• 60 59:10
    6:16
    (Poláček)

SK Florbal Benešov - ESA logistika Tatran Střešovice 6:16
branky: 9. Martin Šimek, 21. Martin Šimek, 25. Petr Tůma, 47. Miloš Vojtíšek, 49. Martin Šimek, 60. Martin Šimek - 1. David Šimek, 7. Martin Čermák, 8. Adam Kučera, 11. Adam Tlapák, 23. Vojtěch Panuška, 26. Daniel Péc, 29. Tomáš Hanák, 29. Matěj Čelakovský, 32. Martin Čermák, 32. Lukáš Macháček, 34. Daniel Péc, 38. Adam Tlapák, 40. Michal Antonín Malhocký, 48. Marek Hozman, 50. Filip Eliáš, 53. Martin Čermák; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 103; zásahy brankářů: Lukáš Brož 21, Šimon Zídek 20 - Adam Draslar 14; po třetinách: 1:4, 2:9, 3:3
60:00 Komentář hostů Fridrich Milan (Asistent trenéra): Dnes utkání v dobrém tempu. Vyzkoušeli jsme širší kádr. Děkujeme soupeři a divákům za férové utkání. Přejeme hodně úspěchu do sezóny.
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas. Kvalita superligového týmu byla jinde. Přejeme Tatranu šťastnou cestu domů a hodně štěstí do dalšího kola poháru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:17
59:10 GÓL SK Florbal Benešov! 6:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (6:16)
59:10 Poli našel jako vždy Martina Šimka a ten vstřelil již čtvrtý gol. Máťo, za tenhle výkon máš u mě večeři. :)
56:34 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
53:37 Rozhodčí odpískal nájezd pro Benešov, avšak Benešov ukázal již podruhé fair play gesto a odvolal tento nájezd, protože vysoká hůl byla Michala Vojtíška, nikoliv hráče Tatranu.
52:40 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák bez asistence (5:16)
52:20 Balík skvělá crossová přihrávka, Poláček vystřelil z první, ale brankář Tatranu chytil.
50:00 Zídek skvělý zákrok.
49:37 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš bez asistence (5:15)
48:23 GÓL SK Florbal Benešov! 5:14
48:23 Tak Ovečkin završuje hattrick. Můj tiket na něj byla dobrá volba.
47:37 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #50 Marek Hozman bez asistence (4:14)
46:53 GÓL SK Florbal Benešov! 4:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (4:13)
46:53 Milo Vojtíšek dal střelu 10 nad led a užil si ovace domácího kotle.
46:08 Máťa Šimek ze standartky střela těsně vedle. Dá Ovečkin hattrick?
43:36 Tůmis mikinka :((
41:15 Na hřiště vběhnul finský blesk Martin Jaeger! A hned v jeho stylu - 2m vysoká hůl. Bude i jeho typický háček?
40:00 Střely ve 2. části: 7:17
39:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Michal Antonín Malhocký, asistoval #68 Vojtěch Panuška (3:13)
38:45 Zídek výjimečný zákrok na čáře.
37:54 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #16 Martin Mühlfait (3:12)
36:45 Vítáme na tribuně Pepu Čížkovského a Páju Kubáska.
36:16 Honza Pavlíček vystřelil příklepem, ale vedle.
33:18 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #23 David Šimek (3:11)
31:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Lukáš Macháček, asistoval #17 Adam Kučera (3:10)
31:55 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Šimon Zídek družstva SK Florbal Benešov
31:37 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #23 David Šimek (3:9)
30:45 Miloš Vojtíšek umí tři žongly. Petr Rada by měl radost.
30:00 Vyloučen hráč #20 Adam Balík družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
28:50 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský z trestného střílení (3:8)
28:50 Čelakovský předvedl kouzlo a nedal Brožovi na trestném střílení šanci. Klobouk dolů.
28:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #32 Martin Čermák (3:7)
27:18 Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
26:45 Tlapák byl vyloučen, ale Benešov ukázal fair gesto a doporučil rozhodčímu, aby nevylučoval. Vyloučení bylo odvoláno.
25:34 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #53 Daniel Péc, asistoval #32 Martin Čermák (3:6)
24:18 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:5)
24:18 Tůmis první sprint v zápase a střela do vinglu, čusky :)
22:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #50 Marek Hozman (2:5)
22:15 Kryštof Garreis velká hrubice a Tatran navyšuje.
20:54 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
20:54 Tak tohle smrdí hattrickem! Martin Šimek druhý gól v zápase.
20:30 Martin Poláček výjimečná stahovačka.
20:00 Střely v 1. části: 3:23
19:59 Skončila nám první třetina. Dle očekávání Tatran drží více míček na svých florbalkách a vytváří si vícero šancí. Benešov se snaží zahrozit z rychlých brejků, ale Tatran si zatím hlídá tyto rychlé protiakce. Nyní pauza, Vendy Stehlíková nám naladí DJ pult a pak nás čeká další třetina.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
18:06 Martin Šimek na dnešní spiel naladil perfektní fresh cut.
17:29 Míček nyní u pořadatelské služby.
16:23 Zvoní tyč. Brož si postavil dobře svoji branku. Benešov oslabení ubránil.
15:14 Miloš Vojtíšek brání výborně v oslabení. Dnes si Sakuru zasloužíš, chlape.
12:57 Benešovský Dominátor Lukáš Brož si dnes opravdu začape. Další skvělý reflexivní zákrok.
12:22 Albinstrom kvalitní souboj u mantinelu, při kterém mu vypadl Lyft.
11:03 Vojta Pavlíček v šanci, ale jednoručkou se neprosadil.
10:00 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:4
10:00 Standartka Tatranu a gól.
08:25 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
08:25 Tak dnes to bude opravdu souboj bratrů Šimků. Martin dorovnal bratra a má také jeden gól.
08:05 Rozhodčí nám předvedl breakdance a hra je přerušena.
07:50 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera, asistoval #50 Marek Hozman (0:3)
06:58 Láďa Vorel se uvolnil skvělou kličkou a byl zfaulován. Aktuálně se rozehrává standartka.
06:00 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:2
05:40 Lukáš Brož výtečný zákrok.
05:00 Tatran zatím drží míček a Benešov se bude snažit o rychlé protiútoky.
04:02 Albinstrom nádherný blok. Z druhé strany ho napodobil i kapitán Láďa Vorel.
02:20 Klobásky se grilují, pivo teče, nádherný večer.
01:59 Na dnešní zápas hlásíme vyprodáno! Děkujeme!
00:43 Vítáme Vás na dnešním spielu. Přijel k nám superligový Tatran Střešovice. Zápas sotva začal a branku vstřelil David Šimek. Doufejme, že náš Máťa Šimek se také prosadí.
00:13 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #53 Daniel Péc (0:1)