59
  • 59 58:15
    2

Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - Florbal Vsetín 6:4
branky: 12. Petr Kittel, 15. Petr Kittel, 21. Petr Kittel, 28. Vladislav Kittel, 48. Vladislav Kittel, 53. Marek Lípový - 12. Patrik Seevald, 19. Tomáš Březík, 34. Ivan Zajíc, 38. Jan Kováč; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 124; zásahy brankářů: Jan Klinka 37 - Jakub Tománek 22; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Kittel Petr (Asistent trenéra): Zápas jako na houpačce. Začali jsme dobře, měli spoustu šancí, ale nebyli jsme tak efektivní, jak bychom si přáli. Po celou dobu zápasu se soupeř držel na dostřel a díky naši nedisciplíně nám dokázal vyrovnat. Trošku nás to znervóznilo a přizpůsobili jsme se tempu. Nakonec jsme to ale zvládli za 3 body, což byl cíl utkání. Na víc se historie ptát nebude. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): Čekali jsme těžké utkání. Domácí hráli před skvělím publikem, které je drřelo a podporovalo. Výsledek se lámal až v  poslední třetině. Domácí využili naše malé zaváhání a dotáhli zápas k vítězství. Chci poděkivat našemu týmu k zodpovědné hře a golmanovi za vynikající vykon.
60:00 Střely ve 3. části: 20:8
60:00 Vítězem dnešního utkání jsou domácí Warriors!
59:22 Přesilovou hru si nyní mohou vyzkoušet i domácí
58:15 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
57:06 Prašivka se připravil o střeleckou šanci nahrávkou na Eichnera
56:03 Nemálo zákroků si připisuje také Honza Klinka
55:19 Tempo hry se ke konci utkání konečně zrychlilo
52:57 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 6:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #71 Marek Lípový, asistoval #97 Martin Najvar (6:4)
52:57 Perfektní střelu z otočky předvedl Lipový, připisuje tak domácím další gól
52:30 Dneska můžeme pozorovat slušnou řádku backhandů, o jeden se pokusil také A Burýšek
51:09 Šimek posílá nahrávku k brance hostů a to na V Kittela, bohužel brankář hostí je rychlejší. Svůj backhand předvádí i P Kittel, bohužel střílí do boční strany branky.
49:20 A Burýšek se také snaží připsat týmu další gól, brankář však střelu chytá
48:34 Přesná nahrávka Šimka a ukázkový backhand V Kittela připisují domácím další gól
47:28 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 5:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #99 Jiří Šimek (5:4)
46:19 Petr Kittel střílí na levou šibenici, bohužel brankář střelu chytá
44:43 Seevald nahrává přesně na Březíka, ten ale bránu míjí hned dvakrát
44:10 Fanoušci začínají povzbuzovat domácí, snad to tedy pomůže
42:57 Monsport ztrácí míček nebezpečně před vlastní brankou, naštěstí byl přítomný i druhý obránce
42:11 Hra je jako přesýpací hodiny, míček putuje z jedné strany na druhou
40:20 Právě začala poslední třetina utkání
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:39 Hosté jsou nyní průbojnější a dravější než domácí
37:55 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #44 Jan Kováč, asistoval #10 Robin Macek (4:4)
37:32 A Burýšek hledá spoluhráče jako zlatého skara ve Fortnitu
35:34 Domácí se dnes přizpůsobují pomalému tempu soupeře. Ztrácejí tak na své kvalitě a příležitostech
33:27 GÓL Florbal Vsetín! 4:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #36 Jakub Vrzal (4:3)
32:52 Domácí opět v oslabení
32:42 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
32:40 Kremel posílá přesnou nahrávku na Mosporta, ten však nestřílí a nahrávku ztrácí
30:22 Hosté teď měli dost střeleckých šancí, své skóre však nezměnili
29:39 Macek s Březíkem na útočném poli posílají míček nad bránu domácích
27:43 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 4:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #18 Milan Koloničný (4:2)
27:43 Koloničný na míčku, nahrává Vladislavu Kittelovi a ten střílí gól
27:10 Domácí hrají v plném počtu
24:59 Vyloučen hráč #24 Jakub Kostelecký družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:53 Kostelecký nahrává před bránu, míčku se však nikdo nestihl ujmout
23:42 Domácí se začínají vracet do svého hracího standardu
22:59 Lipový krásně zabránil střele hostů
21:44 Dneska jsou mantinely na zemi častěji než Kostelecký
21:15 Mosport oběhl celé hřiště, míček ale ztratil
20:26 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #28 Vladislav Kittel (3:2)
20:26 Druhou třetinu začínáme rovnou gólem domácích
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:52 Přesilová hra je nakonec využita a hosté dorovnávají
18:14 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #36 Jakub Vrzal (2:2)
16:41 Přihrávky hráčů Vsetína jsou nepřesné, díky čemuž nejsou schopni dostat se na půlku domácích. Nyní však šanci získávají a to díky přesilové hře
16:23 Vyloučen hráč #72 Dominik Sadil družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
14:59 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:1
14:59 Ve hře opět zasahují bratři Kittelové a připisují tak týmu další gól
14:35 V stituaci 2 na jednoho zachránil domácí Šimek
12:28 Dnešní zápas se nese v úsporném tempu, což se snad změní po prvních gólech obou týmů
11:43 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #7 Tomáš Novák (1:1)
11:18 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:0
09:42 Prašivka získává míček u mantinelu a posílá ho k noze brankáře, gólman však střelu chytá
08:18 Šimek krásně zblokoval přihrávku hostí
08:05 Adam Burýšek míjí bránu
07:08 Krásná práce Lipového a Šimka dostala míček na útočnou část hostí, bohužel útočníci domácích šanci nevyužili
06:34 Zajíc se snažil vystřelit, střela však putuje nad bránu
06:04 Lipový se snažil soupeře dohnat až skončil na zemi
05:09 Vrzal střílí na Klinku, ten však střelu s přehledem chytá
04:13 Obrana hostí má teď co dělat
03:30 Na dorážku měl teď šanci Petr Kittel, přihrávku však nestihl
02:35 Monsport střílí k noze gólmana, ten všek střelu chytá
00:59 Již v prvních pár sekundách můžeme vidět první osobní souboje
00:03 Úvodní buly vyhrávají hosté