TV utkání 02. 03. 2024 LIB vs. TAT
27.2.2024
Soutěž

Jedinečný Skill Contest odstartoval! První díl nabídl souboj tří juniorských cyklů

Stejně jako v předchozích sezonách se můžete těšit na speciální dovednostní soutěž od partnera nejvyšší mužské ligy. Livesport Superliga Penalty Shot Battle odstartovala právě dnes, a to soubojem mezi Boleslaví a Black Angels.

1 minuta

26.2.2024
Sestřihy

Českolipský skalp, čtyři jasné triumfy a pětibodový klokan Kvasnica

Livesport Superliga v neděli odehrála sedmero utkání, v nichž došlo na zajímavé výsledky. Česká Lípa například zaskočila Spartu, když po otočce ve druhé třetině ovládla zápas výhrou 8:5. Chodov si v městském zápase poradil s Black Angels, BUTCHIS přestříleli Pardubice o dvě branky a Vítkovice zapsaly vysokou výhru nad Karlovými Vary. Utkání se povedlo také Tatranu, který nadělil ostravskému FBC jedenáctku, Bohemce, která porazila Liberec nebo Mladé Boleslavi, která si připsala výhru 15:3 nad SKV.

1 minuta

25.2.2024
Souhrn

BUTCHIS předvedli skvělou otočku v přestřelce s Pardubicemi! Lípa zaskočila Spartu

Livesport Superliga odehrála o poslední únorové neděli hned sedm utkání. Sparta bojovala s Českou Lípou, BUTCHIS s Pardubicemi a Tatran svedl bitvu s ostravským FBC.

5 minut

23.2.2024
Souhrn

Sparta předvedla velkolepý obrat a převálcovala Black Angels. Získala tak cenné body!

V páteční večer se v rámci dohrávky dvacátého čtvrtého kola utkala ACEMA Sparta s Black Angels. Hosté sice rozehráli zápas slibně, nakonec je však domácí družina suverénně porazila a poskočila tak v tabulce o příčku výš.

2 minuty

22.2.2024
Tisková zpráva klubu

Ostrava získala posily ze severu, Livesportu Superligu oživí dva Finové

Florbalisté FBC Ostrava ohlásili ještě před koncem základní části nová jména, která doplní kádr v nadcházejícím ročníku. Sestavu doplní Finové Elmeri Haveri a Joonas Viitanen. Po Panu Kotilainenovi, jenž v Ostravě působil krátce před covidovou pauzou v roce 2020, a epizodním příběhu Lasse Riitesua je to tedy čtvrtý Fin, který podepsal smlouvu v FBC.

2 minuty

22.2.2024
Sestřihy

Vítkovická gólová parádička, zářez Bohemky a televizní přestřelka

Dvacáté čtvrté kolo Livesport Superligy se neslo v duchu velkých výsledků, které pořádně zamíchaly s výsledkovou tabulkou! Královské Vinohrady si připsaly velice důležitou výhru nad Českou Lípou, která znamená, že mají oba týmy aktuálně shodný počet bodů. Karlovy Vary smetly Pardubice a Vítkovice si vyšláply na rozjetý Tatran. Ten porazily po neuvěřitelných jedenácti gólech a přerušily tak vítěznou sérii dosavadně nejlepšího klubového týmu planety. Podobně velký úspěch si připsali také Bohemians, kteří přetlačili lídra superligové tabulky z Boleslavi výhrou v prodloužení. V pondělním televizním duelu pak výhru zapsali florbalisté Ostravy. Odložené nejstarší florbalové derby se stalo znovu kořistí Tatranu.

1 minuta

20.2.2024
Souhrn

Tatran zvládl drama na Chodově! Padla i červená karta

V úterý se v Livesport Superlize odehrála repríza pohárového finále, v níž Chodov vyzval Tatran. Velmi důležitý zápas směrem ke konci základní části nejvyšší mužské soutěže nabídl zajímavý průběh.

1 minuta

19.2.2024
Souhrn

Liberecká naděje na top šestku klesla, Ostrava získala výhodu!

V pondělí devatenáctého února nabídl televizní program ČT sport atraktivní utkání mezi Ostravou a Libercem. Důležitý zápas nakonec dovedli do vítězného konce domácí, čímž se výrazně přiblížili zisku výhody domácího prostředí pro osmifinále play-off.

2 minuty

19.2.2024
Preview

Bitva tabulkových sousedů na ČT sport! Ostrava doma přivítá rozjetý Liberec

Play-off Livesport Superligy již pomalu klepe na dveře, před jeho startem však ještě zbývá rozluštit několik důležitých tajenek. Jednou takovou je i konečné postavení Liberce, který pokukuje po umístění v elitní šestici. Výrazně napovědět mu může už pondělní televizní utkání, ve kterém vyzve domácí Ostravu. Úvodní buly duelu přenášeného stanicí ČT sport padne v ČPP Aréně v 18 hodin.

4 minuty

18.2.2024
Souhrn

Bohemka obrala Boleslav, Vítkovice poždímaly Tatran 11 góly

Nečekaný výsledek se zrodil na půdě Bohemians. Pražští florbalisté ve 24. kole Livesport Superligy porazili po prodloužení lídra z Boleslavi, když rozhodl v 65. minutě Matyáš Krebner. Šanci přeskočit Středočechy zahodil Tatran, jenž padl ve Vítkovicích 6:11, a vyrovnávají se i rozdíly kolem hranice play-off. Bitvu celků ze spodních příček pak kontrolovaly Vary.