• 33 32:54
    2:5
    (Schalek)

TJ Sokol Dobříš B - SK Alien Nation B 2:5
branky: 9. Patrik Vršecký, 20. Jakub Brajer - 5. Jakub Kohlík, 9. David Schalek, 19. Michael Thomas Beňačka, 23. Jakub Kohlík, 33. Jakub Kohlík; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vít Žebra; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Juna ? - Filip Jirava ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1
36:00 Hráči Dobříše dnes nedokázali zdolat své mimozemské soupeře. Ti si na svou planetu odváží z dnešního zápasu 3 body.
34:10 Hráči Dobříše hrají v šesti, toto strhující utkání má opravdu vše. Kdo dnes nepřišel a nezažil to osobně trpce lituje.
32:54 Timeout TJ Sokol Dobříš B
32:54 GÓL SK Alien Nation B! 2:5
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #50 Jakub Kohlík, asistoval #9 David Schalek (2:5)
32:54 Dobříš reaguje na inkasovanou branku oddechovým časem. Podaří se jim prostřelit mimozemské štíty, nebo to dnes bude Nedobříš?
32:54 Hráči hostí, nespoutaní zemskou přitažlivostí zvyšují náskok další brankou.
31:18 Hráč Alienů č. 27 zůstavá ležet na palubovce. Po chvílí se zvedá a odchází za mantinel držíce se za nohu. Přejeme brzké uzdravení.
27:48 Další bleskurychlou střelu Patrika Vršeckého likviduje brankář mimozemským zákrokem. V zápětí přidává tento matador další dělovku. I s tou si však golman poradil.
26:18 Vyloučen hráč #28 Michael Thomas Beňačka družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
25:18 Kapitán, trenér a vedoucí týmu David Šiška o přestávce namotivoval sestavu Dobříše doufajíc, že zvrátí průběh zápasu. Do třetí třetiny vtrhli jak důchodci do Kauflandu a bránu berou útokem jako regály se zlevněným máslem, zatím však neúspěšně.
24:00 Druhá část skončila stejně jako ta první, hráči Dobříše sice mají tlak na bránu soupeře, ale jak praví staročeské přísloví: "Dokud ho tam nedáte, tak gol nemáte".
22:55 GÓL SK Alien Nation B! 2:4
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #50 Jakub Kohlík, asistoval #27 Martin Janovský (2:4)
19:55 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #33 Jakub Brajer, asistoval #73 Jiří Souček (2:3)
19:55 Dobríš ze standartní situace snižuje na rozdíl jedné branky. Atmosféra by se dala krájet, diváci se zadrženým dechem čekají na další akce.
18:28 Dvě po sobě jdoucí střely Patrika Vršeckého blokují hráči hostí. Tento Messi Českého florbalu zřejmě nesnídal, protože je hladový po dalším golu.
18:07 GÓL SK Alien Nation B! 1:3
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #28 Michael Thomas Beňačka, asistoval #5 Vítězslav Prágr (1:3)
12:46 Hráč týmu Alien Nation předvedl rychlý průnik soupeřovou obranou. Potom co si prohodil míč kolem golmana však balon netrefil .
12:00 První třetina předvedla spoustu akcí na obou stranách hřiště. Zvláště můžeme vyzdvihnout přínos domácího Patrika Vršeckého. Čeká nás ještě nervydrásající souboj.
09:53 Nekrátko po inkasovaném golu Dobříš obléhá branku hostí, brankář však nebezpečné pokusy likviduje.
08:58 GÓL SK Alien Nation B! 1:2
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #9 David Schalek, asistoval #50 Jakub Kohlík (1:2)
08:08 GÓL TJ Sokol Dobříš B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #35 Patrik Vršecký, asistoval #67 Dominik Vávra (1:1)
08:08 Hráč domácích č. 35 Patrik Vršecký vykroutil střelu k tyči pod rukou golmana a srovnává stav utkání na 1:1
04:27 GÓL SK Alien Nation B! 0:1
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #50 Jakub Kohlík bez asistence (0:1)
04:27 Mimozemským hráčům se povedla branka jako z jiné planety. Hráč číslo 50 vstřelil branku z rohu hřiště za záda nic netušícího brankáře.