• 39 38:34
    2
    Jakub FIŠER

FBC Žraloci Příbram - BLACK ANGELS C DASTA 7:3
branky: 2. Adam Špička, 18. Milan Štěrba, 21. Michal Soukup, 27. Marek Roubíček, 29. Adam Špička, 31. Milan Štěrba, 35. Adam Špička - 4. Jiří Hausmann, 6. Filip Penc, 21. Jiří Hausmann; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Marek Schneeberg ? - Lukáš Zápotocký ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 2:0
38:35 A tohle už s Andílky vypadá bledě. Odhodlají se ještě k finálnímu tlaku? Jejich sympatický výkon dnes není ozdoben přílis mnoha góly a pár minut před koncem tak tahají za slabší provaz.
38:34 Vyloučen hráč #20 Jakub Fišer družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za sekání
38:12 Finálové minuty této epické bitvy jsou jako kličky v labyrintu, a hráči jsou hrdiny, kteří hledají cestu k vítězství.
35:45 Čaroděj v brance Žraloků předvádí fantastický zákrok a drží tak pohodlné vedení pro svůj tým.
34:37 GÓL FBC Žraloci Příbram! 7:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Adam Špička, asistoval #17 Michal Hošek (7:3)
30:31 GÓL FBC Žraloci Příbram! 6:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #87 Michal Soukup (6:3)
28:59 Gól nemusí být pohledný, aby platil. O tom se přesvědčili andílci a dostavají se tak do dvougólového manka.
28:58 GÓL FBC Žraloci Příbram! 5:3
26:41 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #19 Marek Roubíček, asistoval #16 Adam Špička (4:3)
25:54 Zápas se strhnul a zdá se, že rozhodčí mají volnější metr. Uvidíme, jestli přibude osobních hitů. Vypadá to na zajímavou podívanou.
20:31 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #87 Michal Soukup, asistoval #46 Radek Obermayer (3:3)
20:13 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #2 Jiří Hausmann bez asistence (2:3)
17:52 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Milan Štěrba, asistoval #24 Jan Petřík (2:2)
15:50 Florbalová symfonie na holi hráčů! Kombinace pohybu, rychlosti a precizního střílení jsou notami této nezapomenutelné skladby. Otevíráme druhou třetinu. U ní Vás zdraví Adam Zicháček
12:00 Rozhodčí byli požádáni o komentář dosavadního dění zápasu. Není však co dodávat, zápas, jako každý jiný. Gólová smršť se zatím nekoná.
06:52 "Hra se začíná rozvíjet jako malování na plátně. Obě týmy pracují na svých mistrovských obrazech."
05:20 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #47 Filip Penc bez asistence (1:2)
03:55 Teto zápas přilákal do EXE arény, domácí haly týmu Matfyz a také Bohemians, poměrně velké množství fanoušků.
03:35 GÓL BLACK ANGELS C DASTA! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #2 Jiří Hausmann, asistoval #13 Šimon Kefurt (1:1)
03:07 Mládí vs. Zkušenosti - to je oč tu běží.
01:51 Ovšem zkušenosti, alespoň soudě podle věku hráčů, hovoří jasně pro tým Žraloků. Sledujte online tento napínavý souboj.
01:19 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
00:41 Benjamínci Black Angels se pouští do Žraloků z Příbrami poměrně zhurta. Uvidíme, co nám zápas přinese, ale pohled na soupisku Andílků slibuje mladičkou dravost.
00:00 Zjištěná shoda jmen rozhodčího s hlavním pořadatelem je po zběžné kontrole rodokmenu pouze prostá náhoda. Vítáme Vás o živého online komentovaného přenosu utkání mezi Žraloky a Anděly.