{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

2019/2020: BLACK ANGELS

Obrázek ke článku
20. 8. 2019

Méně než měsíc zbývá do startu elitních lig mužů a žen. Za pětadvacet dní odstartuje mimo jiné také premiérová superligová sezóna pro Black Angels. Pražský celek z Čakovic se v průběhu posledních pěti let vypracoval z týmu, který zachraňoval první ligu v baráži, až k finále play-off. Vítězství v něm ho posunulo mezi českou florbalovou smetánku, mezi níž se bude snažit v příští sezóně udržet.

Black Angels během svého působení v 1. lize zaznamenali postupný každoroční progres, který vygradoval v ročníku 2018/2019, kdy své úsilí zakončili postupem mezi elitu.

Trenér Tomáš Janeček se svým asistentem Petrem Pajerem si kádr budovali dlouhé roky a dosavadní vrchol přišel v minulé sezóně. Černí andělé ovládli základní část, když zvítězili ve dvaadvaceti z šestadvaceti utkání. Následné vyřazovací boje si hráči v černobílém podmanili ještě působivějším způsobem, když v sériích s Havířovem, Karlovými Vary a brněnským Hattrickem neztratili jediné utkání a jednoznačně postoupili o patro výše.

Trenéři už dopředu avizovali, že do premiérové superligové sezóny vstoupí s téměř totožným kádrem, který vybojoval postup. Svou družinu k nové výzvě povede znovu kapitán Jan Hněvkovský.

Trenéři: Tomáš Janeček a Petr Pajer

Kapitán: Jan Hněvkovský

Koho sledovat: Jakub Renčín, Jakub Boček, Matěj Boček

Tabulka soutěže

​​

​​

Obrázek