​​​​

DRAMA MEZI BOHEMIANS A SPARTOU ROZSEKLO PRODLOUŽENÍ

7. 10. 2019

V aréně to byla opět pořádná bitva až do posledních vteřin. Kdo si vzpomíná na vzájemná utkání mezi Spartou a Bohemians, tak moc dobře ví, že je to boj o každý centimetr palubovky a hlavně vyrovnaný výsledek. Zelenobílí dokázali vyrovnat v poslední minutě, ale v prodloužení si uloupili o bod navíc sparťané.

7 : 6p
1:12:13:4 1:0
Branky: 6. Jan Marvánek, 29. Radim Křenek, 39. Jakub Kolstrunk, 43. Matěj Pruner, 45. Jan Marvánek, 54. Michal Pažák, 62. Jan Marvánek - 6. Jakub Buršík, 23. Daniel Cabejšek, 44. Kryštof Krbec, 48. Jakub Šárka, 54. Marek Ďopan, 60. Viktor Kopecký

Přes sedm stovek fanoušků zavítalo na večerní bitvu dvou pražských týmů. Sparta díky aktivnímu Janu Marvánkovi otevřela skóre zápasu, ale ještě ve stejné minutě přišlo vyrovnání z protiútoku. Prvních dvacet minut tak skončilo remízou, ale diváky ještě čekala pořádná podívaná. Svěřenci Michala Jedličky si dostali poprvé do vedení ve dvaadvacáté minutě, ale jejich soupeři rozhodně zbraně nesložili. Zpět do zápasu je dostal proměněný nájezd Radima Křenka.

Když dostali zelenobílí výhodu početní převahy, tak jejich úlohu převzali sparťané a ve čtyřech hráčích v poli dokázali odskočit do vedení 3:2. Zpoza brány odskočil Jakub Kolstrunk a vymetl Tomáši Hyršlovi pavučiny z horního rohu. Poslední třetina byla přetahovanou o konečný výsledek. Bohemians ukázali svou sílu a zneškodnili dvoubrankové manko, čímž si vysloužili prodloužení duelu. Dvanáct vteřin před sirénou totiž výhoz Martina Beneše trefil před brankovištěm stojícího Matyáše Krebnera a rázem bylo srovnáno.

Definitiní tečku udělal svým třetím gólem Jan Marvánek, a tak si Sparta bere dva body.