Český florbal předal nadaci ČOV výtěžek z akce Remobil

Leona Lahoda (vlevo) při předání šeku a certifikátu České olympijské nadaci | foto: Český florbal

Ve středu 12. října proběhlo mezinárodní ASAP Forum, kde měl Český florbal také své zastoupení. Mimo jiné došlo také k předání výtěžku z akce Remobil České olympijské nadaci.


Dopolední program byl směřovaný k projektu ASAP ČOV zaměřenému speciálně na téma udržitelnosti. Český olympijský výbor se po čtyřech letech práce pochlubil mezinárodní spoluprací s dalšími národními olympijskými výbory, průběhem i výsledky projektu.

Odpolední část byla věnovaná podpoře udržitelnosti v českých sportovních svazech, který se zúčastnila manažerka projektu udržitelnosti Českého florbalu Leona Lahoda. "V panelové diskusi jsme nechali nahlédnout do procesu zavádění udržitelnosti do sportovní organizace, kdy jsme si vysvětlili všechny stránky práce sportovních svazů s tématem udržitelnosti," vysvětluje Lahoda, která zároveň jmenovala hlavní motivaci a očekávání Českého florbalu.

Při této příležitosti byl České olympijské nadaci předán šek v hodnotě 15 000 Kč za dražbu dresů, která probíhala během Superfinále florbalu 2022 a sběr mobilů v rámci projektu Remobil, kdy se mohla nejen florbalová veřejnost zapojit nejen během superfinále, ale i ve speciální zářijové výzvě. Předán byl také certifikát o environmentálních úsporách plynoucích z počtu sebraných telefonů a jejich předání k recyklaci.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

heslo

Nebo

Ještě nemáte účet?

Zaregistrujte se

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo