:1)
00:59 A je tu první, trochu usmolený gól hostí.
00:58 Hosté stále u míčku a rozehrávají od vlastní brány.
00:20 Úvodní buly pro domácí. Ale hosté se rychle ujali míčku.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na dnešní zápase, ve kterém muži FBC Dobruška hostí FBC Letohrad.