• 65 64:40
    6:7
    (Doleček)

SFK Kozel Počenice - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 6:7p
branky: 1. Michal Krampla, 14. Radek Olšina, 18. Michal Krampla, 38. Tomáš Bednařík, 38. Adrian Jiřík, 43. Marek Šindelka - 6. Maxim Kubelka, 11. Jiří Doleček, 33. Maxim Kubelka, 34. Maxim Kubelka, 51. Michal Kuklík, 57. František Majvald, 65. Maxim Kubelka; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jiří Vlk 17 - Daniel Jiruška 23; po třetinách: 3:2, 2:2, 1:2, 0:1
70:00 Komentář hostů: Kapitán hostí M. Kubelka: Utkání v dobrém tempu s dobře hrajícím soupeřem. Děkujeme fanouškům a přejeme soupeři hodně štěstí v sezóně.
70:00 Komentář domácích Hyánek Vojtěch (Vedoucí): Děkujeme fanouškům za pěknou kulisu a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
70:00 Střely v prodloužení: 2:3
70:00 Ukončení prodloužení
64:40 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:7
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #95 Jiří Doleček (6:7)
64:40 Po chybě v rozehrávce rozhodují hosté střelou do prázdné brány.
64:14 Kozel hrozí převážně z breaku, šance jsou však velké.
63:35 Vlk dvěmi zákroky zachránil Počenice.
62:50 Rozhodčí upadl, příčina neznámá.
61:55 Krčmař nevěděl, co dělá Mikulenka na hřišti a tak na něj zakřičel,,co tam děláš?'.
61:20 Kozel by měl zapracovat před sezónou na střídání a rozebrání soupeře, protože teď to byla hrůza.
60:00 Konec základní hrací doby byl vyhrocený, oba týmy měly šance, ale gól nepadl. Následuje prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
58:13 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ani jeden tým nečeká na prodloužení.
56:34 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:6
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #42 Bajarchuslen Munch-Erdene (6:6)
56:05 V. Dofek nyní předvedl dva exkluzivní obranné zákroky, u obou téměř ležel na zemi.
54:49 Na hřiště se začínají objevovat emoce, intriky, příběhy, skoro jako v seriálu Ulice.
54:42 Timeout SFK Kozel
53:37 Jiřík předvedl brutální střídání a s úsměvem jde střídat.
51:02 Olšina byl nyní v rozehrávce chirurgicky přesný.
50:02 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:5
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #95 Jiří Doleček (6:5)
49:02 Mikulenka během pobytu na trestné zjistil, jak funguje světelná tabule v hale.
47:56 Vyloučen hráč #44 Karel Mikulenka družstva SFK Kozel na 2 minuty za sekání
47:56 Mikulenka se po jasném faulu ani nehádá. Situaci vystihl fanoušek Uhrinovský slovy ,,to byla jen otázka času, než sem půjde'.
46:52 V Kozlu se nyní blízkla i obrana, konkrétně V. Dofek a následně Olšina.
45:32 Krčmař vyslal Bednaříka, ten skončil za branou, ale z této své oblíbené pozice tentokrát neproměnil.
45:03 V krátké sledu šance Křivánka a Hyánek, obě střely vedle, ale vysloužily si potlesk fanoušků.
44:27 Olšina prokazuje své znalosti biologie a své spoluhráče povzbuzuje větou ,,kluci, nebuďte vemena'.
43:32 Mokrý flek na hřišti nyní utřel největší frajer mezi pořadateli, při tom si stihl i pokecat s rozhodčím.
42:34 GÓL SFK Kozel Počenice! 6:4
Branku družstva SFK Kozel vstřelil #4 Marek Šindelka, asistoval #77 Michal Krampla (6:4)
42:34 Gól domácích popisují pořadatelé slovy ,,Šindelka dostal míč a vystřelil'.
41:59 Břevno po střele Křivánka, následně akce končí po faulu Mikulenky, který zahrál nohou někde na úrovni ušního lalůčku soupeře.
41:32 Bednařík poprvé v zápase chyť florbalku do obou rukou.
40:10 Hyánek již běhá, respektive chodí, po palubovce s novou holí.
40:01 Fanoušekovi Dvorskému se podařilo během přestávky infiltrovat do týmu hostí pomocí spolužáka z vysoké školy, který za hosty dnes hraje. Kozel tedy ví veškeré taktiky soupeře a třetí třetina bude jen formalita.
40:00 Druhý prestávkový program tentokrát vyplňují rozhodčí, kteří na požádání vysvětlují pravidla hráčům i divákům.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
38:51 Hyánek osvětově zabránil gólů, odnesla to však jeho hůl, která je nyní na dva kusy. Místo rychlého střídání stál na hřišti a v obličeji se začaly objevovat slzy.
37:47 GÓL SFK Kozel Počenice! 5:4
Branku družstva SFK Kozel vstřelil #2 Adrian Jiřík, asistoval #44 Karel Mikulenka (5:4)
37:47 Jiřík trefil mezeru mezi nohy soupeře a vrací Kozlu vedení. V rámci oslavy si políbil biceps a gól věnoval Tobiáši Surmovi.
37:04 GÓL SFK Kozel Počenice! 4:4
Branku družstva SFK Kozel vstřelil #90 Tomáš Bednařík, asistoval #8 Martin Šafránek (4:4)
37:04 Bednařík nepohrdl jasnou brankovou akci za brankou a střílí gól.
36:57 Bednařík se válí na zemi v brankovišti, v ten moment na něj bohužel Florian směřoval přihrávku.
36:17 Hyánek dostává osobní napomenutí od rozhodčího po faulu Olšiny na brankáře.
35:30 Hyánek zahrál vysokou a ještě se tomu směje.
35:01 Třetí lajna Kozla se dostává stále do lepších akcí.
33:45 Dvorský se snaží povzbudit Počenice křikem, kterého se lekla i veverka na stromě na parkovišti před halou. Pokud bylo smyslem vystrašit soupeře, splnilo to úkol.
33:30 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:4
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (3:4)
33:30 Kubelka zaznamenává hattrick.
32:52 Jen několik sekund po návratu na hřiště dostal Krampla možnost krásné střely.
32:33 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:3
32:25 Krampla si na trestné stěžuje na bolest intimních partií (svých).
31:38 Vyloučen hráč #77 Michal Krampla družstva SFK Kozel na 2 minuty za sekání
31:30 Krampla si již dnes připsal góly, asistenci a nyní zaznamenal i trestné minuty.
30:33 Křivánek nyní dvěmi souboji u mantinelů rozšířil hřiště o dva až tři metry.
29:42 Rozehrávka Počenic nyní připomínala improvizační divadlo s prvky tragédie. Doporučujeme začít chodit na tréninky.
29:02 Mikulenky se nebojí jen soupeři, ale i míček a spoluhráči, a tak jeho přihrávky většinou nenajdou adresáta.
28:17 Krčmař umně trefil střelou prvního obránce.
27:15 Hyánek vytýká Vlkovi nepodařený výhoz, zřejmě z toho důvodu, že tentokrát nemířil na něj.
26:49 Po střele, kterou zablokoval Vlk jak jinak než břichem, se v hale ozvalo mohutné zadunění.
26:05 Ze střídačky Kozla se ozval pokřik ,,to spadne', snad nemysleli halu.
25:31 Další sympatický tlak třetí lajny Kozla.
24:01 Krásná akce Floriana, který si jedním dotykem zpracoval míč do běhu a střílel na hranici brankoviště. V poslední moment však střelu obránce zablokoval.
23:01 Málem faul na Mikulenku, ovšem kdo zná Mikulenku tak ví, že zfaulovat ho není tak jednoduché.
22:51 Krčmář jasně posekal soupeře a pak se stihl ještě pohádat s rozhodčím.
22:05 Další výhoz Vlka, opět neúspěšný, Hyánek i tentokrát nedoběhl.
20:41 Do haly dorazil i Petr Dvorský, kterého jsme i dnes dříve slyšeli než viděli.
20:01 Během přestávky přišli do haly noví fanoušci. Naštěstí je kapacita haly takřka neomezená a navíc se řídíme heslem ,,dobrých lidí se vejde'
20:00 Prestavkový program vyplňují na jedné polovině dorostenci Kozla a na druhé maminka s malou dcerou. Co se týče kvality přihrávek a práce s holí, je rozdíl neznatelný.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:39 První velký tlak Kozla, který vyústil postupně ve střely Jiříka, Olšiny a Mikulenky.
18:00 Krčmář chce po pořadatelích, aby posunuli stůl dál od mantinelů. Omlouváme se, ale nestíháme vyhloubit dostatečně velkou díru do zdi, abychom mohli stůl posunout.
17:38 GÓL SFK Kozel Počenice! 3:2
Branku družstva SFK Kozel vstřelil #77 Michal Krampla, asistoval #9 Vojtěch Hyánek (3:2)
17:38 Krampla s Hyánkem se opět našli.
17:30 Ve stejné střídání se válí na hřišti i Křivánek.
17:17 Jiřík přežil první ostrý zákrok soupeře.
15:47 Hyánek celé střídání šetřil síly, v obraně jen chodil. Následně střídáním zakončil sprintem, který prohrál.
14:27 Druhý krásný výhoz Vlka, druhá promarněná akce útočníků. Ale Vlk si za tím ačkem dnes jde...
13:41 Bednařík nahrál míč do rohu, nikdo tam nešel, tak si ho musel sám doběhnout.
13:06 GÓL SFK Kozel Počenice! 2:2
Branku družstva SFK Kozel vstřelil #11 Radek Olšina, asistoval #77 Michal Krampla (2:2)
13:06 Olšina po taneční vložce zasunuje do prázdné, to musel včera trénovat do tří do rána na svatbě.
12:28 Na hřišti je aktuálně pětka Kozla, která má věkový průměr asi 22 let a to přesto, že tam hraje Krčmař.
11:28 Zatím se toho více děje na obranné polovině Kozla...více akcí, střel, faulů I křiku.
10:43 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:2
Branku družstva Orel Orlice vstřelil #95 Jiří Doleček bez asistence (1:2)
10:43 Doleček vymíchal dva soupeře a zavěsil do šibenice.
09:50 V. Dofek bravurně našel Bednaříka před bránou soupeře. Nerozumíme, jak bez něj mohl Kozel hrát první a druhé kolo.
09:04 Mikulenka vztekle mlátí do podlahy, málem po něm zůstal důlek.
07:25 Vlkův první důležitý zákrok, oslavuje stiskem pravé pěsti, podobný pohyb trénuje často v pivnici s patřičnou rekvizitou v ruce.
06:58 Bednařík poprvé v samostatném úniku a poprvé neproměnil.
06:13 Pořadatel Kasan poprvé zasahuje, na ním opravených mantinelech by se dala vyučovat přímka v geometrii.
05:49 Krčmařovi se nepodařilo posekat soupeře, tak do souboje přiběhl Šindelka a dílo dodělal.
05:20 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:1
05:20 Hráčům hostí se poprvé podařilo netrefil Vlkovo bříško
05:01 O. Dofek si na hřišti osvětluje základy florbalových pravidel
04:26 Vítáme na hale dlouholetého fanouška, mentora a specialistu na rozhodčí p. Šindelku
03:40 Krčmař vystřelil a jako přidaný benefit malém zlomil florbalku soupeře.
02:25 Obranné zákroky domácích se opravdu přiostřují, preventivně tedy posíláme jednoho z pořadatelů do restaurace pro led, ať můžeme bleskově zasahovat
01:55 Obránci Kozla zatím víckrát trefili holemi soupeře než míček
01:08 Mikulenka na půlce trefil soupeře, celou šanci se snažil zachránit pokřikem ,,hraj' na spoluhráče.
00:45 Fanynka v hledišti mává na hráče. Prosíme o neznervozňovani našich hvězd.
00:29 Cink cink cink za brankářem hostů.
00:13 GÓL SFK Kozel Počenice! 1:0
00:13 Hyánek s Kramplou se poprvé dotkli míčku.
00:00 Vítáme všechny čtenáře tohoto onlinu. V tomto zápase se utká FBC Letohrad Orel Orlice proti SFK Kozel Počenice. Kozel se aktuálně potýká s dvoutýdenním výpadkem tréninků, proto pokud očekáváte krásné akce a florbalovou kvalitu, doporučujeme přepnout kanál.