Panthers Praha
  • 60 59:08
    2

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7:8
branky: 2. Tomáš Kačer, 6. David Mašát, 24. Matěj Vavroušek, 26. Matěj Vavroušek, 38. Matěj Vavroušek, 39. Petr Škoda, 55. David Mašát - 7. Lukáš Porazil, 11. Martin Jeníček, 13. Adam Stejskal, 14. Jiří Čížek, 20. Adam Stejskal, 21. Ondřej Kuhajda, 31. Jiří Čížek, 46. Patrik Med; rozhodčí: Martin Preclík - David Kozlík; vyloučení: 6:3; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Denis Ali 4, Jan Kobza 13 - Daniel Dolák 15; po třetinách: 2:5, 4:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Asistent trenéra): Zápas jsme začali na výbornou, zaskočili jsme soupeře rychlým přístupem a vysokým tempem, což generovalo šance a góly. Následně jsme se uspokojili s výsledkem, vrátili se do komfortní zóny a darovali jsme četnými ztrátami šance a vysoký gólový náskok. Již jsme ve fázi, kdy se dokážeme vrátit do zápasu, a přiblížit se na dostřel, ale nedokážeme naši převahu přetavit ve vítezství. Do ligy se zlepšíme a těšíme se na další vzájemné souboje.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Soupeř chytil lépe začátek zápasu. My jsme se však kvalitou ve hře s míčkem postupně zlepšovali a projevilo se to i na skóre do konce první třetiny. Trenér na speciální situace bude mít práci. Našimi přesilovkami jsme soupeře trestuhodně vrátili do zápasu, což nás málem stále vítězství v utkání. Na konci jsme však prákazali velikou pracovitost a vůli zápas vyhrát. Děkujeme našim fanouškům, kteří fandili po celou dobu zápasu. Jsme rádi, že do Plzně vezeme postup do dalšího kola a zápas se superligovým týmem.
60:00 Střely ve 3. části: 2:8
59:08 Timeout Panthers Praha
59:08 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
57:05 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
57:05 Další přesilová hra pro hostujícíc tým.
55:34 Tým domácích je v plném počtu.
54:32 Mašat takzvaně povodil a zasunul zblízka.
54:31 GÓL Panthers Praha! 7:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát z trestného střílení (7:8)
53:33 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
53:33 Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
52:29 Hosté nedokázali využít přesilovo hru.
50:29 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:29 Další přesilovka pro hostující tým.
45:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #66 Jakub Mikolášek (6:8)
44:39 Tým domácích je v plném počtu.
42:39 Další přesilová hra pro hostující tým.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
38:15 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #60 Marco Lombino (6:7)
37:17 GÓL Panthers Praha! 5:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #91 Matouš Hrubý (5:7)
36:00 Hra je velmi vyrovaná, ale kluci z Plzně si více přihrávají.
30:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #4 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (4:7)
30:01 Prokůpek sám před bránou, ale střela tak ostudná - pojďme vod toho.
29:02 Ani druhá přesilovka domácím nevyšla.
27:01 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
27:01 Stejný čas jako v první části a opět sekání ze strany Plzně. Domácí čeká druhá přesilová hra.
25:48 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (4:6)
25:48 Tak znovu to vyšlo v oslabení.
24:06 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
24:06 Domácím oslabení vyšlo, tak to chtějí asi zkusit znovu.
24:01 Domácí jsou v plném počtu.
23:28 GÓL Panthers Praha! 3:6
23:28 Domácí dokázali v oslabení skórovat.
22:01 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
22:01 I hosté si zahrají přesilovou hru.
20:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #15 Filip Blažek (2:6)
20:01 Úvodní buly druhé části vyhrávají domácí.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Kobza družstva Panthers Praha
20:00 Do druhé části nastupují domácí s novým brankářem.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
20:00 Máme za sebou první třetinu ve které byl hostující tým úspěšnější.
19:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal bez asistence (2:5)
13:37 Studená sprcha pro domácí, 4 góly v řadě.
13:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #4 Jiří Čížek, asistoval #70 Lukáš Porazil (2:4)
12:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #37 Adam Stejskal, asistoval #19 Patrik Med (2:3)
10:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #16 Martin Jeníček, asistoval #4 Jiří Čížek (2:2)
10:45 Chyba v komunikaci mezi Škodou a Martinkem znamená vyrované skóre tohoto utkání.
09:44 Hudec našel Nového, který byl sám před bránou, ale nedokázal střelu dostatečně zvednout.
09:01 Hosté jsou v plném počtu.
07:01 Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
07:01 Domácí si po faulu zahrají přesilovou hru.
06:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #4 Jiří Čížek (2:1)
06:00 Plzeň rychlou odpovědí snižuje náskok domácích.
05:21 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát bez asistence (2:0)
04:20 Plzenští fanoušci přijeli i s bubnem a tvoří v hale skvělou atmosféru.
03:21 Ali si připisuje zákrok ze standartní situace.
02:56 Lombino v rychlosti vyslal Dereho a ten zakončil do brankáře.
01:21 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #67 David Zelinka (1:0)
01:21 Tomáš Kačer se dokázal dobře zorientovat a otevírá skóre dnešního utkání.
01:05 Rozhodčí Kozlík píská držení v rohu. Na míčku hosté.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté, ale rozhodčí okamžitě píská faul. Na míčku domácí.
00:00 Vítám Vás u 4. kola Poháru Českého florbalu. Dnes do Rudné zavítala hostující Plzeň. Dnešní utkání rozhodne, kdo se utká se Sokoli z Pardubic. Začínáme již za malý okamžik.