{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

matriční E-formuláře

V rámci postupné elektronizace úkonů ve FISu jsme pro hráče a oddíly připravili možnost elektronického podávání Matričních žádostí. Cílem zavedení matričních e-formulářů je zjednodušení a zrychlení vyřizování matričních úkonů pro hráče a oddíly, ale i ulehčení práce všem zúčastněným stranám. Výhodou je především rychlejší přenos informací, okamžitá kontrola stavu žádosti ve FISu a možnost vybrat si nově přesné datum začátku přestupu či hostování (datum OD). Dlouhodobě tím směřujeme k úplné samostatnosti v prostředí matričních formulářů. Níže jsou uvedeny odkazy na jednotlivé druhy žádostí, na návody k nim (text a video) a odpovědi na nejdůležitější otázky pro zorientování se v novém procesu. V závěru nasazování elektronizace matriky jsou nyní dostupné i žádosti o předčasné ukončení hostování nebo střídavého startu a formulář pro evidenční dodatek pro hráče a změna sekretáře a zmocněnců pro oddíly.

ajax-spinner

Elektronická přihláška slouží pouze pro nové členy ČF české národnosti, kteří nejsou registrováni ve florbalové federaci jiné země.
Pro cizince, včetně českých hráčů vracejících se do ČR přes mezinárodní přestup, je nutné využít papírového formuláře.
Pro obnovu členství u bývalých členů využijte přihlášení do Florbalového informačního systému FIS.
Pro aktivní členy využijte matričních žádostí pro přestup či změnu oddílové příslušnosti ve FISu.

Změnu oddílové příslušnosti (e-ZOP) smí provést:

  • osoba bez oddílové příslušnosti (tzv. Supervolný hráč)
  • osoba evidována v oddíle, která je členem ČF již více než rok, nemá platný evidenční dodatek a od posledního utkání uběhl minimálně 1 rok.

Evidenční dodatek slouží k registraci smlouvy, kterou hráč uzavřel s oddílem. Evidenčním dodatkem se hráč vzdává práva žádat o přestup a hostování bez souhlasu mateřského oddílu.
Hráč může mít evidenční dodatek od 16 let. U hráče mladšího 18 let potvrzuje žádost zákonný zástupce, kterého musí mít zadaného ve FISu. Maximální délka evidenčního dodatku je 3 roky. Evidenční dodatek musí být registrován do 30 dnů od data podpisu smlouvy.

navod - textovy - prihlaska.pdf Návod e-Přihláškanavod - textovy - eZOP.pdf Návod e-ZOPmatrika_caste dotazy k e-formularum.pdf FAQPapírové formuláře

Nenašel jsem odpověď na svoji otázku, na koho se mám obrátit?
Využijte tlačítka FIS-Forum ve Vašich profilech ve fisu.
prostřednictvím tlačítka FIS-Forum ve Vašich profilech - Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/elektronizace-prestupu-a-hostovani#sthash.jpyg0HrO.dpuf

Matriční úsek

Zuzana Pokutová

775 339 324
Lomnického 5, Praha 4

Koordinátor provozu

Veronika Jelínková

739 323 308
Lomnického 5, Praha 4

Koordinátor vývoje FIS

Dominika Steinbachová

606 257 242
Lomnického 5, Praha 4


​​

Obrázek
Obrázek