​​​​

BARÁŽ POKRAČUJE: BULLDOGS ODVRÁTILI PRVNÍ MEČBOL HATTRICKU

27. 4. 2019

Bulldogs Brno prozatím odvrátili hrozbu sestupu do první ligy. V barážovém derby s Hattrickem vyhráli třetí zápas 3:2 a snížili stav série na 1–2. Druhý mečbol bude mít Hattrick k dispozici v neděli.

2 : 3
0:31:01:0 -:-
Branky: 21. Marek Fuchs, 47. David Sládeček - 4. Lukáš Mráz, 6. Lukáš Mráz, 11. Martin Grlický

Superligový účastník měl úspěšný vstup do utkání. Až do jedenácté minuty se střelecky prosazovali pouze Bulldogs a postupně získali náskok 3:0. K nadějnému výsledku jim navíc pomohla i trefa Lukáše Mráze v přesilovce. Pro něj v tu chvíli šlo už o druhou branku, přičemž potom se mezi střelce zapsal ještě Martin Grlický.

Hattrick začal zlepšovat svůj výkon během druhého dějství. Hned na začátku třetiny snížil kapitán domácích Marek Fuchs a Bulldogs museli čelit častějšímu nebezpečí ze strany soupeře. Do konce prostřední části však Hattrick další gól nepřidal a musel se pečlivě připravit na zbývající fázi hry.

Na kontakt ve skóre přiblížil domácí tým David Sládeček, i když soupeř reklamoval kopnutí hráče do míčku. Branka Hattricku ale platila a samotný závěr duelu byl skutečně dramatický. Bulldogs ustáli i finální oslabení a vybojovali velmi cennou výhru 3:2. Před 450 diváky tak aspoň prozatím zažehnali hrozbu sestupu a ukázali, že brněnská baráž zřejmě bude ještě zajímavá.

Čtvrté utkání série se uskuteční v neděli 28. dubna. Jeho dějištěm bude opět SH Maloměřice, kde je začátek střetnutí naplánován na 18.00.