TV utkání 12. 12. 2022 CHO vs TAT
4.12.2022
Souhrn

Vítkovice zůstávají neporaženy, rozhodla Kubečková. Jičín proti Panthers přidal tři hattricky

Neděle se v Extralize žen nesla ve znamení atraktivního souboje mezi Vítkovicemi a Tatranem, který svým průběhem diváky jistě nezklamal. Lídr tabulky i přes tlak Tatranu udržel svou neporazitelnost a Střešovice tak zůstávají na čtvrtém místě. Jičín si pak poradil s kádrem Panthers Praha.

2 minuty

3.12.2022
Souhrn

Reprízu superfinále ovládl Chodov, Bulldogs vyhrály moravské derby. Přestřelka pro Start

Tři zápasy ženské extraligy nabízí poměrně zajímavá střetnutí. V repríze superfinále zdolal Chodov podruhé v ročníku Ostravu. Bulldočky ovládly i druhé moravské derby s Olomoucí. Start98 uspěl v Liberci.

2 minuty

27.11.2022
Souhrn

Start98 nad Vítkovicemi vedl, ve třetí třetině ale přišel rychlý proces

Extraliga žen v neděli uzavřela své 12. kolo zápasem mezi domácím Startem98 a Vítkovicemi. Osmý celek tabulky lídra soutěže dlouho trápil, nakonec ale ze zápasu nebere ani jeden bod, neboť Vítkovice o své výhře rozhodly pěti brankami ve třetí třetině.

1 minuta

26.11.2022
Souhrn

Chodov udělal velkou otočku proti Tatranu, Ostrava zdolala Bulldogs

Druhé místo Extraligy žen patří i po sobotě Chodovu. Ten porazil v důležité bitvě dvanáctého kola Tatran, přestože musel dohánět manko v posledních deseti minutách. Florbalistky Bohemians nezaváhaly s Panthers, zatímco Ostrava přetlačila Brňanky. Až nájezdy musely potom rozhodovat v Jičíně.

2 minuty

20.11.2022
Souhrn

Start98 odváží body z Jičína, Bohemka rozdrtila Liberec

V Extralize žen v neděli došlo ke dvěma duelům 11. kola. Na půdu Jičína dorazily florbalistky Startu98, které po povedené dvouminutovce v první periodě berou výhru a Bohemians si doma smlsly na nováčkovi z Liberce.

2 minuty

19.11.2022
Souhrn

Na špici extraligy zůstávají Vítkovice, Tatran přetlačil Bulldogs

Další nálož zápasů přineslo 11. kolo Extraligy žen. Souboj o čelo zvládl lídr soutěže z Vítkovic, který přetlačil florbalistky druhého Chodova. Olomouc nezaváhala proti posledním Panthers Praha, debakl potom nadělovalo doma FBC Ostrava. Střetnutí třetího Tatranu s pátými Bulldogs vyhrály Pražanky i díky čtyřem vstřeleným gólům během dvou minut.

3 minuty

17.11.2022
Souhrn

Vítkovice si zastřílely s Jičínem, Start98 urval bitvu s Bohemians

Již desáté kolo se uskutečnilo v Extralize žen. Zahájily jej Vítkovice, které rozdrtily florbalistky z Jičína. Velmi atraktivní bitvu otočil Chodov, jenž si poradil s Bulldogs Brno. Díky pozdnímu gólu pak slavil Start98 po úspěšném souboji s Bohemians.

3 minuty

13.11.2022
Souhrn

Boleslav obrala Chodov, Olomouc přetlačila Start98

Florbalová akademie z Mladé Boleslavi dokázala bodovat na půdě favorizovaného Chodova, kde urvala bod za porážku v nastaveném čase. Dařilo se Olomouci, jíž se podařilo ustát přestřelku se Startem98.

1 minuta

12.11.2022
Souhrn

Vítkovice Bulldogs k ničemu nepustily, Bohemians otočily proti Jičínu

Sobotní odpoledne v Extralize žen patřilo hned čtveřici zápasů. Nejprve si Bohemians poradily s Jičínem a následně dva ostravské týmy zničily oba své soupeře. Podobně jednoznačné pak bylo také večerní pražské derby, ve kterém Tatran porazil kádr Panthers Praha.

3 minuty

9.11.2022
Preview

Rozjeté Bulldogs čeká lídr z Vítkovic. Dojde v extralize na překvapení?

Extraligu žen a 1. ligu mužů čeká další herní víkend, v němž dojde dohromady na třináct zápasů. Zajímavý duel čeká ženskou nejvyšší ligu v sobotu, kdy dojde v rámci 9. kola na atraktivní souboj Vítkovic a brněnských Bulldogs. V neděli zase lídr prvoligové soutěže mužů z BUTCHISu vyzve aktuálně páté Gullivers Brno.