Kanonýři
  • 59 58:33
    2

Kanonýři Kladno - BUTCHIS 4:9
branky: 14. Šimon Procházka, 18. Šimon Procházka, 37. Ferdinand Tomášek, 46. Marek Veselý - 7. Jakub Černý, 12. Štěpán Novák, 16. Kryštof Maňour, 20. Tomáš Vondruška, 25. Tomáš Vondruška, 27. Matyáš Kalina, 29. Jakub Pecha, 42. Tomáš Vondruška, 50. Jakub Pecha; rozhodčí: Jiří Jelínek - Jiří Kropáček; vyloučení: 4:4; využití: 1:3; diváků: 172; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 18 - Eduard Vladař 16; po třetinách: 2:4, 1:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Přívara Dušan (Trenér): V dnešním zápase jsme si nesplnili taktické pokyny. Zápas nám ukázal, že pokud nebudeme tyto věci plnit, můžeme prohrát s kýmkoliv. Nejvetším soupeřem jsme si dnes byli my sami.
60:00 Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér): Dnešní zápas byl pro nás dobrá zkouška do sezóny, kdy jsme si zahráli se známým soupeřem z loňského finále. Z našeho pohledu rozhodla rozhodně druhá třetina, kdy jsme soupeře k ničemu nepustili. Zároveň, závěr třetí třetiny prověřil naši psychiku, kdy se zápas lehce přiostřil. Děkuji soupeři za utkání a přejí hodně úspěchu do nadcházející sezóny.
60:00 Střely v 3. třetině: Kanonýři - 7, Butchis - 8
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:01 Svačinka trefuje do bloku.
58:33 Timeout Kanonýři Kladno
58:33 Vyloučen hráč #4 Adam Drastich družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:35 Kladno kombinuje na své polovině.
53:40 Tadeáš Chroust trefuje po samostatném úniku spojnici.
52:03 Drastich trefuje připravený blok Veselého.
49:38 GÓL BUTCHIS! 4:9
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #24 Jakub Pecha, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:9)
47:00 Papež po pěkné individuální akci trefuje břevno.
45:50 Veselý trefuje víko a proměňuje přesilovou hru.
45:49 GÓL Kanonýři Kladno! 4:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (4:8)
45:40 Chrosut pálí do připraveného Vladaře.
45:16 Vyloučen hráč #56 Kryštof Maňour družstva BUTCHIS na 2 minuty za držení
42:43 Kladno hraje v plném počtu.
41:09 GÓL BUTCHIS! 3:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #21 Matyáš Kalina (3:8)
40:43 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
40:18 Vyloučen hráč #4 Adam Drastich družstva BUTCHIS na 2 minuty za držení
40:18 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro Butchis
40:00 Střely po 2. třetině: Kanonýři - 6, Butchis - 10
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
38:31 První přesilová hra pro domácí.
38:30 Vyloučen hráč #21 Matyáš Kalina družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
36:08 GÓL Kanonýři Kladno! 3:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek bez asistence (3:7)
36:07 Tomášek střilí třetí branku domácích.
33:20 Hübner v šanci, míjí bránu.
28:41 Pecha střílí sedmý gól hostů.
28:40 GÓL BUTCHIS! 2:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #24 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (2:7)
26:21 Po perfektní kombinaci zakončuje Kalina do prázdné.
26:20 GÓL BUTCHIS! 2:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (2:6)
24:08 Vondruška střelou po zemi překonává Janouška.
24:07 GÓL BUTCHIS! 2:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #4 Adam Drastich (2:5)
20:50 Pfaur rozehrál na Nováka, ten míjí.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrálo Kladno
20:00 Střely v 1. třetině: Kanonýři - 7, Butchis - 9
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:31 Doslova všechny pavučiny v Janouškově brance vymetl svou střelou Regner a vrací Butchisu dvoubrankové vedení.
19:30 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #97 Štěpán Novák (2:4)
18:35 Spurný nejprve prováhal obrovskou příležitost před brankou Butchisu, následný protiútok přerušil Stůj nedovoleným faulem a vysloužil si trest na 2 minuty.
18:34 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
17:05 Tadeáš Chroust skvěle našel uvolněného Procházku na hranici velkého brankoviště a Kanonýři opět snižují.
17:04 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #16 Tadeáš Chroust (2:3)
16:02 Ferda Tomášek zkusil kličku do forhandu, Vladař byl připraven.
16:01 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #13 Ferdinand Tomášek.
15:50 GÓL BUTCHIS! 1:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #56 Kryštof Maňour, asistoval #44 Petr Novotný (1:3)
13:35 Odražený balonek od Šimona Procházky zapadl do branky a Kladno snižuje.
13:34 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
11:18 Štěpán Novák proměňuje přesilovou hru.
11:17 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #21 Matyáš Kalina (0:2)
09:37 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
09:00 Po devíti minutách hry je obraz stejný jako při posledním vzájemném finálovém střetnutí. Spousta osobních soubojů.
06:34 Pecha oslovil vzdušnou nahrávkou Černého a ten proměnil - 0:1.
06:33 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #24 Jakub Pecha (0:1)
05:35 Stůj poslal obránce Butchisu, rozhodčí píská.
04:00 Novák skvěle našel na středu úplně volného Tomáška - ten míjí..
02:50 Veselý se dobře uvolnil od mantinelu, následnou střelu zablokoval Kalina.
00:01 Úvodní buly pro Butchis.