Třinec uzavřel play-down výhrou nad Židenicemi

Play-down souboj Židenic a Třince | foto: K1 Florbal Židenice

ČEZ Extraliga v neděli uzavřela play-down boje posledním utkáním mezi Židenicemi a Třincem.

K1 Florbal Židenice - FBC Intevo Třinec 3:5 (2:1, 1:3, 0:1)

Třinec si na konec play-down připsal výhru nad Židenicemi, kterou zakončil svou pouť sezonou 2023/24. Brněnské florbalistky se přitom dostaly do vedení již ve 12. minutě a následně také v 17. minutě. Rozhodující se stala druhá perioda, ve které Třinec naskočil na koně třemi brankami v řadě a vyšvihnul se tak do vedení 4:2. To už Židenice zvládly pouze zkorigovat a Třinec tak bere výhru 5:3.

Branky: 13. Zimolová, 17. Marková, 36. Zimolová - 14. Liberdová, 25. Zelena, 26. Macigová, 35. Podsedníková, 43. Hrobařová. Rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Diváci: 114. Zásahy brankářek: Anna Kratochvílová 14 - Simona Pytlíková 23. | MATCH CENTER