Pohár Českého florbalu

Starý web je nadále v provozu na adrese old.ceskyflorbal.cz. Přehled novinek a časté otázky k novému webu najdete ZDE.

Zápasy

Filtrovat
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
čtvrtfinále
semifinále
semifinále

 
 

semifinále
semifinále

 
 

finále
finále

 
 

Pavouk

Posun
pavouka
Doleva
Doprava
1. kolo

Skupina A

Z

B

TJ Sokol Dobříš

4

12

FbC Barracudas Slaný

4

9

T.B.C. Králův Dvůr

4

6

FBC Žraloci Příbram

4

3

FbC Red Dragons Hořovice

4

0

Skupina B

Z

B

FBC DDM Kati Kadaň

4

12

Florbal Kladno

4

9

Blue Horses Stochov

4

4

SK Alien Nation

4

4

SPORT CLUB Klatovy

4

0

Skupina C

Z

B

FBŠ SLAVIA Plzeň

4

12

Mocní Tuleni Podbořany

4

9

FBC JELENI UNHOŠŤ

4

2

TJ Lokomotiva Louny

4

2

USK Akademik Cheb

4

2

Skupina D

Z

B

Panthers Praha

4

12

FBC Slavia Praha

4

9

1. FBC DDM Děčín 4

4

6

BK REAL ROUDNICE n/L

4

3

Floor Maniacs Mělník

4

0

Skupina E

Z

B

FBC Draci Říčany

4

9

Floorball Club FALCON

4

9

Kralupy Wolves

4

9

TBC Horoměřice

4

3

ASK Lovosice - LFP

4

0

Skupina F

Z

B

Florbalová akademie MB

4

10

FLORBAL JABLONEC

4

9

TJ Turnov

4

7

FBC Pitbulls Kolín

4

3

FBC Lions Mladá Boleslav

4

0

Skupina G

Z

B

Spartak Pelhřimov

4

12

FBC DOŠWICH MILEVSKO

4

7

Fbc Strakonice

4

7

SK Meťák České Budějovice

4

3

TEXAS LONGHORNS

4

0

Skupina H

Z

B

Banes Florbal Soběslav

4

8

Florbal Jindřichův Hradec

4

7

Spartak Kaplice

4

6

OLYMP FLORBAL

4

4

Sklo Bohemia Světlá n/S

4

3

Skupina J

Z

B

FLORBAL LITOMYŠL

4

12

Orel Rtyně v Podkrkonoší

4

9

FBC Trutnov (DTJ)

4

4

FBŠ Všestary

4

4

FBC Česká Skalice

4

0

Skupina K

Z

B

TJ Sokol Jaroměř

4

12

FBC Dobruška

4

7

FTC Vysoké Mýto

4

6

Hippos Žďár n/S.

4

4

FBK Piráti Sokol Chrudim

4

0

Skupina L

Z

B

FBC LETOHRAD Orel Orlice

4

12

Andone SK Jihlava

4

9

FbC Skuteč

4

6

Klub SPV Slovan Pardubice

4

3

FBC TJ Draci Lanškroun

4

0

Skupina M

Z

B

FBC Přerov

4

9

Hornets Brno ZŠ Horní

4

7

F.A.T.R.

4

6

TJ SOKOL LETOVICE

4

4

Sokol Ivanovice na Hané

4

3

Skupina N

Z

B

SFK Kozel Počenice

4

10

Snipers Třebíč

4

8

PSKC Okříšky

4

5

T.J. Sokol Břeclav

4

2

K1 Florbal Židenice

4

1

Skupina O

Z

B

FBC SLAVKOV

4

9

SK K2 Prostějov

4

7

TJ Hodonice

4

7

Spartak Hluk

4

6

FbC Pohořelice

4

0

Skupina P

Z

B

FBC Vikings Kopřivnice

4

12

1.FBK Sršni Rožnov p/R

4

9

SK Domaslavice

4

6

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

4

3

KTG Bruises Opava

4

0

Skupina Q

Z

B

FBC Letka

4

12

1. FBK Eagles Orlová

4

7

FBS Olomouc

4

7

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

4

3

FBC Cannibals Lipník

4

0

Vrcholová část

Skupina AV

Z

B

Předvýběr.CZ Florbal MB

3

9

FbŠ Bohemians

3

6

DDQ Florbal Chomutov

3

3

ASK Orka Čelákovice

3

0

Skupina BV

Z

B

FBC Česká Lípa

3

9

BLACK ANGELS

3

6

FbC Hradec Králové

3

3

Florbal Ústí

3

0

Skupina CV

Z

B

FBC Liberec

3

9

Tatran Střešovice

3

6

Kanonýři Kladno

3

3

Florbal Náchod

3

0

Skupina DV

Z

B

ACEMA Sparta Praha

3

9

FLORBAL CHODOV

3

5

FBŠ Hattrick Brno

3

4

Aligators

3

0

Skupina EV

Z

B

Bulldogs Brno

3

8

TROOPERS

3

4

SOKOLI Pardubice

3

3

TJ Znojmo

3

3

2. kolo

2. kolo - utkání 1

TJ Sokol Dobříš

13

TJ Lokomotiva Louny

5

2. kolo - utkání 2

FBC Žraloci Příbram

4

FBC DDM Kati Kadaň

16

2. kolo - utkání 3

SK Alien Nation

5

FBC ROKYCANY

6

2. kolo - utkání 4

Florbal Kladno

22

Mocní Tuleni Podbořany

0

2. kolo - utkání 5

Blue Horses Stochov

1

FbC Barracudas Slaný

11

2. kolo - utkání 6

FBC JELENI UNHOŠŤ

7

SK Florbal Benešov

12

2. kolo - utkání 7

T.B.C. Králův Dvůr

6

FBŠ SLAVIA Plzeň

5

2. kolo - utkání 8

Floorball Club FALCON

6

Panthers Praha

9

2. kolo - utkání 9

TBC Horoměřice

0

BUTCHIS

16

2. kolo - utkání 10

FLORBAL JABLONEC

4

FBC Slavia Praha

10

2. kolo - utkání 11

Kralupy Wolves

6

TJ Turnov

9

2. kolo - utkání 12

FBC Pitbulls Kolín

3

TJ Sokol Koberovy

9

2. kolo - utkání 13

FBC Draci Říčany

14

1. FBC DDM Děčín 4

7

2. kolo - utkání 14

BK REAL ROUDNICE n/L

5

Florbalová akademie MB

7

2. kolo - utkání 15

FBC DOŠWICH MILEVSKO

7

Florbal Jindřichův Hradec

4

2. kolo - utkání 16

SK Meťák České Budějovice

7

FbC Písek

9

2. kolo - utkání 17

Fbc Strakonice

13

Banes Florbal Soběslav

4

2. kolo - utkání 18

OLYMP FLORBAL

5

FBC Štíři Č. Budějovice

8

2. kolo - utkání 19

Spartak Kaplice

3

Spartak Pelhřimov

10

2. kolo - utkání 20

FLORBAL LITOMYŠL

11

FbC Skuteč

1

2. kolo - utkání 21

FBC Dobruška

3

Andone SK Jihlava

9

2. kolo - utkání 22

Klub SPV Slovan Pardubice

5

FBK Atlas Blansko

8

2. kolo - utkání 23

FBC Trutnov (DTJ)

3

TJ Sokol Jaroměř

8

2. kolo - utkání 24

Hippos Žďár n/S.

4

FBC Mohelnice

5

2. kolo - utkání 25

FBŠ Všestary

8

FBC LETOHRAD Orel Orlice

12

2. kolo - utkání 26

Orel Rtyně v Podkrkonoší

10

FTC Vysoké Mýto

4

2. kolo - utkání 27

T.J. Sokol Břeclav

1

Zlín Lions

11

2. kolo - utkání 28

TJ Hodonice

5

Snipers Třebíč

6

2. kolo - utkání 29

PSKC Okříšky

10

Hornets Brno ZŠ Horní

7

2. kolo - utkání 30

Spartak Hluk

6

Florbal Vsetín

7

2. kolo - utkání 31

SK K2 Prostějov

5

FBC Přerov

6

2. kolo - utkání 32

TJ SOKOL LETOVICE

2

SFK Kozel Počenice

6

2. kolo - utkání 33

F.A.T.R.

9

FBC SLAVKOV

10

2. kolo - utkání 34

FBS Olomouc

5

FBC Vikings Kopřivnice

7

2. kolo - utkání 35

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.

2

TJ Slovan Havířov

5

2. kolo - utkání 36

1. FBK Eagles Orlová

3

1.FBK Sršni Rožnov p/R

2

2. kolo - utkání 37

SK Domaslavice

4

FBC Letka

11

2. kolo - utkání 38

FBC Intevo Třinec

17

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

2

Lídři

Statistiky