Zprávy

Analýza dat: SFF mužů Vítkovice - Mladá Boleslav 5:6p

23. 4. 2018Analýzy
Ženské superfinále rozhodlo až prodloužení a ještě větší drama přineslo to mužské. Opět se prodlužovalo, k vidění bylo dotáhnutí skóre v posledních minutách normální hrací doby a nakonec, utkání to bylo opravdu... více

Analýza dat: Vítkovice vs Chodov 4:5 po nájezdech

10. 4. 2018Analýzy
3:0 a 4:0. První skóre je stav série, který platil do konce čtvrtého zápasu semifinále Tipsport Superligy mezi Vítkovicemi a Chodovem. Druhé skóre je zápasové skóre tohoto čtvrtého zápasu, které platilo ještě v 35.... více

Analýza dat: Chodov vs Vítkovice 3:7

5. 4. 2018Analýzy
V páté minutě druhého semifinále mezi Chodovem a Vítkovicemi se hosté ujali vedení a to si udrželi až do konce. Tento průběh se odrazil i na výsledcích dat z utkání, které jsem sbíral. více

Analýza dat: Mladá Boleslav vs Sparta 5:2

4. 4. 2018Analýzy
V pátek 31. března se rozjelo semifinále Tipsport Superligy mužů ve florbale. Velký favorit z Mladé Boleslavi hostil pražskou Spartu. Očekávání se v tomto zápase potvrdila a až na první třetinu měl více ze hry tým... více

Analýza dat: Semifinalisté Tipsport Superligy

28. 3. 2018Analýzy
V tomto článku se pokusím o analýzu dostupných dat týmů, které se probojovaly přes čtvrtfinále mezi čtyři nejlepší letošní Tipsport Superligy. Zároveň se pokusím srovnat silné a slabé stránky soupeřů pro semifinále. To... více