​​​​

Analýza dat Superfinále žen: Vítkovice vs Chodov 7:6p

19. 4. 2019Extraliga žen
Ještě v 52. minutě vedly florbalistky Chodova ve finálovém utkání o tři branky. Vítkovice ale předvedly velký obrat a gólem v prodloužení okradly své soupeřky o mistrovský titul. Vyhrály při skóre 7:6. Během utkání byla... více

Analýza dat Superfinále mužů: Vítkovice - Boleslav 4:3

16. 4. 2019Analýzy
Čekala se vyrovnaná bitva, která měla v jediném zápase rozhodnout o tom, kdo usedne na trůn českého mužského klubového florbalu. Očekávání se naplnila a nakonec to byli domácí hráči Vítkovic, kteří se radovali z těsné... více

Analýza dat: SFF mužů Vítkovice - Mladá Boleslav 5:6p

23. 4. 2018Analýzy
Ženské superfinále rozhodlo až prodloužení a ještě větší drama přineslo to mužské. Opět se prodlužovalo, k vidění bylo dotáhnutí skóre v posledních minutách normální hrací doby a nakonec, utkání to bylo opravdu... více

Analýza dat: Vítkovice vs Chodov 4:5 po nájezdech

10. 4. 2018Analýzy
3:0 a 4:0. První skóre je stav série, který platil do konce čtvrtého zápasu semifinále Tipsport Superligy mezi Vítkovicemi a Chodovem. Druhé skóre je zápasové skóre tohoto čtvrtého zápasu, které platilo ještě v 35.... více

Analýza dat: Chodov vs Vítkovice 3:7

5. 4. 2018Analýzy
V páté minutě druhého semifinále mezi Chodovem a Vítkovicemi se hosté ujali vedení a to si udrželi až do konce. Tento průběh se odrazil i na výsledcích dat z utkání, které jsem sbíral. více