58
  • 58 57:40
    Ústí

Florbal Ústí - BUTCHIS 3:5
branky: 23. Patrik Šredl, 43. Dan Semerád, 47. Dan Semerád - 8. Jan Waldhauser, 10. Erik Papež, 27. Petr Novotný, 45. Jakub Pecha, 47. Tomáš Vondruška; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 260; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 19 - Jan Hlinák 21, Eduard Vladař 6; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:32 Kuželovi boužel utekl míček a nestihl dorážku do brány.
57:40 Timeout Florbal Ústí
55:58 Esterka se hrdinsky po svém úrazu vrací na hřiště!
54:18 Hra se nám začíná trošku přiostřovat.
53:51 Esterka se svíjí v bolestech na zemi, doufejme že to není nic vážného.
51:05 Před brankou domácího týmu se stala nehezká kalamita jako na D1 a páni rozhodčí si zahráli na policisty a vše vyřešili.
48:44 Pražák se musel pořádně zapotit, ale situaci zvládl s přehledem.
46:28 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #30 Vojtěch Esterka (3:5)
46:28 Právě nám tu lítá jeden gól za druhým.
46:17 GÓL BUTCHIS! 2:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #24 Jakub Pecha (2:5)
44:21 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #24 Jakub Pecha, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:4)
43:41 Kalina zkusil na Pražáka poslat útočnou střelu z poloviny hrací plochy, nakonec ale míček letí vysoko nad bránu Pražáka.
42:58 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (2:3)
42:25 Vyloučen hráč #28 Jakub Krupica družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
42:25 Pražák výborně vyčapal!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Eduard Vladař družstva BUTCHIS
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
38:51 Esterkovi to dneska nějak střílí, avšak brankář hostí je proti.
38:19 Šredl si to mířil s jistotou na bránu, ale brankář hostí jeho střelu odrazil.
33:43 Vyloučen hráč #64 Jan Waldhauser družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování florbalky
31:55 Esterka přilétnul rychlostí větru na dorážku!
29:55 Fuchsig M. vystřelil na brankáře, ten byl ve střehu a dokázal míček odrazit přímo na Pavelku, který se pokusil dorazit.
26:26 GÓL BUTCHIS! 1:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #13 Jan Novotný (1:3)
24:53 Tauber se připletl do akce hostí a ukradl si míček zpátky do své moci.
22:30 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #26 Patrik Šredl, asistoval #33 Vít Pavelka (1:2)
22:30 Šrédl svou neskutečnou akcí, kdy dokázal obehrát hráče hostí, vybojoval první bod domácímu týmu!
20:00 Střely v 1. části: 9:9
17:52 Polák také zkusil prolomit brankáře hostí, ten je však prozatím neprůstřelný.
16:57 Novotný se již vrátil zpátky do hry.
16:13 Esterka zkusil své štěstí v přesilové hře, bohužel ale branku nakonec míjí.
14:50 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
13:58 Brankáři obou týmů dnes předvádí neskutečné zákroky.
13:04 Papež vystřelil tvrdě přímo do Pražáka a ten nezaváhal a míček ihned odrazil.
10:32 Sattlera si pokusili podrobit dva hráči hostí, ten se jimi ale nenechal zahnat do kouta a míček si udržel.
09:52 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #64 Jan Waldhauser (0:2)
09:40 Tauber dokáže napravit každou svou chybu.
07:49 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #74 Erik Papež (0:1)
06:12 Pražák je prozatím bezchybný!
04:53 Tauber neskutečný! Dokázal vybojovat míček v rohu.
04:32 Dobosz výborně překazil akci hostí před Pražákovo brankou.
04:14 Domácí tým hraje tvrdě už od samého začátku!
03:15 Kolstrunk zkusil svoje štěstí, ale nakonec vystřelil vedle branky hostí.
02:07 Sattler si pohlídal hráče hostí před Pražákovo brankou a jeho útočnou střelu zblokoval.
00:25 Kuželova první ostrá rána byla zblokována.
00:01 Úvodní buli pro tým domácích vyhrál Vlček.
00:00 Srdečně Vás vítám na druhém domácím zápase Poháru Českého florbalu.