TATRAN PORAZIL V PŘEDEHRÁVCE VYSOKO BULLDOGS A POSUNUL SE DO ČELA

13. 9. 2018

Tatran Střešovice potvrdil ve čtvrteční předehrávce 3. kola Tipsport Superligy roli favorita a porazil Bulldogs Brno. Po výhře rozdílem sedmi branek se minimálně do pátku posunul do čela tabulky, kde má dvoubodový náskok před druhým Chodovem.

Tatranu vyšel vstup do utkání, když se na začátku 4. minuty prosadil Beneš, Bulldogs ale o deset minut později srovnali. Střešovice si však ještě do konce první části vypracovaly dvoubrankový náskok a ke srovnání už svého soupeře v zápase nepustily. Domácí byly v utkání aktivnější, o čemž světší počet střel na branku – 52:26. Nejvíce se dařilo Marku Benešovi, který nastřílel hattrick a přidal dvě asistence. „Hrálo se hodně nahoru dolu, když jsme hráli rychle s míčkem, tak jsme se dostávali do šancí,“ řekl domácí trenér Fridrich.