Zápasy

Filtrovat

Regionální liga mužů - skupina 5 - Jižní Čechy - 13. kolo

13. kolo
13. kolo

SH TJ Spartak Soběslav

2. liga žen - skupina 5 - 1. kolo

1. kolo

SH Jindřichův Hradec

2. liga juniorek - skupina 5 - 5. kolo

5. kolo
5. kolo

SH Písek - oblouková

5. kolo
5. kolo
5. kolo
5. kolo

Přebor Vysočiny mladších žáků - 3. kolo

3. kolo

SH Světlá nad Sázavou

3. kolo

SH Světlá nad Sázavou

3. kolo
3. kolo

SH Světlá nad Sázavou

3. kolo
3. kolo

SH Světlá nad Sázavou

3. kolo

SH Světlá nad Sázavou

3. kolo

SH Světlá nad Sázavou

3. kolo
3. kolo

SH Světlá nad Sázavou

3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo
3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo
3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo
3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo

SH ZŠ TGM Mor. Budějovice

3. kolo

SH SŠTO Dačice

3. kolo
3. kolo

SH SŠTO Dačice

3. kolo
3. kolo

SH SŠTO Dačice

3. kolo
3. kolo
3. kolo
3. kolo

SH SŠTO Dačice

3. kolo

SH SŠTO Dačice

2. liga juniorů - skupina 5 - Jižní Čechy - 6. kolo

6. kolo
6. kolo
6. kolo
6. kolo

SH Stadionu Míru Tábor

6. kolo

SH Stadionu Míru Tábor

6. kolo
6. kolo

SH Stadionu Míru Tábor

6. kolo
6. kolo

SH Stadionu Míru Tábor

2. liga dorostenců - skupina 5 - Jižní Čechy - 5. kolo

5. kolo

SH Jindřichův Hradec

5. kolo
5. kolo
5. kolo

SH Jindřichův Hradec

5. kolo
5. kolo

SH Jindřichův Hradec

2. liga dorostenců - skupina 5 - Vysočina - 7. kolo

7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo
7. kolo

2. liga dorostenců - skupina 5 - Vysočina - 8. kolo

8. kolo
8. kolo

SH VOŠ a SPŠ Žďár n. S.

8. kolo
8. kolo

SH VOŠ a SPŠ Žďár n. S.

8. kolo

SH VOŠ a SPŠ Žďár n. S.

Liga starších žákyň - skupina 5 - 4. kolo

4. kolo
4. kolo

SH SŠTO Dačice

4. kolo
4. kolo
4. kolo

Jihočeská liga mladších žáků - 4. kolo - 1. koš

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

Jihočeská liga mladších žáků - 4. kolo - 2. koš

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

Jihočeská liga mladších žáků - 4. kolo - 3. koš

4. kolo

SH Bělidlo Kaplice

4. kolo

SH Bělidlo Kaplice

4. kolo

SH Bělidlo Kaplice

4. kolo

SH Bělidlo Kaplice

4. kolo

SH Bělidlo Kaplice

Jihočeská liga mladších žáků - 4. kolo - 4. koš

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

Liga Vysočiny mladších žáků - 3. kolo

3. kolo
3. kolo

SH Na Bouchalkách Žďár n/S

3. kolo

SH Na Bouchalkách Žďár n/S

3. kolo
3. kolo

SH Na Bouchalkách Žďár n/S

3. kolo

SH Na Bouchalkách Žďár n/S

3. kolo

SH Na Bouchalkách Žďár n/S

Jihočeská liga přípravek - 4. kolo

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

SH ZŠ E. Beneše Písek

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

SH ZŠ E. Beneše Písek

4. kolo

SH ZŠ E. Beneše Písek

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

SH ZŠ E. Beneše Písek

4. kolo
4. kolo
4. kolo

SH ZŠ E. Beneše Písek

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

SH ZŠ E. Beneše Písek

4. kolo

SH ZŠ E. Beneše Písek

4. kolo
4. kolo

SH ZŠ E. Beneše Písek

4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo
4. kolo

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo
 

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo
4. kolo

 

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo
 

SH SKP Stárnet Č. Budějovice

4. kolo
4. kolo

 

SH SKP Stárnet Č. Budějovice