6:4
    Petr ŠOMODI
    (Ulman)

PASKOV SAURIANS - Florbal Vsetín 6:4
branky: 6. Adam Sikora, 10. Viktor Bőhm, 25. Petr Šomodi, 47. Martin Ulman, 54. Martin Ulman, 60. Petr Šomodi - 7. Ondřej Malý, 9. Robin Macek, 15. Jan Kováč, 41. Ondřej Malý; rozhodčí: Břetislav Staněk - Lukáš Křivánek; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 21 - Jakub Tománek 19, Jakub Tománek 1, Petr Chovanec 0; po třetinách: 2:3, 1:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Pro nás je vítězný každý zápas, ve kterém se nikdo nezraní. Po posledním loňském utkání proti Mohelnici nám skončili dva hráči v nemocnici. Aktuálně bychom z marodů byli schopni postavit další tým. Dnešní střetnutí bylo zcela vyrovnané, vyhrát mohl kdokoliv. Remíza po základní hrací době by zřejmě byla spravedlnější. Rozhodla naše bojovnost, srdíčko a proměněné trestné střílení. Vsetín je velmi sympatický tým a já doufám, že se v divizi udrží. Děkuji mu za dnešní férové utkání, stejně tak i rozhodčím a fantastickým divákům. Nesmím zapomenout poděkovat ani Viktorovi, který z pracovních důvodů dnes zřejmě odehrál poslední utkání v tomto ročníku.
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): První utkání po dlouhé pauze ale nebylo znát, že nějaká proběhla. Velmi kvalitní zápas z obou stran. Vvnikající výkon brankářů a do poslední chvíle vyrovnané. Dnes rozhodloa jedna chyba a přesilovka. nŠel jsem do rizika a na trestné střílení vysstřídal golmana a nevšlo to a klukům jsem vzal body. nděkuji soupeři a gratuluji k vítězství..
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:26 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (6:4)
59:26 Hráči Vsetína nedokázali nic vymyslet a tak dostávají gól.
58:38 Timeout Florbal Vsetín
57:16 Vyloučen hráč #73 Petr Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
54:00 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
53:36 Po krásné kličné dává gól Martin Ulman.
53:35 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman z trestného střílení (5:4)
53:35 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Petr Chovanec družstva Florbal Vsetín
53:35 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Tománek družstva Florbal Vsetín
53:35 Martin Michna se dostal do samostatného úniku, ale byl faulovaný. Je z toho trestné střílení
53:13 Paskov nedokázal využít přesilovku 5 na 3, ale stále drží tlak na bránu soupeře.
50:48 Vyloučen hráč #48 Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
50:48 S výhodou co měl soupeř. Nakonec bude hrát Paskov přesilovku 5 na 3.
49:46 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
47:47 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
46:03 Po špatné přihrávce hráče Vsetína a krásné kombinaci hráču Paskova je vyrovnáno.
46:02 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #87 Martin Michna (4:4)
44:40 Paskov stále drží tlak na bránu soupeře, ale bez úspěchu.
42:32 Hráči Paskova utváří velký tlak na soupeřovu bránu.
40:56 Počáteční tlak Vsetínu vyplynul gól do soupeřovy branky.
40:55 GÓL Florbal Vsetín! 3:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #24 Patrik Seevald (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
40:00 Skončila druhá třetina. Střely 10:8
38:20 Hráči Paskova jakoby přestali hrát a toho využívá Vsetín, ale naštěstí bez gólu.
36:40 Na hřišti vidíme zatím hru na obou stranách. Nikdo nemá navrh.
34:47 Paskov nedokázal využít přesilovou hru.
32:47 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
32:47 Po škaredém faulu dostal Paskov výhodu přesilovky.
29:45 Hráči Vsetína se snaží něco vymyslet, ale bez úspěchu.
28:05 Po situaci 2 na 1, Martin Ulman dává tyčku.
25:37 Po inkasované brance hráči Vsetína začaji tlačit na soupeře.
24:24 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #87 Martin Michna (3:3)
24:24 Po krásné prihřávce, střílí Petr Šomodi gól.
23:20 Vsetín zatím hraje na brejky, zatím žádnou nevyužili.
22:00 Paskov si vyváří šance, ale stále bez úspěchu.
20:01 Paskov vyhrává vhazování.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
20:00 Skončila první třetina. Střely 8:9
16:50 Krásná střela Adama Sikory, ale brankář Vsetína vytáhl krásný zákrok.
14:10 Po standartní situaci Vsetín dává gól. Brankář Paskova bohužel nic neviděl.
14:08 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #93 Jan Kováč, asistoval #8 Jiří Vaculík (2:3)
12:00 Paskov tlačí na Vsetín, ale zatím bez gólu.
10:30 Paskov měl více šanci na ohrožení branky než Vsetín.
10:10 Vsetín dobře kombinuje, ale zatím bez gólu.
09:20 Po krásné střele Paskov srovnává.
09:19 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:00 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm bez asistence (2:2)
08:12 Po vlastní chybě dostává Paskov gól.
08:11 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek bez asistence (1:2)
06:40 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #10 Robin Macek (1:1)
06:40 Máme tady vyrovnání a začíná hra od znova.
05:35 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #28 Adam Sikora, asistoval #4 Patrik Bonczek (1:0)
05:35 a máme tady první gól zápasu. Po krásné střele Adama Sikory vede Paskov 1:0
05:20 Vsetín hraje v pěti a Paskov zatím stále tlačí.
04:10 Paskov krásně kombinuje, ale zatím bez gólu.
03:09 Uvidíme první přesilovku zápasu.
03:08 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
03:08 První velká šance Paskova skončila faulem Vsetína.
02:20 První standartní šance pro Vsetín, kterou nevyužili.
01:50 Na obou stranách vydíme šance.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává Paskov.
00:00 Přejeme krásny večer všem fanouškům florbalu.