• 60 59:15
    9:6
    ()

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - FbK Orlicko-Třebovsko 9:6
branky: 2. Maxim Kubelka, 6. Jiří Doleček, 14. Jan Skalický, 20. Ondřej Pokorný, 32. Jan Skalický, 37. Adam Šubert, 43. Jiří Doleček, 46. Jan Skalický, 60. Jan Skalický - 4. Štěpán Kapoun, 18. Tomáš Martinásek, 19. Matyáš Holub, 22. Adam Borovička, 38. Štěpán Kapoun, 56. Matyáš Holub; rozhodčí: Jiří Němec - Jiří Knettig; vyloučení: 5:4; využití: 1:3; diváků: 17; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 26 - Jonáš Marek 14, Jan Štěpánek 7; po třetinách: 4:3, 2:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Věděli jsme, že OT potřebuje body a že si je hodlá z Rokytnice odvézt. Zápas byl v tempu a od začátku jsme byli o něco lepší v zakončení. Soupeře jsme po celý zápas nepustili do vedení, což bylo klíčové pro celý vývoj. Trochu jsme si hru komplikovali horším obsazováním a chybami v rozehrávce, ale dnes to stačilo. Děkuju klukům, že zápas zvládli a že body zůstávají zaslouženě doma.
60:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Dvě třetiny vyrovnaný zápas. Ve třetí námm soupeř odskočil, na co jsme nedokázali reagovat. Teď se musíme soustředit na zbytek zápasů a porvat se o co nejlepší výsledky.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:15 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (9:6)
58:50 hosté zkoušejí hru v šesti
56:16 zápas je velmi aktivní a míčky jen lítají
55:29 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #72 Matyáš Holub, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (8:6)
55:02 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
45:40 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický z trestného střílení (8:5)
45:40 Skalický dává z nájezdu osmý gól
45:39 domácí pojedou nájezd
44:10 Vyloučen hráč #4 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za zdržování hry
42:31 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 7:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #28 Jiří Doleček, asistoval #46 Petr Doleček (7:5)
42:31 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Jan Štěpánek družstva FbK Orlicko-Třebovsko
42:31 domácí dávají sedmý gól a hosté se rozhodli vystřídat golmany
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
37:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #7 Petr Minář (6:5)
37:36 hosté snižují náskok domácích
36:48 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #4 Adam Šubert, asistoval #58 Ondřej Pokorný (6:4)
36:48 po nególové přesilovce domácí vedou o 2 góly
34:04 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře
31:20 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #29 Maxim Kubelka (5:4)
31:20 domácí se dostávají do vedení
30:34 velká šance pro domácí bohužel nekončí gólem
29:04 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:25 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #72 Matyáš Holub (4:4)
21:25 hosté dorovnávají skákavím gólem
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:06 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #58 Ondřej Pokorný, asistoval #46 Petr Doleček (4:3)
18:45 Vyloučen hráč #20 Pavel Horák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře
18:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #72 Matyáš Holub, asistoval #50 Adam Borovička (3:3)
17:40 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
17:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #90 Tomáš Martinásek, asistoval #25 Jakub Šmíd (3:2)
17:28 hosté jsou zatím stoprocentní v přesilovce
16:40 Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
15:42 Maxim Kubelka je nejspíš zraněn,ale snad bude v pořádku
13:08 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #4 Adam Šubert (3:1)
12:24 Vyloučen hráč #29 Tadeáš Vaněk družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
12:24 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
12:24 zápas začíná být vypjatý a bude se hrát 4 na 4
06:59 hra je velmi vyrovnaná
05:03 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #28 Jiří Doleček, asistoval #29 Maxim Kubelka (2:1)
03:12 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #25 Jakub Šmíd (1:1)
02:42 Vyloučen hráč #17 Michal Kuklík družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
01:50 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #46 Petr Doleček (1:0)
01:50 Kubelka klasicky michigan
00:01 úvodní buly vyhrávají domácí