Juniorský reprezentant Holásek posílil Mladou Boleslav

Juniorský reprezentant Lukáš Holásek na EFT 2023 | foto: Per Wiklund

Po návratu Adama Hemerky z Finska ohlásili Středočeši další posilu. Tým pod velením Joonase Naavy doplní juniorský reprezentant Lukáš Holásek, který v uplynulém roce působil v mládeži švédského velkoklubu Pixbo Wallenstam. V klubu podepsal tříletou smlouvu.


Holásek je odchovancem FK Orel Telnice a přes brněnské kluby Troopers a Bulldogs se odrazil k angažmá ve Švédsku. Se slavným klubem Pixbo Wallenstam v uplynulé sezoně vyhrál dorosteneckou i juniorskou ligu a také švédský šampionát krajských dorosteneckých výběrů. V 16 letech již také nastupoval za dospělý tým ve třetí švédské nejvyšší soutěži.

"Lukáš patří mezi klíčové postavy současného juniorského národního týmu, navíc má za sebou zahraniční zkušenost v Pixbu. Nyní zvažoval svůj návrat do Česka a stáli jsme o to, aby si Lukáš pro svůj rozvoj vybral právě Bolku. Jeho příchodem rozšiřujeme skupinu našich talentovaných a perspektivních hráčů. Lukáš bude hrát za juniorský tým, ale věříme, že si svou výkonností obhájí i příslušnost v širším superligovém kádru. Jednoznačně ho přivádíme proto, aby z něj vyrostl hráč pro superligovou Bolku," řekl generální manažer Tomáš Pacák.

"V Bolce je kvalitní zázemí a klub dobře pracuje s mladými hráči, což je přesně to, co hledám. Těším se na nové angažmá a věřím, že dělám správný krok ve své florbalové kariéře," řekl Lukáš Holásek.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se