DAVID STANĚK
Listina a licence
1R
Listina: | Nejvyšší regionální |
Řídící orgán: | Český florbal Vysočina a Jihočeský kraj |
Zařazen: | 11. 10. 2023 |
C
Stav Licence: |
Aktivní |
Platnost do: | 15. 10. 2024 |
Absolvovaných školení: | 29 |
Narozen: | 2000 (23 let) |
Město: | Milevsko |
E-mail: | penal48@seznam.cz |
Narozen: | 2000 (23 let) |
Město: | Milevsko |
E-mail: | penal48@seznam.cz |
Zápasy
Datum / Soutěž Zápasy |
Domácí |
Hosté |
Rozhodčí |
Delegát |
Hala |
||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. 02. 2024 1. liga dorostenek - skupina 5 4 5 |
11. 02. 2024 | 1. liga dorostenek - skupina 5 11. 02. 2024 1. liga dorostenek - skupina 5 |
4:5 |
Patrik Plocha David Staněk |
- |
SH Milevsko |
||
11. 02. 2024 1. liga dorostenek - skupina 5 0 10 |
11. 02. 2024 | 1. liga dorostenek - skupina 5 11. 02. 2024 1. liga dorostenek - skupina 5 |
0:10 |
Patrik Plocha David Staněk |
- |
SH Milevsko |
||
11. 02. 2024 1. liga dorostenek - skupina 5 3 0 |
11. 02. 2024 | 1. liga dorostenek - skupina 5 11. 02. 2024 1. liga dorostenek - skupina 5 |
3:0 |
Patrik Plocha David Staněk |
- |
SH Milevsko |
||
11. 02. 2024 1. liga dorostenek - skupina 5 11 1 |
11. 02. 2024 | 1. liga dorostenek - skupina 5 11. 02. 2024 1. liga dorostenek - skupina 5 |
11:1 |
Patrik Plocha David Staněk |
- |
SH Milevsko |
||
10. 02. 2024 Regionální liga mužů - skupina 5 3 5 |
10. 02. 2024 | Regionální liga mužů - skupina 5 10. 02. 2024 Regionální liga mužů - skupina 5 |
3:5 |
Patrik Plocha David Staněk |
- |
SH ZŠ Chýnov |
||
10. 02. 2024 Regionální liga mužů - skupina 5 4 1 |
10. 02. 2024 | Regionální liga mužů - skupina 5 10. 02. 2024 Regionální liga mužů - skupina 5 |
4:1 |
Patrik Plocha David Staněk |
- |
SH ZŠ Chýnov |
||
03. 02. 2024 Liga starších žáků - skupina JČ 11 5 |
03. 02. 2024 | Liga starších žáků - skupina JČ 03. 02. 2024 Liga starších žáků - skupina JČ |
11:5 |
David Staněk Lenka Morová |
- |
SH Stadionu Míru Tábor |
||
03. 02. 2024 Liga starších žáků - skupina JČ 8 6 |
03. 02. 2024 | Liga starších žáků - skupina JČ 03. 02. 2024 Liga starších žáků - skupina JČ |
8:6 |
David Staněk Samuel Kubů |
- |
SH Stadionu Míru Tábor |
||
03. 02. 2024 Liga starších žáků - skupina JČ 9 3 |
03. 02. 2024 | Liga starších žáků - skupina JČ 03. 02. 2024 Liga starších žáků - skupina JČ |
9:3 |
David Staněk Lenka Morová |
- |
SH Stadionu Míru Tábor |
||
21. 01. 2024 Jihočeská liga mladších žáků |
21. 01. 2024 | Jihočeská liga mladších žáků 21. 01. 2024 Jihočeská liga mladších žáků |
David Staněk Matěj Šerák |
- |
SH Strakonice |
News
Více článků